کد خبر: ۳۴۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از خسارت سیلاب به بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در ۱۰ شهرستان استان خبر داد و گفت: تمامی راه‌های روستایی استان تا فردا بازگشایی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از خسارت سیلاب به بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در ۱۰ شهرستان استان خبر داد و گفت: تمامی راه‌های روستایی استان تا فردا بازگشایی می‌شود.

مجید سعیدی با اشاره به اینکه در بارش سنگین برف و سیلاب‌های اخیر راه ارتباطی 402 روستای استان کرمان مسدود شده بود اظها داشت: تا این لحظه راه ارتباطی 393 روستای استان بازگشایی شده است.

وی با بیان اینکه راه ارتباطی 9 روستای استان همچنان مسدود است گفت: بارش برف عملیات بازگشایی راه این روستاها را با تاخیر مواجه کرده است که به زودی تمامی راه‌های روستایی استان بازگشایی خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه خط انتقال آب 60 روستا و برق حدود یکصد روستای استان قطع شده بود افزود: آب و برق تمامی این روستاها وصل شده و در حال حاضر هیچ روستایی در استان نداریم که آب و برق آن متاثر از برف و سیلاب‌های اخیر قطع شده باشد.

وی با اشاره به اینکه راه ارتباطی 2 روستای قلعه‌گنج همچنان مسدود است گفت: با امدادرسانی هوایی به این روستاها 85 بسته غذایی 72 ساعته بین 50 خانوار این روستاها توزیع شده است.

سعیدی با بیان اینکه تاکنون 10 شهرستان و چند دستگاه اجرایی خسارت خود را به ما اعلام کردند افزود: بر اساس خسارات اعلام شده 129 میلیارد تومان در حوزه کشاورزی استان خسارت وارد شده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه راه و ابنیه خسارت اعلام شده تا این لحظه 69 میلیارد تومان بوده است گفت: در حوزه زیربنایی نیز 51 میلیارد تومان خسارت تا این لحظه اعلام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه سیلاب‌های اخیر به 3 هزار و 242 واحد شهری و روستایی استان خسارت وارد کرده است بیان کرد: این واحدها نیازمند تعمیر و یا بازسازی هستند.

وی با بیان اینکه 661 واحد روستایی استان نیازمند کمک معیشتی هستند گفت: لوازم خانگی این واحدها بر اثر سیلاب‌ها تخریب شده و غیرقابل استفاده است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بیش از ۱۸ درصد شهدای استان کرمان از خانواده عشایر هستند / عشایر در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارند / شهادت برای جاری شدن حق و عدالت است

بیمه‌ها آموزش بیماران دیابتی را پوشش دهند / قیمت انسولین در کشور مناسب است / ۸۰ درصد بیماران دیابتی از کنترل مطلوبی برخوردار نیستند

اثر شهادت سردار سلیمانی، از سلیمانی میدان‌های نبرد، بیشتر خواهد بود /دشمن بر روی جنگ روانی و تبلیغی در کنار جنگ‌های اقتصادی علیه ما سرمایه‌گذاری کرده

شرق استان کرمان پیشگاه در صلح و سازش / مختومه شدن بیش از ۶ هزار پرونده در شرق کرمان با صلح و سازش

گرانی‌های اخیر به رسانه‌های محلی کرمان فشار آورده است/ غیرفعال شدن رسانه‌های محلی، موجب تک صدایی شدن جامعه می‌شود

نباید دیگر شاهد چنین مصیبت هایی باشیم/ما با شرمندگی نتوانستیم آنچنان که باید بر توان و قدرت مردم اضافه کنیم/مردم از پوست و استخوان خود برای نظام و کشور مایه می گذارند

روابط‌عمومی‌ها به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکردند / رسانه و روابط عمومی باید اعتماد و سرمایه اجتماعی را ترمیم کند

بخش عمده اختلافات حوزه کارگری، طرح‌های طبقه‌بندی مشاغل است / هر چه در راستای معیشت کارگران کمک کنیم به تولید و زیربنای ملی کمک کرده‌ایم / کارفرما و کارگر متعهد در کشور کم نداریم

منصور ایرانمنش: شورا در خصوص لوایح امسال تدابیر خوبی اندیشیده است/مشرفی:آقای شهردار شما مردم را بدبخت کردید/مویدی:تمام افراد متخصص را بیرون کردید/شهردار: با تخلف محوری مخالفیم/خدادادی: تخلفات شهرداری را گزارش ندهید شرعا مسئول هستید/شما در سال ۹۶ نامه اداره امور مالیاتی را اجرا نکردید

تسهیلات ویژه‌ای در شهرک‌های صنعتی جنوب کرمان ارائه می‌شود / مشکلی در تامین زیرساخت‌های واحدهای صنعتی جنوب کرمان وجود ندارد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۹۲ نظر)

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۳ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)