کد خبر: ۳۴۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
ارسال به دوستان
ذخیره
اختصاصی/ رییس اتحادیه طلا و جواهر کرمان اعلام کرد:
رییس اتحادیه طلا و جواهر کرمان، در خصوص علت افزایش قیمت طلا در بازار کرمان نسبت به سایر استان ها می گوید: ما عمده فروش در کرمان نداریم وباید از تهران، یزد واصفهان طلا بخریم؛ برای همین هم قیمت طلا در کرمان نسبت به تهران 2 تا 3 هزار تومان اختلاف دارد .

بازار طلا در  رکود شدید و بی سابقه فرو رفت/ قیمت طلا بالاتر از این نمی رود/اخبار سیاسی تاثیری در قیمت طلا ندارد /

گفتارنو/مرضیه قاضی زاده:امروز قیمت طلا در کرمان   با افزایشی محسوس به مرزهای مقاومتی نزدیک شد و در مرز 490هزار تومان ایستاد ، این قیمت البته حدود 5هزار تومان نسبت به نرخ کشوری طلای 18 عیار بالاتر است.

د رحالی که  پیش از این برخی از تحلیل گران بازار معتقد بودند که با رد سد های مقاومت، احتمال افزایش قیمت طلا تا 500هزار تومان می رود، رئیس اتحادیه طلا و جواهر کرمان در گفت و گو با گفتار نو می گوید:  من فکر می کنم  قیمت طلا بالاتر از این نرود و کاهش داشته باشد. البته هیچ کس نمی تواند روی این موضوع به طور قطع اظهار نظر داشته باشد .

 مسعود ثانی در خصوص علت افزایش قیمت طلا در بازار کرمان نسبت به سایر استان ها من جله تهران می گوید: ما عمده فروش در کرمان نداریم وباید از تهران، یزد واصفهان طلا  بخریم؛ برای همین هم قیمت طلا در کرمان نسبت به تهران  2 تا 3 هزار تومان اختلاف دارد .

 ثانی در ادامه می افزاید: ما هر روز نرخ  طلا را  به صورت ساعتی اعلام نمی کنیم چرا که نظم بازار به هم می ریزد.  ما مجبوریم که یک نرخ صبح اعلام کنیم و یک نرخ بعد از زظهر؛ یعنی اگر  الان قیمت طلا  483 هزار تومان باشد ما بعد از ظهر این  نرخ را 485 هزار تومان اعلام کنیم.

بنابراظهارات رییس اتحادیه طلا و جواهر کرمان  عرضه و تقاضا و یا اخبار سیاسی بر نوسانات بازار طلا بی تاثیر است و قیمت طلا  تنها توسط دو عامل انس جهانی و دلار تعیین می شود و تغییر هر کدام از این آیتم ها ؛ قیمت طلا را تغییر می دهد.

ثانی  درادامه تشریح می کند: اگر امروز یک بحث سیاسی در مملکت شود ، دلالی  که در  تهران است از این بحث سوء استفاده می کند و دلار را بالا می برد؛ لذا تغییر قیمت دلار بر قیمت طلا نیز تاثیر می گذارد .

او در خصوص وضعیت فعلی بازار طلای کرمان می گوید: بازار واقعاً خراب است. بازار طلای کرمان  تعطیل است چرا که مردم طلای بدون اجرت ساخت ویا سکه می خرند و این مسائل بازار را یک رکود شدید و بی سابقه قرار داده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قائم مقام جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: کاش رهبری و تریبون های رسمی را خرج رای آوردن جوانان انقلابی نمی کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی: ملت ایران نشان داد از هر حزب و قوم طرفدار انقلاب و مقاومت است+تصاویر و فایل صوتی

مقصر مشخص نشده است/قصور، عمدی نبوده است

بازار طلا در رکود شدید و بی سابقه فرو رفت/ قیمت طلا بالاتر از این نمی رود/اخبار سیاسی تاثیری در قیمت طلا ندارد

کاش پنبه‌ها از برخی گوش‌ها بیرون بیفتد

آزادسازی معبر16 کیلومتری شهید سردار سلیمانی به عنوان کارنامه شورای پنجم مد نظر قرار گیرد/آسفالت معابر هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد/ قبرهای ده میلیونی در کرمان

در حادثه ازدحام جمعیت، شورا و شهرداری هیچ قصوری نداشتند/شورا تصمیم گیرنده و طرف مشورت نبود/حضور سه میلیون نفر در کرمان با جمعیت 700 هزار نفری غیرقابل پیش بینی بود

می توانیم بازار پرندگان را جمع کنیم اما درگیری ها و بقیه مسائل را چه کنیم؟/حکم قضایی بیاورند ما اقدام کنیم/ جمعشان کنیم کجا ببریمشان؟

بورس پسته را دیر شروع کردند/ باید انبارهای بورس را مجزا کنیم/ 80درصد دلالان پسته افغان هستند/ اگر انباردار خرده شیشه‌ نداشته باشد، دلالان به بورس پسته نمی آیند/ بورس نمی‌تواند پسته همه مردم را بخرد؛ لذا تاجر هم کار خودش را می‌کند

پس از اعلام نتایج صلاحیت ها، یحیی کمالی پور از ادامه شرکت در انتخابات انصراف داد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۸۳ نظر)

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۳ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)