کد خبر: ۳۷۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
ارسال به دوستان
ذخیره
علی علیزاده با اشاره به دربی کرمان و بازی دو تیم بالای جدولی مس رفسنجان و مس کرمان گفت: این بازی همانند سایر مسابقات فوتبال فقط 3 امتیاز دارد البته برخی تلاش می‌کنند تا حساسیت‌های این دیدار را تشدید کنند، دو تیم از یک خانواده و متعلق به شرکت ملی صنایع مس ایران هستند.

سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان: برخی بی‌جهت دربی کرمان را حساس می‌کنند؛ اولویت دو تیم انجام فوتبال جوانمردانه است

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، علی علیزاده چهره خاص فوتبال کرمان در اواخر دهه 70 است. مهاجم بلند قامتی که با پرتاب‌های بلند اوت در فوتبال ایران به شهرت رسید. فوتبالیستی که بعد از رفسنجان و کرمان راهی فجر شهید سپاسی شیراز شد و پس از آن حضور در تیم شاخص و مطرحی همچون، پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را تجربه کرد و توانست نامش را به بین فوتبالیست‌ها و چهره‌های خاص فوتبال استان کرمان به ثبت برساند.

علیزاده در تبریز پیراهن شهرداری را هم به تن کرد. این بازیکن بعد از بازگشت به مس رفسنجان با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کرد و حالا مدتی است در مقام معاونت فنی و سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان در کنار این تیم حضور دارد.

با علی علیزاده هم صحبت شدیم و از وی درباره رسیدن مس رفسنجان به لیگ برتر فوتبال و اینکه به‌عنوان صدرنشین بخت زیادی برای حضور در سطح نخست فوتبال ایران دارد سوال کردیم.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان  با بیان اینکه من اینگونه فکر نمی‌کنم اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی‌های چند ماهه مسابقات و بدنسازی مجدد تیم‌ها برای این 8 بازی باقیمانده، باید همه جوانب را در نظر گرفت و من فکر می‌کنم ما همانند شروع یک فصل جدید باید گام به مسابقات بگذاریم.

وی با عنوان اینکه تمامی بازی‌های باقیمانده از حساسیت‌های بالایی برخوردار است و این شرایط برای همه تیم‌های یکسان است گفت: پیش‌بینی من از ادامه مسابقات ثبت نتایجی به دور از انتظار است البته اختلاف 7 امتیازی مس رفسنجان با تیم‌های تعقیب‌کننده تیم ما را در حاشیه امنیت خوبی قرار داده اما نباید همه چیز را تمام شده بدانیم.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان با بیان اینکه ما با تیم‌های رقیب و بالای جدولی بازی مهمی را در پیش داریم افزود: اما امیدوارم در پایان این فصل همه اتفاقات خوب به نام مس رفسنجان رقم زده شود و ما لیگ برتری شویم.

وی با اشاره به اینکه مسابقات 3 ماه تعطیل شده بود و باید برای شروع برنامه خوبی را تدارک می‌دیدم گفت: ما با کسب مجوزهای لازم و با رعایت همه نکات بهداشتی ابتدا 5 روز برای انجام تمرینات بدنسازی راهی سرچشمه شدیم و بعد از آن برای برپایی یک اردوی آماده‌سازی به کردان کرج رفتیم و در این اردو هم با تیم‌های پارس جم، نیروی زمینی و دو تیم لیگ‌های دیگر بازی‌های تدارکاتی برگزار کردیم.

علیزاده با بیان اینکه به هر حال بچه‌های تیم 3 ماه به صورت انفرادی تمرین کرده  بودند و حالا ‌باید در تمرینات گروهی برای اجرای دستورات فنی سرمربی تیم تمرین کنند ادامه داد: من تصور می‌کنم دوران آماده‌سازی تیم خیلی خوب انجام شد و پس از بازگشت به رفسنجان و انجام بازی تدارکاتی مقابل آرمان گهر تیم تا حدود زیادی به شرایط آرمانی و دلخواه کادر فنی هم رسیده بود و به نظر من این اردوها و تدارکات تا حدود زیادی توانسته است تیم را به کیفیت قبل از تعطیلات رسانده و تیم آماده بازی با مس کرمان باشد.

