کد خبر: ۳۷۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
محمد جواهری درباره اینکه بعضی از تیم ها اقدام به «کرونانمایی» می کنند تا لیگ برگزار نشود، یادآور شد: خوشبختانه ما از روز اول همکاری کامل و شفافی با فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون فوتبال داشتیم و همه اطلاعات را در اختیارشان گذاشتیم. کرونا نمایی درباره تیم ما صدق نمی کند.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان می‌گوید بعد از انجام سه تست کرونا و انجام سی.تی اسکن ریه، اعضای تیم فوتبال این باشگاه در حال حاضر پاک هستند و تمرینات را از سر گرفته‌اند.

محمد جواهری  درباره آخرین وضعیت اعضای تیم فوتبال باشگاه گل گهر بعد از ابتلا به ویروس کرونا و شروع تمرینات گروهی این تیم گفت: در روز دوم خرداد، تست تعدادی از بازیکنان و اعضای تیم مثبت شد. بلافاصله فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون فوتبال را در جریان گذاشتیم. بازیکنان را به دو دسته تقسیم کردیم و در قرنطینه انفرادی نگه داشتیم. اول بازیکنانی که تست کرونایشان مثبت بود و گروه دوم بازیکنانی که تستشان منفی شده بود. ما حتی از خانواده بازیکنانی که تستشان مثبت شده بود، تست گرفتیم چون مقوله خانواده برای ما اهمیت زیادی دارد.

از بازیکنان سی.تی اسکن ریه گرفتیم
وی افزود: سپس اقدام به گرفتن سی.تی اسکن از ریه بازیکنانی کردیم که کرونا داشتند. خوشبختانه این تست نشان داد ریه بازیکنانمان در حالت نرمال است. تمرینات را تعطیل کرده بودیم و بعد از پنج روز دوباره تست کرونا گرفتیم. نتایج این تست که در آزمایشگاه معتبر و با کیت های با حساسیت بالا گرفته شد، برای اکثر بچه ها منفی بود. بنابراین تمرین را برای کسانی که تستشان منفی شده بود، از روز پنجشنبه گذشته با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی آغاز کردیم.

الان تیم گل گهر پاک است
مدیرعامل باشگاه گل گهر تاکید کرد: روز شنبه (دو روز پیش) مجدداً از کسانی که نتیجه تست اولشان مثبت و تست دومشان منفی بود، برای سومین بار تست گرفتیم که خوشبختانه نتیجه این تست هم منفی شد و تمرینات گروهی را با حضور کامل بازیکنان برگزار کردیم. واقعاً روزهای پرالتهاب و نفس گیری بود. همه اعضای تیم و باشگاه دست به دست هم دادیم تا این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم. الان تیم ما پاکِ پاک است. باشگاه هم یک مشاور پزشکی به کار گرفته و حتی روز گذشته اولین کارگاه آموزشی برای کارکنان باشگاه انجام شد.

بازی با سپاهان به تعویق بیافتد
جواهری ادامه داد: برای انجام بازی دوستانه برنامه ریزی کردیم که دوستان در سازمان لیگ اجازه ندادند. نزدیک به ۱۰ روز تمرینات ما تعطیل بود. انتظار داریم سازمان لیگ به فکر تیم هایی مثل گل گهر باشد. از روز اول با انجام تست ها و انعکاس آن به فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی به صورت شفاف همکاری کردیم. حالا هم درخواست داریم بازی ما با سپاهان کمی به تعویق بیافتد. همچنین وقتی با مجید جلالی سرمربی تیم به فدراسیون پزشکی ورزشی رفته بودیم، درخواست کردیم تمام تیم ها در یک آزمایشگاه واحد تست کرونا بدهند تا عدالت رعایت شود.

ما کرونانمایی نکردیم
وی درباره اینکه بعضی از تیم ها اقدام به «کرونانمایی» می کنند تا لیگ برگزار نشود، یادآور شد: خوشبختانه ما از روز اول همکاری کامل و شفافی با فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون فوتبال داشتیم و همه اطلاعات را در اختیارشان گذاشتیم. کرونا نمایی درباره تیم ما صدق نمی کند.

