کد خبر: ۳۶۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
ارسال به دوستان
ذخیره
چرا پنجره واحد الکترونیکی به مرحله اجرا نرسید؟
رییس اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به ناهماهنگی در سیستم دولتی گفت: متاسفانه در تشکیل پنجره واحد الکترونیکی به دلیل ناهماهنگی بین دو مرجع دولتی، نتوانستیم این پنجره الکترونیکی را اجرایی و عملیاتی کنیم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بیان کرد: باور غلطی که در اقتصاد ما و در حوزه مدیریتی(دولتی و خصوصی) شکل گرفته این است که برای افزایش تولید می رویم سراغ منابع مالی؛ در حالی که طرح های ضربتی اشتغال، حمایتی تولید و ... نشان می دهد افزایش تولید صرفا با تامین منابع مالی اتفاق نمی افتد و نیاز به یکسری الزامات و مباحث نرم افزاری دارد که باید محقق شود.

جعفر رودری امروز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه در جلسه طرح های جهش تولید استان کرمان با اشاره به دستورالعمل ابلاغی تحقق شعار سال با عنوان «جهش تولید» از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: در این دستورالعمل تاکید بر پروژه های دولتی و در واقع تملک دارایی سرمایه ای است که به افزایش تولید کمک خواهد کرد.

وی افزود: برای محقق شدن شعار «جهش تولید» می توانیم موضوعات را در دو سرفصل اصلی ببینیم که یکی از آنها تولید است و در جهش تولید آنچه مشخص است، یک ارتقاء بیش از روند گذشته را می خواهیم.

رودری تصریح کرد: برای تحقق این موضوع باید از طریق اجرای یکسری طرح ها به هدف برسیم و بخش اول کار متمرکز بر همان طرح ها و پروژه هاست.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بیان کرد: باور غلطی که در اقتصاد ما و در حوزه مدیریتی(دولتی و خصوصی) شکل گرفته این است که برای افزایش تولید می رویم سراغ منابع مالی؛ در حالی که طرح های ضربتی اشتغال، حمایتی تولید و ... نشان می دهد افزایش تولید صرفا با تامین منابع مالی اتفاق نمی افتد و نیاز به یکسری الزامات و مباحث نرم افزاری دارد که باید محقق شود که از جمله آن فضای کسب و کار و ایجاد رونق اقصادی است که باید فراهم باشد که در این راستا ما کار را در دو بستر دنبال خواهیم کرد.

وی درباره مطلب مطرح شده از سوی استاندار مبنی بر اینکه دستورالعمل جهش تولید شبیه محورهای سال قبل است، افزود: در واقع استان کرمان در این زمینه از استان های دیگر جلوتر است و سرفصل ها را از قبل داشته ایم که اگر محقق می شد به جهش تولید می رسیدیم.

 "سیدمهدی طبیب زاده" رییس اتاق بازرگانی استان کرمان نیز در این جلسه گفت: باید در راستای جهش تولید یک قرارگاه ویژه ای را در سطح استان کرمان تشکیل دهیم تا بتوان به صورت مرتب این موضوع را رصد و موانع آن را برطرف کرد.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به ناهماهنگی در سیستم دولتی افزود: متاسفانه در تشکیل پنجره واحد الکترونیکی به دلیل ناهماهنگی بین دو مرجع دولتی، نتوانستیم این پنجره الکترونیکی را اجرایی و عملیاتی کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کنسرت رایگان همایون شجریان همزمان با عید سعید فطر/کنسرت به صورت آنلاین برگزار شده و 10دوربین آن را تصویر برداری می کنند

ابتلای ۱۷ دانشجوی علوم پزشکی کرمان به کرونا

کدام تحریف؟ کدام تاریخ؟

مراسم‌های عروسی در باغ‌های خصوصی برگزار می‌شود/تالار‌ها بازگشایی نشوند، تالارداران ورشکست می‌شوند

فیلم: برکرانه نهج‌البلاغه گفتاری کوتاه از حجت‌الاسلام کمساری 6 و 7

کرونا چقدر به ثروت ثروتمندان آمریکا اضافه کرد؟

جزئیات روند فروش سهام عدالت

ترامپ یک سلاح فوق پیشرفته رو کرد/کری سندرز:با این برتری و توان جدید، تعریف دوباره‌ای از جنگ دریایی خواهیم داشت

اماکن مقدس از فردا باز می‌شوند /از ۱۰ خرداد همه کارمندان سرکار خواهند رفت

اسامی مساجد برگزار کننده نماز عید فطر در کرمان اعلام شد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۱۳ نظر)

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسمات نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۹۴ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۵ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

فیلم: پیشنهاد اقتصادی مرعشی، توصیه نبوی و تحلیل انصاری و جلائی پور   ( نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۵ نظر)

افشاگری آقاتهرانی علیه قالیباف:گفتیم شرط جلسات وفاق کاندیدا نشدن در ۱۴۰۰ است،دیگر نیامد   ( نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

فیلم: برکرانه نهج‌البلاغه گفتاری کوتاه از حجت‌الاسلام کمساری 4   ( نظر)

واکنش رهبر انقلاب به انتقاد صریح یک دانشجو درباره پاسخگو نبودن منصوبان رهبری و عدم شفافیت اوقاف   ( نظر)