کد خبر: ۳۸۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان کرمان:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان کرمان در خصوص ساخت مسکن های طرح اقدام ملی مسکن در شرق شهر گفت: تصمیم گیری در این موضوع(ساخت مسکن در اراضی ضلع شرقی شهر کرمان) مشکلی بر مشکلات دیگر می افزاید و تاکید ما این است که این پروژه جابه جا شود زیرا ساخت آن جز دردسر و حیران کردن مردم چیزی به دنبال نخواهد داشت.

ساخت مسکن در اراضی ضلع شرقی شهر کرمان مشکلی بر مشکلات دیگر می افزاید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان کرمان گفت: تصمیم گیری در این موضوع(ساخت مسکن در اراضی ضلع شرقی شهر کرمان) مشکلی بر مشکلات دیگر می افزاید و تاکید ما این است که این پروژه جابه جا شود زیرا ساخت آن جز دردسر و حیران کردن مردم چیزی به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا،محمد طاهری امروز ۱۲ مردادماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان درباره تامین آب اراضی پیشنهادی مسکن و شهرسازی برای طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: ما پیگیری کرده ایم، منابع دولتی محدود و دست وزارتخانه ها تنگ است و اکنون در تامین آب روستاها و شهرهای کوچک هم مانده ایم.

وی افزود: اجرای رینگ دور شهر کرمان پروژه بسیار بزرگ و هزینه بری است و مخازن بالادست و ایستگاه های پمپاژ می خواهد تا بتوانیم منطقه سیدی تا انتهای شهر به سمت کوه را ساماندهی و تامین آب کنیم.

طاهری تصریح کرد: تصمیم گیری در این موضوع(ساخت مسکن در اراضی ضلع شرقی شهر کرمان) مشکلی بر مشکلات دیگر می افزاید و تاکید ما این است که این پروژه جابه جا شود زیرا ساخت آن جز دردسر و حیران کردن مردم چیزی به دنبال نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت آبفای استان کرمان بیان کرد: در شهرک های کرمان باید دو پروژه آب و فاضلاب را اجرا کنیم و تا جلوی بلوک مسکونی این خدمات ارائه شود. هزینه اجرای شبکه های اصلی آب و فاضلاب را چه کسی پرداخت می کند؟

وی با اشاره به اینکه حتی برای خرید انشعاب در بلوک ها مجادله  داریم، افزود: ده ها پرونده در زمینه انشعاب آب و برق که تعیین تکلیف نشده و واحد به فروش رفته، در دادگاه ها وجود دارد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

کانال فاضلاب باعث مرگ پسربچه ۱۳ ساله شد/ فرماندار: تعارف ندارم؛ دستگاه‌های متولی پاسخگو باشند

روحانی: ترامپ مُرد و برجام زنده ماند/ ساکنین جدید کاخ سفید لکه‌های سیاه چهار سال قبل را پاک کنند / مدام می گویند برجام چه کرده؛ بعد از برجام 17 فاز پارس جنوبی به نتیجه رسید/ سال 92 واردکننده بنزین بودیم اما الان صادر می کنیم/ این همه دولت را به خاطر انتخابات آینده اذیت نکنید

بهروز غریب پور: قرار بود استانداری کرمان از ما حمایت کند که گرفتار مسائل بوروکراتیک شدیم

طرح مطالب همسو با رسانه‌های معاند مخالف وطن دوستی و اعتقادات دینی است

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۳ نظر)