کد خبر: ۳۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: این مدتی را که افراد به ناچار امکان استفاده از فضاهای ورزشی در اختیار اداره کل و هیات‌ها را که قرارداد داشته‌اند ندارند، به انتهای قرارداد آنها اضافه می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: این مدتی را که افراد به ناچار امکان استفاده از فضاهای ورزشی در اختیار اداره کل و هیات‌ها را که قرارداد داشته‌اند ندارند، به انتهای قرارداد آنها اضافه می‌شود.

میثم پاریزی افزود: طبق دستورالعمل، تصمیم بر این است تمام فعالیت‌های ورزشی تا پایان سال جاری تعطیل باشد.

وی با بیان اینکه تمام باشگاه‌ها و هیات‌های ورزشی استان کرمان از تصمیم تعطیلی تمکین کرده‌اند افزود: بسیاری از باشگاه‌ها برای تعطیل کردن و سلامتی ورزشکاران پیش قدم بودند که جای تقدیر دارد.

پاریزی ابراز کرد: برخی از صاحبان ملک‌های ورزشی به دلیل تعطیلی باشگاه‌ها در تصیمی خودجوش اجاره مکان را از مستاجرین خود نمی‌گیرند که جای تشکر دارد و کار زیبایی است و باشگاه‌ها را بیشتر برای تعطیلی ترغیب می‌کند.

وی در خصوص نظارت اماکن و باشگاه‌های ورزشی در این ایام گفت: نظارت را به معاونت ورزش واگذار کردیم که آنها نیز جلساتی در این زمینه برگزار کرده‌اند.

وی ادامه داد: بازدید از اماکن ورزشی و باشگاه‌ها از طریق اداره کل و هیات‌های ورزشی به صورت روزانه انجام می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان تاکید کرد: در این ایام اگر باشگاه ورزشی باز و فعالیت داشته باشد تخلف آنها به صورت مکتوب به دایره نظارت ارسال می‌شود و پلمب می‌شود که امیدواریم این اتفاق نیفتد.

پاریزی در خصوص قراردادهای افراد حقیقی و حقوقی با باشگاه‌ها و اماکن ورزشی نیز گفت: در این مدتی که افراد به ناچار امکان استفاده از فضاهای ورزشی در اختیار اداره کل و هیات‌ها را که قرارداد داشته‌اند ندارند، به انتهای قرارداد آنها این مدت اضافه می‌شود.

وی در خصوص قراردادهای فضاهای ورزشی در اختیار بخش خصوصی نیز گفت: برای این قراردادها به دنبال راهکار هستیم و انتطار این است که مدیران محموعه‌های ورزشی با نگاه گذشت بتوانند تعامل داشته باشند.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

شرایط وام‌های ۴ و ۱۲ درصدی بسته حمایتی کرونا

سیروس مقدم: خط قرمزها نتیجه فشارهای بیرون از سازمان است/ دردسر کارهای پرطرفدار، مدیران را به سمت تولیدات هجو می‌برد

قربانیان روزانه کرونا ۳ برابر تلفات جاده‌ای است

سید احمد خاتمی: در ماجرای کرونا می خواستند قم را مقصر نشان دهند درحالیکه دروغ بود

۵۴سرباز به ویروس کرونا مبتلا شدند

روسیه و عربستان با کاهش ۱۵ درصدی عرضه نفت موافقت کردند

میانگین سنی مبتلایان به کووید ۱۹ در حال پایین آمدن است

صنوف فنی و تعمیراتی و غذای بیرون آغاز به کار کردند

افسون مهدوی:تراکم شهری در منطقه شرف آباد نزدیک به دو برابر سایر مناطق شهری است/ برخی از کارگاه‌های ضایعات، محل سکونت کودکان کار است

سعید نمکی: هنوز وارد مرحله مهار کرونا نشدیم

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)

کدام صنوف از ۲۳ فروردین ماه مجوز بازگشایی دارند؟   (۱ نظر)