وی با اشاره به دربی کرمان و بازی دو تیم بالای جدولی مس رفسنجان و مس کرمان گفت: این بازی همانند سایر مسابقات فوتبال فقط 3 امتیاز دارد البته برخی تلاش می‌کنند تا حساسیت‌های این دیدار را تشدید کنند، دو تیم از یک خانواده و متعلق به شرکت ملی صنایع مس ایران هستند.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان با بیان اینکه هر دو تیم تلاش می‌کنند با رعایت بازی جوانمردانه به‌دنبال پیروزی و کسب 3 امتیاز از این مسابقه باشند افزود: دو تیم در جدول مسابقات شانس خوبی برای لیگ برتری شدن دارند و رقیب یکدیگر هستند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان ما برای این دیدار انگیزه بالایی دارند و می‌خواهند امتیازات لازم را از این مسابقه به‌دست آورند گفت: قطعا مس کرمان و بازیکنانش هم همین شرایط را دارند البته ما نباید مس کرمان را حریف کوچکی بدانیم و به نظر من هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهترین استفاده را داشته باشد، پیروز این دیدار خواهد بود.

علیزاده با بیان اینکه این دیدار حساسیت‌های خاص خودش را دارد اما 3 امتیاز بیشتر ندارد افزود: ما بعد از این بازی هفت مسابقه دیگر در پیش داریم و باید شرایط را به گونه‌ای مدیریت کنیم تا امتیازات لازم برای صعود به لیگ برتر را از بازی‌های باقی مانده جمع‌آوری کنیم.

وی با اشاره به اینکه رفسنجان زیرساخت‌های خوبی برای حضور در لیگ و پذیرایی از تیم‌های لیگ برتری دارد گفت: تقریبا 70 درصد عملیات ساخت و احداث ورزشگاه ما انجام شده است و تنها باید تمهیدات لازم برای مشخص شدن وضعیت چمن اصلی ورزشگاه اندیشیده شود و آن‌گونه که من اطلاع دارم در این زمینه هم تصمیمات خوبی اتخاد شده و به‌زودی چمن رولی در ورزشگاه خانگی مس رفسنجان پهن می‌شود.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان با ابراز امیدواری از اینکه با صعود به لیگ برتر بتوانیم فصل آینده در ورزشگاه خودمان از حریفان میزبانی کنیم بیان کرد: رفسنجان به لحاظ ورزشگاه، امکانات فرودگاهی، هتلینگ و موارد دیگر شرایط خوبی را دارد و اگر چند سال قبل این موضوع را مطرح می‌کردید، من مخالفان این میزبانی بودم اما الان شرایط خوبی داریم.  

وی با بیان اینکه باشگاه مس رفسنجان برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران برنامه‌ریزی 5 ساله‌ای انجام داده است گفت: قطعا صعود به لیگ برتر نخستین گام راهیابی به سطح اول فوتبال است اما موضوع مهمتر از آن حفظ و نگه‌داری تیم در لیگ برتر است.

علیزاده ادامه داد: اصولا تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند در سال نخست و حتی سال دوم حضور در لیگ با این مشکل روبه‌رو هستند و اگر در انتخاب‌های ضعیفی داشته باشند، با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند که به نظر من خیلی سخت‌تر از صعود به لیگ برتر است و مدیریت امور و نحوه یارگیری یک تیم تازه راه یافته به لیگ برتر خیلی در نتیجه‌گیری و حضور آن تیم در لیگ تاثیرگذار خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از اساسی‌ترین عوامل موفقیت تیم ما همین شکل‌گیری مثلث مدیریت، سرمربی و بازیکنان بود گفت: همه ارکان این مثلث با تلاش بی‌وقفه خود سال طلایی مس رفسنجان را ایجاد کردند البته نباید از نقش هواداران و مقامات شهرستان و مدیران شرکت مس هم غافل شد.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان با اشاره به اینکه همه عوامل در شکل‌گیری و موفقیت تیمی که تنها 12 روز مانده به شروع بازی‌ها سرمربی‌اش مشخص شد، تاثیرگذار بودند افزود: سرمربی تیم واقعا در این بین نقش کلیدی داشت.

علیزاده با ابراز اینکه ابتدا باید از رسانه‌هایی که در این فصل کنار ما حضور داشتند و بازوی تیم بودند تشکر و قدردانی کنم ادامه داد: ما مشکلی با انتقاد کردن نداریم اما برخی رسانه‌هایی که اتهاماتی را به تیم ما و سرمربی ما زدند که بی‌معرفتی کردند.

