کد خبر: ۳۴۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
ارسال به دوستان
ذخیره
ائمه جمعه در خطبه های خود چه گفتند؟
به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها ائمه جمعه در خطبه های این هفته خود ضمن تاکید به انتخاب فرد انقلابی در انتخابات مجلس، اقتدار شورای نگهبان در رد تعدادی از نامزدهای انتخاباتی را ستایش کرده و اعلام کردند شورای نگهبان با آینده نظام شوخی ندارد. در بخشی از سخنان این هفته امام جمعه خطاب به رییس جمهور آمده است حمایت شما از نمایندگان و کاندید های رد صلاحیت شده ایی که مشکل اقتصادی و اخلاقی و .. دارند جای بسی تاسف دارد.در خطبه های این هفته نمازجمعه همچنین به حفظ اقتدار و قدرت نیز اشاره و به درون گرا بودن این اقتدار تاکید شد.

به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها ائمه جمعه در خطبه های این هفته خود ضمن تاکید به انتخاب فرد انقلابی در انتخابات مجلس، اقتدار شورای نگهبان در رد تعدادی از نامزدهای انتخاباتی را ستایش کرده و اعلام کردند شورای نگهبان با آینده نظام شوخی ندارد. در خطبه های این هفته نمازجمعه همچنین به حفظ اقتدار و قدرت نیز اشاره و به درون گرا بودن این اقتدار تاکید شد.

نام خطیب  نام شهر  در خطبه های خود چه گفتند
حجت الاسلام صباحی کرمان 

شهید سلیمانی فرارتر از یک فرد و صاحب یک مکتب بود و در ردیف شهدای بزرگ این انقلاب یعنی شهید مطهری و چمران قرار گرفت.

همه تلاش کنند جای خالی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را پر کنند و در این راستا باید رجال سیاسی، نظامی، اداری و دولتی همه وارد عرصه شوند.

حجت الاسلام عسکری رفسنجان 

امروز اقتدار لازمه بقا در نظام جهانی است اگر حاکمیتی بخواهد بماند نیازمند اقتدار و قدرت است، اگر اقتدار نداشته باشد زیر پا له می شود.

سلطه فرهنگی آرام آرام می خزد، نفوذ مثل هجوم نیست، آرام آرام فرهنگ را عوض می کند.

ما اقتداری درون گرا می خواهیم ، برخی در ایران به دنبال اقتدار هستند اما می خواهند با وابستگی ها به قدرت های بزرگ آن را ایجاد کنند .

در برجام نیرنگ کردند و گفتند موشک تولید نکنید اگر رهبری نظام کوتاه آمده بودند آیا بعد از به شهادت رساندن سردار ما می توانستیم کاری انجام دهیم؟

خیلی ها می خواهند در مردم احساس ناامیدی کنند تا در انتخابات شرکت نکنند در حالی که حضور مردم بسیار موثر است.سعی کنید بهترین ها را انتخاب کنید، در راس معیارهای انتخاب اصلاح تقواست و در کنار آن جهادی و با صداقت عمل کردن و ولایت مدار بودن، اجازه اختلاف و تفرقه به دشمن را ندهید.


حجت الاسلام رفیعی
فاریاب 

دولت خبیث انگلیس همان است که در دوران قاجار باعث کشته شدن نیمی از جمعیت کشورمان در اثر گرسنگی شد.تحریک اخیر گروه های معاند جیره خوار بعد از سقوط هواپیمائی اوکراین و حضور سفیر خبیث این کشور در جمع معترضین نیز از دخالت های دیگراین دولت خبیث است.


با این همه دخالت و دشمنی اروپا جای تعجب است که رئیس جمهور کشورمان می گوید من بلدنیستم کاری به دنیا نداشته باشم و برای حل مشکل نگاه به داخل داشته باشم.

حمایت شما( رییس جمهور) از نمایندگان و کاندید های رد صلاحیت شده ایی که مشکل اقتصادی و اخلاقی و .. دارند جای بسی تاسف دارد.

شما (رییس جمهور) که از گران شدن بنزین خبر دارنبودی چطور از نحوه رسیدگی به صلاحیتها خبر دارید و اعتراض می کنید.

حجت الاسلام والمسلمین عباس گروهی رودبار جنوب  به تعبیر رهبری سپاه، “رزمندگان بدون مرز هستند”، این یعنی اینکه در هر جای دنیا مظلومی نیاز به کمک داشته باشد رزمندگان سپاه حضور پیدا خواهند کرد.
حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی ریگان 

برخی روزنامه هایی که در خدمت زر و زور هستند و آب به آسیاب دشمن می ریزند بعد از شهادت سردار سلیمانی در روزنامه هایشان تیتر زدند که انتقام نگیرید چون دو طرف ایرانی و آمریکایی را وارد جنگ تمام عیار خواهد کرد.

امروز خطر آمریکای درون به مراتب خطرناک تر از آمریکای برون است و مردم دیدند با سیلی محکم سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد جنگ تمام عیار رخ نداد.

هدف قرار دادن پایگاه عین الاسدتوسط سپاه منافع برخی ها را در داخل به خطر انداخت.

