کد خبر: ۳۵۴۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان خطاب به مسئولین استانی با تاکید برآنکه نباید زمان را از دست داد و نمی‌خواهیم که بار دیگر قصه سال قبل قیمت شکر دوباره در کرمان تکرار شود، تصریح کرد: ۴ هزار و ۳۰۰ تن شکر در ۱۰ روز آینده با قیمت ۴ هزار و ۷۰۰ تومان در بازار کرمان توزیع خواهد شد.

استاندار کرمان خطاب به مسئولین استانی با تاکید برآنکه نباید زمان را از دست داد و نمی‌خواهیم که بار دیگر قصه سال قبل قیمت شکر دوباره در کرمان تکرار شود، تصریح کرد: ۴ هزار و ۳۰۰ تن شکر در ۱۰ روز آینده با قیمت ۴ هزار و ۷۰۰ تومان در بازار کرمان توزیع خواهد شد.

دکتر محمدجواد فدایی صبح امروز پنجم اسفندماه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان با یادآوری مشکلاتی که سال گذشته در زمینه قیمت شکر در استان به وجود آمد، گفت: گویا برخی از مسئولین استانی بنایی برای استفاده از تجربیات سال‌های گذشته را ندارند.

وی ادامه داد: دولت تلاش کرده و ارز خود را در این شرایط به شکر اختصاص داده تا شکر با قیمت ۴۷۰۰ تومان به دست مردم برسد نه ۶ هزار تومان! که این موضوع سوء مدیریت برخی مسئولین ما را می‌رساند.

استاندار کرمان خطاب به مدیرکل غله استان کرمان اظهار کرد: ۴ ماه وقت داشتید که ۱۰ هزار تن شکر به استان حمل کنید که در این مدت فقط ۳ هزار تن شکر به استان وارد شده و شما مدام می‌گویید که جا برای ذخیره شکر ندارید این در حالی است که شما فقط برای ۲ هزار و ۵۰۰ تن جا ندارید و می‌توانید برای این موضوع نیز از انبارهای سایر نهادها استفاده کنید. با این مدیریت به مردم ظلم می‌کنید و باعث می‌شوید مردم شکر گران خریداری کنند.

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان، خطاب به مسئولین استانی با تاکید برآنکه نباید زمان را از دست داد و نمی‌خواهیم که بار دیگر قصه سال قبل قیمت شکر دوباره در کرمان تکرار شود تصریح کرد: ۴ هزار و ۳۰۰ تن شکر در ۱۰ روز آینده با قیمت ۴ هزار و ۷۰۰ تومان در بازار کرمان توزیع خواهد شد.

 استاندار کرمان در ستاد تنظیم بازار از لغو نمایشگاه بهاره خبر داد و عنوان کرد: کالاهای اساسی چون شکر، برنج، روغن و گوشت در چند منطقه شهری و فروشگاه ها به صورت فروش فوق العاده عرضه خواهد شد. 

براساس این گزارش مهدی حسینی‌نژاد رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان نیز در این جلسه گفت: شرکت غله استان کرمان باید مجوز توزیع ۳ هزار تن شکر موجودی در انبار غله را دریافت کند که فعلا مجوز یک هزار تن (۶۰ درصد خانوار و ۴۰ درصد به بخش صنعت داده شود) گرفته شده و درخواست دریافت مجوز توزیع یک هزار تن شکر برای نمایشگاه‌ها را داریم.

وی درباره سرانه مصرف شکر استان اظهار کرد: متوسط مصرف شکر استان ۶ هزار تن است که اگر این مقدار در سال تامین شود دیگر مشکل شکر در استان نخواهیم داشت. امروز فروش فوق‌العاده یک هزار تن شکر در تعاونی‌ها و چند نقطه دیگر عرضه می‌شود.

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک در رفسنجان قطع شد

بیمه بیکاری به کارکنان صنوف فرهنگی هنری اختصاص داده می‌شود

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

استاندارکرمان: دلیل فشارهای وارده برای تعطیل کردن واحدهای صنعتی را متوجه نمی‌شویم/ما موظف به حفظ سلامتی مردم و همچنین حفظ کشور و اقتصاد آن هستیم

امروز ورودی تفرجگاه ها و پارک ها مسدود است/هیچ مطلبی درباره عدم سوخت رسانی به مردم در جایگاه ها صحت ندارد

50درصد ظرفیت تخت‌هایمان در اکثر استان‌ها برای کرونا خالی است/تعرفه کرونایی نداریم

حذف کامل واحدهای درسی نیم سال در صورت تقاضای دانشجو مجاز است/کلاس‌های تابستانی برای دروس حذف شده یا ناتمام برگزار خواهد شد

گشت زنی هواپیماهای آمریکایی بر فراز بغداد

حرکت کلیه قطارها به سمت کرمان تا 20 فروردین لغو می شود/در ۴ روز گذشته تعداد ۲۲۶ واحد صنفی پلمب شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان: 5مورد از 9 مورد جدید مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۶ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)