کد خبر: ۳۷۵۲۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که دنبال مذاکره و سازش هستند، به بیراهه و به راه ذلت و خواری می روند که خلاف مکتب عاشورا و حسین بن علی علیه السلام است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که دنبال مذاکره و سازش هستند، به بیراهه و به راه ذلت و خواری می روند که خلاف مکتب عاشورا و حسین بن علی علیه السلام است.

حسین مظفرشامگاه شنبه هفتم تیرماه در برنامه "یاد یاران" ویژه گرامیداشت شهدای هفتم تیر و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر امریکایی در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: براساس آیات قرآن کریم، شهیدان جاودانگان تاریخ هستند. هرکس توفیق شهادت ندارد و هرکس لیاقت قربانی دادن در راه خدا را ندارد و خانواده شهداء باید به خود افتخار کنند.

وی با اشاره به اینکه شهداء به منتهای آرزوی خود رسیده اند، افزود: شهداء برای این جاودانه هستند که قطره وجودی خود را به اقیانوس خالق هستی پیوند زده اند. 

مظفر در ادامه با اشاره به حقوق بشر آمریکایی تصریح کرد: سیاه ترین کارنامه در میان دولت ها کارنامه آمریکا در مسئله حقوق بشر است و اگر چه می توانست حقوق بشر دستاوردی برای حفظ حقوق انسان ها باشد اما دستاویزی برای سلطه و جنایات آمریکا شده است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: تاریخ آمریکا از لحظه شل گیری مبارزه با سیاه پوستان زبا زد است و کسانی که در آن سرزمین زندگی می کنند هنوز این نژادپرستی در وجود امریکایی ها استمرار دارد و تنها بحث فرد سیاه پوستی نیست که با فشار زانوی پلیس بر گلویش کشته شد.

وی اظهار کرد: تاریخ آمریکایی ها مملو از این جنایات است و دخالت آمریکا در صدها کشور و ایجاد ۱۵۶ پایگاه نظامی در پنج قاره دنیا نشان از نادیده گرفتن حقوق بشر است و آمریکا روسیاه تر از آن است که پرچمدار حقوق بشر باشد.

مظفر تصریح کرد: ایران اسلامی از نخستین روزهای انقلاب آماج توطئه ها و سلطه گری و جنایت های امریکا بوده و البته در رژیم گذشته ردپای آمریکا در ایران وجود داشت و ایران وابسته و حقیر را آنها ساخته بودند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی امروز به نقطه ای نورانی در جغرافیای زمین تبدیل و نقطه آمال حق گرایان دنیا شده است افزود: آمریکا از هیچ تلاشی برای مقابله با جمهوری اسلامی تاکنون فروگذار نکرده است اما مردم ما با رهبری های امام راحل و مقام معظم رهبری در حیات سیاسی اجتماعی، ایستاد و مقاومت کرد و با پایداری ملت و قربانی صدها هزار فرزندان این نسل موجب شد آمریکا به اهداف خود در ایران نرسد و حسرت تصرف یک وجب خاک ایران را به گور بردند.

مظفر با بیان اینکه ملت ایران با ۴۰ سال عبور از گردنه های تهدید و تحریم عظمت خود را در دنیای امروز حفظ کرده است گفت: راه و رمز این پیروزی، استقامت و پایداری ملت در برابر وفاداری به آرمان های انقلاب، امام و شهیدان و استقامت در برابر سختی هایی بوده که بر ملت وارد شده و این ملت کارستان کرده است.

وی تصریح کرد: تحلیل رفتار مردم ایران شدنی نیست و خود تحلیلگران غرب ابراز عجز کرده اند که این مردم علی رغم معترض بودن به وضع اجرایی، وقتی پای انقلاب و رهبرشان در میان است با تمام وجود حاضر می شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه ملت ایران این استقامت و پایداری را مرام خود قرار داده و رمز سرافرازی این ملت عبور از گردنه های سخت است و ملت ترسو هرگز نمی تواند به عظمت و اقتدار برسد افزود: نمی گوییم این انقلاب مشکلات ندارد، ما مشکلات را می دانیم اما معتقدیم با همه مشکلات این انقلاب تنها انقلاب الهی است که در جغرافیای زمین مورد عنایت خداوند است و باید قدر بدانیم.

مظفر بیان کرد: کسانی که دنبال مذاکره و سازش هستند، به بیراهه و به راه ذلت و خواری می روند که خلاف مکتب عاشورا و حسین بن علی علیه السلام است.