دور کردن سایه جنگ از سر مردم ایران از مهم ترین کارهای سپاه قدس بود.

حجت الاسلام والمسلمین خیرالله ابراهیمی فهرج 

راه قوی شدن نگاه به درون و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی است نه اینکه مذاکرات را مسیر پیشرفت بدانیم.

اقتدار شورای نگهبان در رد تعدادی از نامزدهای انتخاباتی را ستایش می کنم. شورای نگهبان با آینده نظام شوخی ندارد و افراد متخلف را در زمان خود پایش و رد صلاحیت می نماید.

 

حجت الاسلام عباس جعفری 

کوهبنان 

کمتر از یک ماه به انتخابات مجلس داریم از جمله وظایف شرعی و ملی ما شرکت در انتخابات است که همانند شرکت در جبهه هاست لذا هیچ کس خود را از این وظیفه مهم و خطیر کنار نکشد.

باید تلاش کنیم نمایندگانی مومن ، انقلابی و پرکار داشته باشیم که به فکر مردم باشند اولین شرط انتخاب این است که طرف باید ایمان داشته باشد .

باید افرادی انقلابی را انتخاب کنیم که دلسوز و پرکار باشند و در انتخاب کاری به جناح بندی های سیاسی نداشته باشیم و فقط انقلابی بودن شخص منتخب ملاک انتخاب ما باشد.

مجلس خوب می تواند به دولت کمک کند تا ضعف ها و نقص ها بر طرف شود مردم در انتخاب ها دقت کنند تا افرادی صالح ، سالم و مومن را انتخاب کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مدارس استان کرمان در حال ضدعفونی شدن هستند / تصمیم‌گیری درباره تعطیلی مدارس به عهده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس است / هر تصمیم جدیدی گرفته شود به اطلاع مردم خواهیم رساند

اتوبوس‌های شهری در کرمان ضد عفونی می‌شوند / راننده‌های تاکسی خودروی خود را به‌صورت نیم‌بها ضدعفونی کنند

آمادگی مهار ویروس کرونا را داریم / همکاری مردم نقش سازنده‌ای در پیشگیری از کرونا دارد / مردم از شرایط تعطیلی مدارس برای مسافرت استفاده نکنند / اجناس نمایشگاه بهاره در سایر مراکز عرضه می‌شود

درصد کنسلی ها و رزروی ها برابر بوده است/ اقلام ضد عفونی کننده مرتباً در اختیار همکاران و مسافرین قرار می گیرد/ آموزش های لازم در ارتباط با کرونا به هتلدران داده شده است/ پیش بینی می کنیم برای ایام نوروز وضعیت خوبی داشته باشیم

تعداد مراجعین به باشگاه‌های ورزشی کاهش داشته است / از ورود افرادی که دارای علایم بیماری هستند به استخرها جلوگیری می‌شود / کلیه مسابقات غیر ضروری لغو شدند

هنوز جواب آزمایشات افراد مشکوک به کرونا ویروس اعلام نشده/کیت های اولیه آزمایشات کرونا به کرمان می آید/کرمان جزء مناطق کم خطر کرونا ویروس است

هنوز جواب آزمایشات افراد مشکوک به کرونا ویروس اعلام نشده/کیت های اولیه آزمایشات کرونا به کرمان می آید/کرمان جزء مناطق کم خطر کرونا ویروس است

احتمال ورود ملخ‌های صحرایی به استان کرمان تا چند روز آینده / پیش‌بینی افزایش هجوم ملخ‌ها به ایران نسبت به سال گذشته / مقابله با ملخ صحرایی نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها

معاون وزیر بهداشت: آمار 50 فوتی کرونا در قم تکذیب شد/ اگر تعداد فوت‌شدگان نصف این آمار هم باشند استعفا می‌دهم / با قرنطینه موافق نیستیم

دستگاه قضایی با محتکران اقلام بهداشتی و پیشگیرانه برخورد می‌کند / فعالیت واحد‌های عرضه اقلام بهداشتی و درمانی از سوی ضابطان دستگاه قضایی رصد می‌شود / تدابیر لازم برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به زندان‌ها اندیشیده شده است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۲ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مردم از رای گذشته خود عبرت می‌گیرند و به فضل الهی یک مجلس و دولت انقلابی، مدیریت جامعه را به دست می گیرد/ مسئولان با اظهار نظر درباره دختر آبی می خواستند مردم به شفاف‌سازی آرای نمایندگان نپردازند/فرانسه، با لباس دوستی اما با اهداف آمریکا جلو می آید/جامعه آگاه باشد تا برخی با شعار خدامحوری در بین صفوف مسلمانان تفرقه‌افکنی نکنند/مسئولان بدون اذن امامشان مذاکره نکنند   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

ما کرمانی ها کم حرف می زنیم/ وضعیت درمان در استان مطلوب نیست/ جداسازی دانشگاه ها تصمیم خوبی نبود/ زیرساخت های درمانی نو نوار شدند/با مریض و با همراه مریض ارتباط برقرار نمی کنیم/ اقتصاد بخش خصوصی استان‌های همجوار، روی مریض‌های شمال استان کرمان می‌چرخد   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)