کد خبر: ۳۵۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس کمیسیون گردشگری اتاق کرمان:
رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: با توجه به اینکه در داخل استان کرمان مورد مثبتی از کروناویروس نداشته‌ایم، برنامه تالارها مربوط به مردم کرمان است که مشکلی برای برگزاری مراسم وجود ندارد و مردم باید آرامش داشته باشند.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: با توجه به اینکه در داخل استان کرمان مورد مثبتی از کروناویروس نداشته‌ایم، برنامه تالارها مربوط به مردم کرمان است که مشکلی برای برگزاری مراسم وجود ندارد و مردم باید آرامش داشته باشند.

محمدرضا بهرامی درباره وضعیت تورها و رزرو هتل‌های استان در نوروز ۹۹ اظهار کرد: وضعیت خیلی بد است و با توجه به شیوع ویروس کرونا همه تورها کنسل کرده و به تبع رزرو هتل‌ها نیز کنسل می‌شود.

وی با بیان اینکه خودمان نیز دچار دوگانگی هستیم و نمی‌دانیم مسافران به کرمان بیایند بهتر است یا نه، افزود: دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده که در استان کرمان هیچ مورد مثبتی از ابتلا به کرونا ویروس نداشته‌ایم و می‌توانیم روی این مورد مانور بدهیم اما از سوی دیگر اگر سیل جمیعیت از استان‌های دیگر به کرمان بیاید و افرادی ناقل ویروس باشند، برای مردم استان ما مشکل به وجود می‌آید.

بهرامی تصریح کرد: باید سازمان‌های حمایتی و مسوولان امر، فکری برای واحدهای اقامتی، تالارها و رستوران‌ها بکنند که واقعا دچار آسیب شدیدی شده‌اند؛ همانطور که در بخش کشاورزی وقتی سیل می‌آید و خسارت وارد می‌شود، دولت وام‌های حمایتی و تسهیلات می‌دهد، اگر می‌خواهد این صنعت(گردشگری) بماند باید حمایت کند.

این فعال بخش خصوصی گردشگری با اشاره به اینکه مردم دچار نگرانی هستند، بیان کرد: در اتاق بازرگانی یکسری کلیپ به عنوان «به_کرمان_بیا» تولید کرده‌ایم اما تردید داریم پخش شود یا نه و در واقع دچار تناقض شده‌ایم که در این راستا امروز با مدیرکل میراث فرهنگی استان جلسه داریم تا همفکری کنیم و ببینیم به چه سمتی برویم.

بهرامی با اشاره به ممنوعیت عرضه قلیان از سوی اتحادیه گفت: اگر دستورالعملی مانند این برای تالارها داده شود، وضعیت بدی برای این واحدها پیش خواهد آمد.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: همه برنامه‌ریزی‌ها برای یک ماه عید بوده و اکنون نمی‌دانیم چکار بکنیم. مردم رزروی خود را کنسل می‌کنند که خسارت به ما و فعالان صنعت گردشگری است و از سوی دیگر حق مردم است زیرا نیاز به آرامش روانی دارند و می‌خواهند کنسل کنند.

وی افزود: برنامه این است که درخواست بدهیم دولت خسارت وارده را جبران کند و وزارت بهداشت که متولی است، اگر به ما بگوید در کرمان مورد مثبت نداشته‌ایم، می‌توانیم روی آن کار و اعتمادسازی کنیم و نقطه مثبتی است.

بهرامی با اشاره به اینکه وضعیت هتل‌ها دچار مشکل است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در داخل استان کرمان مورد مثبتی از کروناویروس نداشته‌ایم، برنامه تالارها مربوط به مردم کرمان است که مشکلی برای برگزاری مراسم وجود ندارد و مردم باید آرامش داشته باشند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روشنایی و آب آشامیدنی ۶۲ پارک در رفسنجان قطع شد

بیمه بیکاری به کارکنان صنوف فرهنگی هنری اختصاص داده می‌شود

کارخانه‌های خودروسازی بم فعالیت خود را از سر می‌گیرند

استاندارکرمان: دلیل فشارهای وارده برای تعطیل کردن واحدهای صنعتی را متوجه نمی‌شویم/ما موظف به حفظ سلامتی مردم و همچنین حفظ کشور و اقتصاد آن هستیم

امروز ورودی تفرجگاه ها و پارک ها مسدود است/هیچ مطلبی درباره عدم سوخت رسانی به مردم در جایگاه ها صحت ندارد

50درصد ظرفیت تخت‌هایمان در اکثر استان‌ها برای کرونا خالی است/تعرفه کرونایی نداریم

حذف کامل واحدهای درسی نیم سال در صورت تقاضای دانشجو مجاز است/کلاس‌های تابستانی برای دروس حذف شده یا ناتمام برگزار خواهد شد

گشت زنی هواپیماهای آمریکایی بر فراز بغداد

حرکت کلیه قطارها به سمت کرمان تا 20 فروردین لغو می شود/در ۴ روز گذشته تعداد ۲۲۶ واحد صنفی پلمب شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان: 5مورد از 9 مورد جدید مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۶ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)