کد خبر: ۳۷۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار کهنوج اعلام کرد:
وحدت عیدی در رابطه با افت فشار آب در برخی مناطق کهنوج یادآور شد: ۲۰ روز قبل به دلیل اصلاح خط انتقال آب از مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی و تعویض لوله‌ها، تنظیمات شبکه کمی به هم خورد اما در حال حاضر شرایط بهتر شده است.

فرماندار کهنوج اصلاح خط انتقال آب را دلیل افت فشار آب در برخی مناطق شهر کهنوج عنوان کرد و گفت: این مشکل ظرف چند روز آینده رفع می شود.

وحدت عیدی  در خصوص کمبود آب در برخی مناطق شهر کهنوج بیان داشت: در رابطه با بحث آب این شهر تا قبل از دی‌ماه سال قبل مشکلاتی وجود داشت که برای رفع این مشکل اقداماتی در دستور کار قرار گرفت.

وی نیاز آبی شهر کهنوج را ۳۲۸ لیتر در ثانیه ذکر کرد و گفت: در گذشته ۳۲۰ لیتر آب تولید می‌شد و با کمبود هشت لیتر در ثانیه مواجه بودیم که برای رفع این مشکل یک طرح عظیم با حضور وزیر نیرو با اعتبار هشت میلیارد تومان در سال ۹۷ آغاز شد.

فرماندار کهنوج گفت: با اجرای این طرح و اتصال خط انتقال آب ۱۷ کیلومتری کهنوج به مخزن آزادگان، بعد از ۱۵ سال کمیت و کیفیت آب در کهنوج شرایط خوبی پیدا کرد و مشکلاتی که سال‌های قبل با آن درگیر بودیم تا حد زیادی رفع شده است.

عیدی در رابطه با افت فشار آب در برخی مناطق کهنوج یادآور شد: ۲۰ روز قبل به دلیل اصلاح خط انتقال آب از مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی و تعویض لوله‌ها، تنظیمات شبکه کمی به هم خورد اما در حال حاضر شرایط بهتر شده است.

فرماندار کهنوج با اشاره به اینکه مشکل افت فشار آب در برخی مناطق شهر کهنوج به زودی برطرف می‌شود، گفت: کمیت و کیفیت آب کهنوج بعد از ۱۵ سال ارتقا پیدا کرده و چهار حلقه چاه در این منطقه حفر و وارد مدار شده است؛ هم اکنون آب با کیفیت به مردم شهرستان کهنوج ارائه می‌شود.

وی ابراز داشت: در حال آماده کردن یک طرح برای تأمین آب طولانی مدت در کهنوج هستیم که با اجرای آن سه حلقه چاه به شبکه اضافه می‌شود و آب کهنوج از کیفیت بهتری برخوردار خواهد شد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

خبرنگاران در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و بحران‌ها نقش اساسی را داشته و دارند

خبرنگار هیچ‌گاه حرفه‌ی خود را به مسائل مادی گره نمی زند

آموزش از اولویت‌های دولت آموزش برای ارتقای سطح کیفی مطبوعات دانست

خانه دینیار به عنوان محل جدید موزه مطبوعات و دفتر خانه مطبوعات انتخاب شد/ رسانه‌های کرمان در عرصه اطلاع‌رسانی همپای تغییرات حرکت کنند

وظیفه خود می دانم برای حل مشکلات اصحاب رسانه به خانه مطبوعات کمک کنم/ رسانه‌ها با نقد منصفانه شرایط را برای سیاست‌گذاری درست ایجاد کنند

رسالت خبرنگاران در نشر اخبار حوزه نظم و امنیت ارزشی دو چندان دارد

پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار

اصحابِ رسانه با امانت‌داری، صداقت و تعهّد در تکاملِ اجتماعی نقش آفرین اند

اهالی رسانه سهم مهمّی در موضع گیری های کلان ایفا می کنند/دادگستری کل استان حامی و پشتیبان فعالیت های قانونی اصحاب رسانه خواهد بود

انتقال غیرقابل پیش‌بینی ویروس کرونا از طریق هوا

پربازدید ها

بستری 66 بیمار جدید کرونا در استان/تعداد کل جان‌باختگان به 510 نفر رسید

گلایه رییس هیات مدیره خانه مطبوعات از شهردار کرمان

مدارس غیرانتفاعی فقط شهریه ثابت دریافت کنند/ فعلا هیچ هزینه بابت سرویس مدارس دریافت نخواهد شد

انتقال غیرقابل پیش‌بینی ویروس کرونا از طریق هوا

سرانه فضای آموزشی کرمان ۳.۹ مترمربع از متوسط کشوری پایین‌تر است

۱۲ پرونده قتل توسط شوراهای حل اختلاف کرمان به صلح و سازش ختم شد/تعداد پرونده های منجر به صلح و سازش در سال جاری ۷۹۷ فقره بوده است

اهالی رسانه سهم مهمّی در موضع گیری های کلان ایفا می کنند/دادگستری کل استان حامی و پشتیبان فعالیت های قانونی اصحاب رسانه خواهد بود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)