وی با اشاره به اینکه یک نظریه پرداز غربی می گوید علت مقابله مردم با رژیم شاه و پیروزی انقلاب، مواجهه آسان آنها با مرگ بود؛ یعنی روحیه شهادت طلبی و درس گیری از مکتب عاشورا، بیان کرد: براساس اعلام غربی ها، زمانی که این ملت با بال استقامت و ولایت(شهادت) پرواز می کند هرگز نمی توان بر این ملت و مملکت پیروز شد و باید قدر این انقلاب را بدانیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: مسئولان مسئولیت خطیری دارند و به فرموده امام خمینی(ره) محرومان و فقراء صاحب انقلاب هستند و انقلاب باید به اینها رسیدگی کند که نگذاشتند؛ بخشی از آن مربوط به عملکرد مسئولان بوده و باید مواخذه شوند و بخش دیگر مربوط به مشکلاتی است که بر کشور ما تحمیل کردند از جمله جنگ تحمیلی هشت ساله، ۱۷ هزار شهید ترور و سکوت حقوق بشر امریکایی در برابر آن، تحریم و ...

مظفر با تاکید بر اینکه راه پرفراز و نشیبی را در پیش داریم و باید همچنان راه استقامت و پایداری را پیشه کنیم و خداوند وعده نصرت داده و در سایه پایداری وعده خداوند محقق می شود خاطر نشان کرد: کسانی که از انقلاب بریده و از آرمان های انقلاب پشیمان شده اند، خداوند آنان را ذلیل و ملت آنها را منفور کرده است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

ربیعی:تاکنون هیچ قراردادی برای واگذاری زمین و بندر و از این جنس شایعات نداشته‌ایم/حادثه نطنز تاثیری بر روند فعالیت صنعت هسته‌ای صلح آمیز ما ندارد/آزمون سراسری ۴۵ روز دیگر (۳۱ مرداد) برگزار می‌شود

مجلس شمشیرش را تیز کرده که به جنگ چه کسی برود؟

نقاط کلیدی خروج گندم از کرمان شناسایی شد/پرداخت مطالبات کشاورزان تا 11 تیرماه

شهریه مدارس غیر دولتی کرمان ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

7فوتی و 94مورد بستری جدید کرونا

چاقو خوردن تکنسین اورژانس بم درطی یک ماموریت کاذب/ضارب تعادل روحی نداشت

در وضعیت هشدار قرار داریم/۶۰ درصد موارد کشف شده مبتلا به کرونا طی یک ماه اخیر بوده

تعریف ۴۸ میلیارد تومان پروژه عمرانی در سفر حجت الاسلام رییسی به کرمان

دلیل استعفای شهردار رفسنجان چه بود؟

همه مشکل گلخانه داران از کرونا نیست/دو سوم گلخانه داران حتی هزینه های تولیدشان را هم به دست نیاوردند

پربازدید ها

کنایه معنادار وزیرخارجه: از مهمان نوازی شما تشکر می‌کنم /شما می گویید دروغگو اما رهبری گفتند ظریف صادق است

دلیل استعفای شهردار رفسنجان چه بود؟

مجلس شمشیرش را تیز کرده که به جنگ چه کسی برود؟

واریز 231 میلیون تومان به حساب نمایندگان مجلس

مرعشی: جریان اصولگرا هیچ گاه نتوانسته رئیس جمهور در ایران تعیین کند/احمدی نژاد به ریاست جمهوری قانع نبود، می‌خواست نفر اول کشور باشد

نزدیکی عاطفی و فکری ظریف و سردار سلیمانی به روایت سیدمحمد صدر/پزشکیان:سوال از رئیس جمهور به صلاح کشور نیست

مهاجری: کسانی که بر سر ظریف داد زدند، می‌توانند ۲۰۰ کلمه درباره برجام بنویسند؟ /مشکل‌ برخی آقایان این است که چرا با ظریف به سفر خارجی نرفتند/میدان مذاکره با معرکه چاقوکشی تفاوت دارد

افشاگری خانم نماینده علیه ۷ عضو هیات رئیسه مجلس:گفتند زن باید بچه داری کند و به امورات خانه رسیدگی کند/کارمندان زن حتی نمی‌توانند در آزمون دبیری کمیسیون‌ها شرکت کنند

ترفند سخنرانی آتشین و پرخصومت دیگر اعتباری ندارد

تضمین اجرای برجام چه بود؟

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

هشدار زرد هواشناسی/ وقوع رگبار باران در ۸ استان ،من جمله کرمان   ( نظر)

بحران پذیرش بیمار در سیرجان/ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کرونا در سیرجان تکمیل شد   ( نظر)

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان: این بحث که ما بیماری را بگیریم که ایمنی ایجاد کنیم یک توصیه علمی نیست/ستاد کشوری موج دوم کرونا را تایید نکرده است/ کسی به اسم کریمی نمی‌شناسم   ( نظر)