گادوین منشا عامل انتقال ویروس نبوده است
مدیرعامل باشگاه گل گهر در واکنش به اینکه گفته می شود «گادوین منشا» عامل انتقال ویروس کرونا به تیم گل گهر بوده است، گفت: اصلاً چنین چیزی نیست. منشا یکبار در کشور ایتالیا تست داده بود که نتیجه اش منفی بود. او در بدو ورود به ایران هم مثل مربی اسپانیایی تیم تست کرونا داد که جوابش منفی بود. همچنین بعضی از اسامی نسبت به بازیکنان کرونایی تیم گل گهر منتشر شده بود که واقعیت نداشت. جالب است که ما این اسامی را فقط در اختیار فدراسیون فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی گذاشته بودیم ولی حتی قبل از اینکه سرمربی تیم در جریان قرار بگیرد، یکسری از اسامی رسانه ای شد که واقعیت نداشت. این مانور رسانه ها باعث آزار خانواده هایشان شد. به هر حال این مسائل جزو اسرار اعضای یک تیم است و اگر خودشان بخواهند می تواند رسانه ای شود.

اشک خانواده‌ها در آمد!
جواهری خاطرنشان کرد: ما ۱۰ روز بسیار سخت و پرچالش و پرحاشیه را سپری کردیم. بازیکنان و اعضای کادر فنی رنجیده شدند. حتی اشک بعضی از خانواده ها به خاطر مطرح شدن اسم فرزندشان به عنوان بازیکن کرونایی در آمد. رسانه ای شدن نام بازیکنان غیر اخلاقی بود و هیچ کمکی به حل مشکل آنها نکرد.

نهایت استفاده را از تعطیلی لیگ بردیم
مدیرعامل باشگاه گل گهر به اقدامات زیرساختی این باشگاه در روزهای تعطیلی فوتبال اشاره کرد و گفت: ما نهایت استفاده را از تعطیلی لیگ بردیم. چند هزار متر مربع چمن را زیر کشت بردیم. ورزشگاه اختصاصی گل گهر زیر کشت کامل رفت و از یک ماه دیگر قابل بهره برداری است. گنجایش این ورزشگاه را هم از ۳ به ۶ هزار نفر افزایش دادیم. یکی دو کمپ تمرینی هم داریم که دارای مجهزترین سالن های بدنسازی است. علاوه بر این، ورزشگاه امام علی سیرجان را هم در اختیار داریم که آماده میزبانی است.

به فکر فصل بعد هم هستیم
جواهری درباره اینکه آیا باشگاه برای فصل بعد هم برنامه ای دارد؟ تصریح کرد: فعلاً تمرکزمان روی ادامه لیگ است اما به صورت موازی به فکر برنامه های فصل بعد هم هستیم.

منتظر رای فیفا هستیم
مدیرعامل باشگاه گل گهر در پایان درباره وضعیت پرونده شکایت بازیکن خارجی این تیم به فیفا، اظهار کرد: دو وکیل برجسته و باتجربه ایرانی را برای دفاع از این پرونده استخدام کردیم و مستندات را به فیفا دادیم. هنوز رای صادی نشده است. این بازیکن یک ماه فقط در تمرین بوده و با استناد به همین موضوع اقدام به شکایت کرده است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک اپیدمیولوژی درباره عواقب واکسن‌هراسی توضیح داد

هیچ یک از واکسن های موجود فعلی در مقابله با کرونا به صورت ۱۰۰ درصدی پاسخگو نیستند

۶۰ میلیارد کلاھبرداری از طریق جعل سند زمین و املاک

آنچه ما را تهدید می‌کند تهدید هویتی است

هنوز تفاوتی با دولت روحانی حس نکردیم/ مظلوم نمایی ترفندی برای فرار از پاسخگویی

واکسیناسیون دانش آموزان رفسنجانی آغاز شد

ریاست جبلی بر رسانه ملی قطعی شده است؟

دارند نام هاشمی را از تاریخ دفاع مقدس پاک می‌کنند

امیرعبداللهیان خطاب به بورل: مذاکرات را از سر خواهیم گرفت / اتلاف وقت نمی‌کنیم / اگر دیگران به تعهدات خودشان برگردند، ما نیز آمادگی داریم اقدامات جبرانی خود را متوقف کنیم

سرانه یارانه پنهان هر ایرانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه/ ۱۰ میلیون نفر نباید یارانه بگیرند

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

ببینید| فیلم آخرین حضور سردار سلیمانی در دفتر کار خود سه روز قبل از شهادت   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

پرطرفدارترین ها

بسیج دانشجوئی: از مدیران انقلابی، جهادی استفاده شود و نه مدیران لیبرال/ اصولگرایان به سمت مجید دوستعلی شیفت کردند؟   ( نظر)

تا ثانیه‌ای که امضای من اعتبار دارد از جدیت کارم کم نخواهم کرد   ( نظر)

در فضای مجازی هر روز یک نفر استاندار کرمان می‌شود / از افزایش شانس سردار معروفی تا احتمال رو شدن یک گزینه جدید در دقیقه 90   ( نظر)