کد خبر: ۳۶۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
نویسنده‌ کتاب‌های یکصد جلدی مهتاب و کرم شب‌تاب گفت: به منظور خیر فرهنگی، کتاب‌های الکترونیک مهتاب و کرم شب‌تاب به‌ صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده می‌شود.

نویسنده‌ کتاب‌های یکصد جلدی مهتاب و کرم شب‌تاب گفت: به منظور خیر فرهنگی، کتاب‌های الکترونیک مهتاب و کرم شب‌تاب به‌ صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده می‌شود.

بتول غفاری افزود: نظر به اینکه بیماری کرونا شرایط جدیدی در کشور ایجاد کرده و اولویت نخست، فرهنگ‌سازی در خصوص ماندن مردم در خانه است، در این شرایط خاص، بیشترین دغدغه‌ خانواده‌ها، متنوع کردن اوقات برای کودکان و نوجوانان است و در این راستا و در راستای خیر فرهنگی، کتاب‌های الکترونیک یکصد جلدی مهتاب و کرم شب‌تاب به‌ صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده می‌شود.

وی ادامه داد: کتاب‌های الکترونیک مهتاب و کرم شب‌تاب را می‌توان در نشانی الکترونیک http://WWW.mahtab- shabtab.com به شکل رایگان تماشا کرد، ورق زد، دانلود کرد و با صدای نویسنده داستان و تحلیل داستان را گوش داد.

نویسنده‌ کتاب‌های یکصد جلدی مهتاب و کرم شب‌تاب خاطرنشان کرد: در پایان تعطیلات به بازدیدکنندگان کتاب‌های الکترونیک مهتاب و کرم شب‌تاب به قید قرعه، باکس پنج‌تایی و ۱۰ تایی از این مجموعه کتاب‌ها جایزه داده می‌شود.

غفاری اظهار داشت: کتاب‌های مهتاب و کرم شب‌تاب به‌صورت رایگان در اختیار مراکز آموزشی قرار گرفته و اکنون بیش از یک‌ سال است که تحلیل داستان‌های این مجموعه کتاب هفته‌ای ۲ بار از رادیو کرمان، برنامه‌ کریمان و ادیبان پخش می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نشانی شبکه‌های اجتماعی مهتاب و کرم شب‌تاب به شرح ذیل است:

‏WWW.mahtab-shabtab.com

https://t.me/Mahtab_shabtab

‏https://www.instagram.com/mahtab__shabtab/?hl=en

مجموعه کتاب مهتاب و کرم شب‌تاب با هدف آموزش مهارت‌های زندگی و اخلاقی به کودکان و نوجوانان نوشته شده است و از سوی دیگر مدافع و حامی بچه‌ها از گزندهای جامعه است.

دکتر بتول غفاری ۴۷ ساله متولد کرمان نویسنده و ناشر و مولف کتاب‌های یکصد جلدی مهتاب و کرم شب تاب با انتخاب دو شخصیت مهتاب و کرم شب‌تاب رمز و راز بقای تمدن ما را با زبان ساده به کودکان و نوجوانان انتقال داده و در صدد است از تمدن صیانت کند.

این نویسنده که در دوران بحران اقتصادی، زمانی که بیشترین صدمه به فرهنگ وارد می‌شود با انگیزه و اراده قوی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان وارد شده و به خلق دو شخصیت مهتاب و کرم شب‌تاب برای کودکان پرداخته است.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

طبق نظریه‌ سازمان بهداشت جهانی استفاده از ماسک صرفا برای افراد بیمار و کسانی که در ارتباط نزدیک با بیماران هستند، توصیه می‌شود/ برخی از اظهارنظر‌ها مبنی بر ضرورت لزوم استفاده از ماسک در تمامی مکان‌های عمومی شیطنت رسانه‌ای بود

انتقاد شدید استاندار کرمان از برخی اظهار نظرها در خصوص سیل در جنوب کرمان

تعداد بیکاران فعلی استان کرمان بیش از صد هزار نفر است

۱۰۰ هزار شغل به علت شیوع کرونا در استان کرمان صدمه دیدند/یک هزار میلیاردتومانی به اقتصاد استان ضرر وراد شد

کارگران ساختمانی و افراد خویش فرما مشمول بیمه بیکاری نمی شوند/مبلغ بیمه بیکاری50 تا 80 درصد حداقل حقوق پرداختی است

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان:بحران ریزگردها یک بحران خاموش است

بانک‌جهانی: انتظار رکود جهانی بزرگی به دلیل شیوع کرونا داریم

رییس اتاق اصناف جیرفت از عدم همکاری مسوولان در برخورد با قانون‌شکنان انتقاد کرد

۲۰۰ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان جنوب کرمان احداث می‌شود/ساخت و سازها و تصرفات مسیر رودخانه‌ها از طریق ماده ۹۹ و ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها پیگیری می شود

غلظت ریزگردها در فهرج 78 برابر حد مجاز/40 روستای ریگان در محاصره طوفان

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)