وی با بیان اینکه همه می‌دانیم که به سمت قطار در حال حرکت سنگ می‌اندازند افزود: وقتی تیمی نتایج قابل قبولی می‌گیرد و در صدر جدول قرار گرفته بروز برخی مسائل چندان هم غیرطبیعی نیست، چرا که کسی به قطاری که از حرکت ایستاده کسی کاری ندارد.

سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان مس رفسنجان با اشاره به روزگاری که در کرمان فوتبالیست بود گفت: روزگار خوبی بود؛ من  به خواسته زنده یاد منصور نظریه به مس کرمان آمدم و از اینجا به فجر سپاسی رفتم.

وی با یادآوری اینکه در سلیمی‌کیا شور و هیجان بالایی بود و من همیشه برای هواداران مس کرمان احترام قائلم و آن‌ها را دوست دارم افزود: هنوز هم خیلی از هواداران و مردمان کرمان جویای احوالم بوده و با من ارتباط دارند و جا دارد از طریق این رسانه از زحمات زنده یاد منصور نظریه و همچنین غلام خان پیروانی که به واقع آموزگار درس اخلاق و معرفت در فوتبال بود تشکر و قدردانی کنم.

علیزاده با بیان اینکه باشگاه مس رفسنجان به غیر از فوتبال در فوتسال بانوان، بسکتبال، کاراته، والیبال، وزنه‌برداری و برخی رشته‌های دیگر در سال‌های اخیر تیمداری کرده است گفت: همه این تیم‌ها در سال گذشته نتایج قابل قبولی گرفته‌اند و این‌ها نشان از برنامه‌ریزی و مدیریت درست در این باشگاه است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با صعود و راهیابی تیم فوتبال به لیگ برتر بتوانیم نام رفسنجان را بیش از گذشته در ورزش کشور مطرح کنیم چرا که مردم این دیار لیاقت و استحقاق این افتخارات را دارند افزود: با ورزش می‌توان بخش زیادی از آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد و شادی و نشاط را به جامعه هدیه کرد. همچنین باید از همه مسئولان شهرستان، مقامات شرکت ملی مس، هواداران، پیشکسوتان و بزرگان ورزش و اهالی رسانه که در کنار تیم ما حضور داشته‌اند تشکرو قدردانی کنم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

عامل قتل یک خانواده در شهرستان قلعه گنج، دستگیر شد

کرونا طی ۲۴ ساعت جان ۸ کرمانی را گرفت/۷۰ نفردیگر به جمع بستری شدگان اضافه شدند

شناسایی 6هزار و 605دانش آموز بازمنده از تحصیل در ریگان و رودبار جنوب/برخی از این دانش آموزان به دلیل نداشتن پول کتاب، ترک تحصیل کرده بودند

تعیین حق ویژه‌ای برای معلمین استثنایی/باید به سمت ترکیبی شدن مدارس گام برداریم

بستری بیماران کرونایی در سالن بحران صنعت مس/تالارهای پذیرایی از 17تیرماه وقت مراسم به کسی ندهند

58 درصد حوادث کار، ناشی از خطای انسانی است

ایجاد 650 پایگاه اوقات فراغت به صورت مجازی/ساختمان فعلی دانشگاه فرهنگیان کرمان جوابگوی ظرفیت پذیرشی دانشجویان نیست

رشد ۱۰۵ درصدی کشفیات قاچاق کالا و ارز در کرمان

تامین نقدینگی همچنان بزرگترین مشکل واحدهای تولیدی است

آتش‌سوزی در 15 هکتار از مراتع راویز رفسنجان

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

بحران پذیرش بیمار در سیرجان/ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کرونا در سیرجان تکمیل شد   ( نظر)

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان: این بحث که ما بیماری را بگیریم که ایمنی ایجاد کنیم یک توصیه علمی نیست/ستاد کشوری موج دوم کرونا را تایید نکرده است/ کسی به اسم کریمی نمی‌شناسم   ( نظر)

برای 36 نفر در پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی دستور جلب صادر شد/اعلام وضعیت قرمز از طریق پلیس بین الملل   ( نظر)

فرماندار قلعه گنج:هیچ پولی جابه جا نشده است و کلیه حساب‌ها مسدود شده اند/هنوز منشا این پول مشخص نیست/کمیته امداد از واریز این پول ابراز بی اطلاعی کرده است   ( نظر)