کد خبر: ۳۴۶۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی مجمع نمایندگان کرمان:
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان پیگیری‌های این مجمع در خصوص حادثه مراسم تشییع سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هواپیمای مسافری اوکراین را تشریح کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان پیگیری‌های این مجمع در خصوص حادثه مراسم تشییع سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هواپیمای مسافری اوکراین را تشریح کرد.

احمد انارکی محمدی گفت: از حضور باشکوه مردم ایران در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و حضور مردم خوب استان کرمان در مراسم که میزبان هموطنان از سراسر کشور و حتی خارج از کشور بودند تقدیر می‌کنیم.

وی تاکید کرد: مجمع نمایندگان از ابتدای شروع مراسم و دیدن ازدحام جمعیت سریعاً رئیس مجمع با استاندار و بعضی دیگر از اعضای شورای تأمین در تماس بود و راهکارهایی مطرح بود که نهایتاً تصمیم گرفته شد پیکر شهیدان از جمعیت بیرون بیاید و همچنین ماشین صوت نیز خاموش شود که این کار انجام شد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان افزود: از همان لحظه اتفاق پیگیری‌های لازم انجام شد و مجمع نمایندگان نیز ضمن تسلیت مجدد با برخی از خانواده‌های آسیب‌دیده و جان‌باخته در این مراسم دیدار کرد.

انارکی محمدی ادامه داد: همچنین رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در همان روز حادثه طی تماس تلفنی با رئیس بنیاد شهید کشور از وی خواست که این افراد تحت پوشش این بنیاد قرار گیرند. همچنین همکاران دیگر مجمع نیز به سهم خود پیگیری‌هایی داشتند و رایزنی‌ها نیز ادامه دارد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: ما در مجمع نمایندگان قطعاً از وزیر کشور و دستگاه‌های مختلف پیگیر هستیم تا این حادثه را بررسی کنند.

وی تاکید کرد: هیئتی هم از وزارت کشور چند روز در استان و استانداری بودند که قرار شد گزارش هیئت در اختیار مجمع هم قرار گیرد.

انارکی محمدی با اشاره به حادثه هواپیمای مسافری اوکراین گفت: حادثه تلخی بود و همه نمایندگان از جمله اعضا مجمع کرمان پیگیر حادثه بودند. نهایتاً ستاد کل و مسئولان سپاه در خصوص حادثه شفاف‌سازی کردند که پیگیری می‌شود تا گزارشات کامل، شفاف و کارشناسی شده به مردم ارائه شود.

وی افزود: تعدادی از این عزیزان از استان کرمان هستند که از بهترین‌های ما بودند و به مردم استان به ویژه خانواده‌های این عزیزان تسلیت عرض می‌کنیم.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بیش از ۱۸ درصد شهدای استان کرمان از خانواده عشایر هستند / عشایر در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارند / شهادت برای جاری شدن حق و عدالت است

بیمه‌ها آموزش بیماران دیابتی را پوشش دهند / قیمت انسولین در کشور مناسب است / ۸۰ درصد بیماران دیابتی از کنترل مطلوبی برخوردار نیستند

اثر شهادت سردار سلیمانی، از سلیمانی میدان‌های نبرد، بیشتر خواهد بود /دشمن بر روی جنگ روانی و تبلیغی در کنار جنگ‌های اقتصادی علیه ما سرمایه‌گذاری کرده

شرق استان کرمان پیشگاه در صلح و سازش / مختومه شدن بیش از ۶ هزار پرونده در شرق کرمان با صلح و سازش

گرانی‌های اخیر به رسانه‌های محلی کرمان فشار آورده است/ غیرفعال شدن رسانه‌های محلی، موجب تک صدایی شدن جامعه می‌شود

نباید دیگر شاهد چنین مصیبت هایی باشیم/ما با شرمندگی نتوانستیم آنچنان که باید بر توان و قدرت مردم اضافه کنیم/مردم از پوست و استخوان خود برای نظام و کشور مایه می گذارند

روابط‌عمومی‌ها به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکردند / رسانه و روابط عمومی باید اعتماد و سرمایه اجتماعی را ترمیم کند

بخش عمده اختلافات حوزه کارگری، طرح‌های طبقه‌بندی مشاغل است / هر چه در راستای معیشت کارگران کمک کنیم به تولید و زیربنای ملی کمک کرده‌ایم / کارفرما و کارگر متعهد در کشور کم نداریم

منصور ایرانمنش: شورا در خصوص لوایح امسال تدابیر خوبی اندیشیده است/مشرفی:آقای شهردار شما مردم را بدبخت کردید/مویدی:تمام افراد متخصص را بیرون کردید/شهردار: با تخلف محوری مخالفیم/خدادادی: تخلفات شهرداری را گزارش ندهید شرعا مسئول هستید/شما در سال ۹۶ نامه اداره امور مالیاتی را اجرا نکردید

تسهیلات ویژه‌ای در شهرک‌های صنعتی جنوب کرمان ارائه می‌شود / مشکلی در تامین زیرساخت‌های واحدهای صنعتی جنوب کرمان وجود ندارد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۹۲ نظر)

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۳ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)