کد خبر: ۳۵۴۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
ارسال به دوستان
ذخیره
در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان مطرح شد؛
مدیرکل صنعت جنوب کرمان با بیان اینکه جنوب استان به‌عنوان معین تامین پرتقال کشور انتخاب شده است گفت: این اقدام به کشاورزان جنوب استان کرمان کمک می‌کند.

مدیرکل صنعت جنوب کرمان با بیان اینکه جنوب استان به‌عنوان معین تامین پرتقال کشور انتخاب شده است گفت: این اقدام به کشاورزان جنوب استان کرمان کمک می‌کند.

مسلم مروجی‌فرد صبح امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان که با حضور فدائی استاندار کرمان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد با بیان اینکه میوه شب عید در جنوب استان در حال ذخیره‌سازی است اظهارداشت: در تأمین سیب درختی هیچ مشکلی نداریم.

وی با بیان اینکه جنوب استان کرمان به‌عنوان معین تأمین پرتقال کشور انتخاب و تعیین شده است گفت: این کار اقدام ارزشمندی است و به کشاورزان جنوب استان کرمان کمک می‌کند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با بیان اینکه 3 هزار و 800 تن قرارداد فروش تاکنون بسته شده است افزود: در حال حاضر 80 تن پرتقال شب عید برای شمال استان کرمان نیز تأمین شده است.

در این جلسه مهدی حسینی‌نژاد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان با بیان اینکه از700 تن سیب درختی شب عید در شمال استان کرمان تاکنون 610 تن حمل و وارد استان شده است اظهارداشت: براساس تجربیات سال‌های گذشته بین 600 تا 650 تن سیب درختی برای ایام عید در شمال استان کرمان کفایت می‌کند.

وی با عنوان اینکه تاکنون 80 تن پرتقال برای تنظیم بازار میوه شب عید وارد در انبارها ذخیره شده است گفت: بقیه پرتقال شمال استان کرمان تا هزار و 400 تن از هفته آینده وارد استان کرمان می‌شود.

حسینی‌نژاد با بیان اینکه از زمان افزایش قیمت بنزین تاکنون 23 هزار و 108 مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده افزود: برای کنترل و نظارت بازار در ایام عید نوروز یک مرکز در میدان مشتاق و یک مرکز در چهارراه باغ‌ملی برای نظارت و کنترل قیمت‌ها در نظر گرفته شده است.

محمدعلی دهقان معاون امور اقتصادی استانداری کرمان نیر در این جلسه با اشاره به اینکه مرغ بالای دو کیلو و 200 گرم از نظر بهداشتی غیراستاندارد است گفت: عرضه آن در بازار کرمان ممنوع است. /ص

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک در رفسنجان قطع شد

بیمه بیکاری به کارکنان صنوف فرهنگی هنری اختصاص داده می‌شود

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

استاندارکرمان: دلیل فشارهای وارده برای تعطیل کردن واحدهای صنعتی را متوجه نمی‌شویم/ما موظف به حفظ سلامتی مردم و همچنین حفظ کشور و اقتصاد آن هستیم

امروز ورودی تفرجگاه ها و پارک ها مسدود است/هیچ مطلبی درباره عدم سوخت رسانی به مردم در جایگاه ها صحت ندارد

50درصد ظرفیت تخت‌هایمان در اکثر استان‌ها برای کرونا خالی است/تعرفه کرونایی نداریم

حذف کامل واحدهای درسی نیم سال در صورت تقاضای دانشجو مجاز است/کلاس‌های تابستانی برای دروس حذف شده یا ناتمام برگزار خواهد شد

گشت زنی هواپیماهای آمریکایی بر فراز بغداد

حرکت کلیه قطارها به سمت کرمان تا 20 فروردین لغو می شود/در ۴ روز گذشته تعداد ۲۲۶ واحد صنفی پلمب شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان: 5مورد از 9 مورد جدید مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۶ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)