کد خبر: ۳۶۲۱۶
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اعلام کرد:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: ما برای خدمت به مردم از کسی اجازه نمی‌گیریم و خدمت‌رسانی به مردم را جزء رسالت و وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانیم. ما براساس ابلاغ فرماندهی کل قبل و فعلی سپاه در اجرای خدمت‌دهی به مردم آتش به اختیار هستیم و در بحث خدمت‌رسانی هیچ کاری را هماهنگ نمی‌کنیم اما آنچه که نیاز داشته باشیم را از فرماندهی کل سپاه انقلاب اسلامی درخواست می‌کنیم.

رمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: ما برای خدمت به مردم از کسی اجازه نمی‌گیریم و خدمت‌رسانی به مردم را جزء رسالت و وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانیم. ما براساس ابلاغ فرماندهی کل قبل و فعلی سپاه در اجرای خدمت‌دهی به مردم آتش به اختیار هستیم و در بحث خدمت‌رسانی هیچ کاری را هماهنگ نمی‌کنیم اما آنچه که نیاز داشته باشیم را از فرماندهی کل سپاه انقلاب اسلامی درخواست می‌کنیم.

سردار "حسین معروفی" در آئین افتتاحیه بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق سیل‌زده زهکلوت با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان، گفت: مکتبی بودن، انقلابی بودن و مردمی بودن سه رکن اصلی فلسفه اصلی و وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با بیان این مطلب که سپاه نهادی برگرفته از مکتب وحی، عاشورا، امامین انقلاب و موسس آن بنیان‌گذار نظامی است که فخر اولیا و انبیاء الهی می باشد، اظهار کرد: به جرات می توان  اذعان داشت که مکتبی بودن، انقلابی بودن و مردمی بودن از شاخصه های وجودی شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و همه این خصوصیات را می توان در وجود سردار شهید سلیمانی مشاهده کرد و هر سه اصل(مکتبی بودن، انقلابی بودن و مردمی بودن ) در وجود این شهید بزرگوار به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی نهادینه شده بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان سردار سلیمانی را پاسدار واقعی انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: بسیج یکی از خروجی‌های سپاه در بحث مردمی بودن این نهاد انقلابی است. اصل مردمی بودن براین است که مردم را ولی نعمت خود و خط قرمز خود بدانیم که سپاه انقلاب اسلامی این خط و این عقیده را دارد و با همه وجود برای به این مردم خدمت می کند.

وی تاکید کرد: ما برای خدمت به مردم از کسی اجازه نمی‌گیریم و خدمت‌رسانی به مردم را جزء رسالت و وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانیم. ما براساس ابلاغ فرماندهی کل قبل و فعلی سپاه در اجرای خدمت‌دهی به مردم آتش به اختیار هستیم و در بحث خدمت‌رسانی هیچ کاری را هماهنگ نمی‌کنیم اما آنچه که نیاز داشته باشیم را از فرماندهی کل سپاه انقلاب اسلامی درخواست می‌کنیم.

سردار معروفی اصل ماموریت سپاه را خدمت، نوکری و فدا شدن برای مردم دانست و اظهار کرد: ماموریت ما در این است که تکیه‌گاه مردم باشیم و مردم ما احساس آرامش کنند. باتوجه به اینکه سپاه یک نهاد انقلابی انعطاف‌پذیر است، لذا  در هر عرصه‌ای که مردم نیاز داشته باشند که این نیاز در زمانی دفاع و عملیات سخت نظامی، در زمانی امنیتی، در زمانی سیل، زلزله و ... و اکنون در موضوع ویروس کرونا، سپاه همه امکانات خود را به میدان می‌آورد تا به مردم خدمت‌رسانی کند.

وی با اشاره به سیل روزهای گذشته در جنوب استان کرمان عنوان کرد: قبل از وقوع سیل سپاه ثارالله استان کرمان اعلام آمادگی برای خدمت‌رسانی به مردم را کرده بود و قرارگاه‌های خود را در جنوب استان مستقر کرد و این اطمینان را به مردم شریف ایران خواهیم داد که سپاه هرجا که نیاز باشد آماده همکاری است و خدمت به مردم را عبادت و جهاد می داند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و کمبود در برخی از اقلام بهداشتی بیان کرد: امروز ما در استان کرمان ۵۴ کارگاه تولید ماسک و ۳ کارگاه تولید لباس بیمارستانی دایر کرده‌ایم و ۲۵۰ گروه مردمی اقدامات گندزدایی سطوح را در سطح استان انجام می‌دهند.

وی با تاکید برآنکه می‌توانیم تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم اگر بخواهیم، تصریح کرد: ایران توانمند و قدرتمند است و پتانسیل های زیادی دارد و اگر نگاهمان به بیرون نباشد نیازهای کشور را در داخل می‌توانیم برآورده کنیم زیرا مردم ایران، مردم فوق‌العاده‌ای هستند که هرکاری را می توانند انجام دهند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روحانی: شاید کرونا تا آخرسال با ما باشد /ممکن است اجتماعات باز هم محدود شود

ادارات و بانک‌های استان کرمان باز هستند/در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تا 20 فروردین ماه تصمیم گیری می شود

تشکر استاندار کرمان از مردم به جهت در خانه ماندن و نرفتن به طبیعت در روز 13

۲۰۴ خودرو متخلف در روز 13 جریمه شدند/۳ هزار و ۲۸۷ دستگاه خودرو به مبداهای خود بازگشت داده شد

نوبخت: حقوق بازنشستگان تا سقف ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت/مستمری زنان سرپرست خانوار 3 تا 5 برابر می شود

تسلیت رئیس‌جمهور به مناسبت درگذشت مادر و همسر شهید اهل راور

نحوه حضور کارمندان در ادارات و بانک‌ها تا ۲۰ فروردین تمدید شد

کارشناس فناوری اطلاعات: این اطلاعات در کنار دیتابیس اپراتور تلفن همراه که مدتی پیش لو رفته بود، می‌تواند آدرس و کد پستی را بدهد

شناسایی بانک‌های اطلاعاتی حفاظت‌نشده و معرفی به مراجع قضایی

ویروس کرونا چرخ اقتصاد عشایر را لنگ کرد

پربازدید ها

استاندار کرمان:مصرف بنزین 74درصد کاهش یافت

نوبخت: حقوق بازنشستگان تا سقف ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت/مستمری زنان سرپرست خانوار 3 تا 5 برابر می شود

گشت زنی هواپیماهای آمریکایی بر فراز بغداد

استاندارکرمان: دلیل فشارهای وارده برای تعطیل کردن واحدهای صنعتی را متوجه نمی‌شویم/ما موظف به حفظ سلامتی مردم و همچنین حفظ کشور و اقتصاد آن هستیم

امروز ورودی تفرجگاه ها و پارک ها مسدود است/هیچ مطلبی درباره عدم سوخت رسانی به مردم در جایگاه ها صحت ندارد

ممنوعیت ورود به تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری کرمان تا ۱۵ فروردین تمدید شد

۲۰۴ خودرو متخلف در روز 13 جریمه شدند/۳ هزار و ۲۸۷ دستگاه خودرو به مبداهای خود بازگشت داده شد

ادارات و بانک‌های استان کرمان باز هستند/در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تا 20 فروردین ماه تصمیم گیری می شود

تسلیت رئیس‌جمهور به مناسبت درگذشت مادر و همسر شهید اهل راور

تشکر استاندار کرمان از مردم به جهت در خانه ماندن و نرفتن به طبیعت در روز 13

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۶ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)