کد خبر: ۳۸۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات نهایی نوبت شهریور به ‌صورت حضوری و براساس مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا، در بازه زمانی 22 مرداد تا 13 شهریور ماه 99 و با رعایت پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به‌ویژه حفظ فاصله اجتماعی و استفاده اجباری از ماسک توسط دانش آموزان و عوامل اجرایی برگزار می‌شود.

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: زمان برگزاری امتحانات نهایی نوبت شهریورماه ۱۳۹۹ تمام رشته‌های سال سوم دوره متوسطه (نظری، فنی و حرفه‌ای)، پیش‌دانشگاهی و پایه دوازدهم اعلام شد.

به گزارش ایرنا، حسین شفیعی افزود: امتحانات نهایی نوبت شهریور به ‌صورت حضوری و براساس مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا، در بازه زمانی 22 مرداد تا 13 شهریور ماه 99 و با رعایت پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به‌ویژه حفظ فاصله اجتماعی و استفاده اجباری از ماسک توسط دانش آموزان و عوامل اجرایی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مراقبان سلامت و کمک کارشناسان شبکه بهداشت بر رعایت موازین بهداشتی برگزاری این آزمون ها نظارت مستمر خواهند داشت.

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه دانش آموزان پایه دوازدهم در این نوبت نیز به سؤالاتی پاسخ می‌دهند که در 2 بخش طراحی ‌شده است، اظهار داشت: در بخش اول از ۸۰ درصد تدریس حضوری، ۱۶ نمره سؤال طراحی ‌شده که پاسخگویی به آن‌ها الزامی است و دانش آموزان برای کسب نمره کامل این بخش باید به تمام سؤالات پاسخ دهند و در بخش دوم؛ برای کسب چهار نمره باقیمانده 2 نوع سؤال در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

شفیعی تصریح کرد: نوع اول سؤالات از ۲۰ درصدی است که به‌صورت غیرحضوری تدریس شده و نوع دوم، مجدد از ۸۰ درصدی است که به‌صورت حضوری تدریس شده است و دانش آموزان مجاز هستند از بین این 2 نوع سؤالات، برای کسب چهار نمره، سؤالاتی را که آمادگی بیشتری دارند انتخاب کنند و پاسخ دهند.

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: ناظران استانی و شهرستانی ضمن بازدید مستمر از حوزه‌های برگزاری امتحانات، بر اساس چک لیست‌های نظارتی نسبت به تهیه گزارش از چگونگی برگزاری و رعایت مقررات و شیوه‌نامه‌های مرتبط، اقدام و بازخوردهای مقتضی را ارائه می کنند.

حسین شفیعی گفت: نتایج امتحانات نیز در هفته آخر شهریورماه ۱۳۹۹ توسط مدارس محل تحصیل دانش آموزان اعلام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

برگزیدگان اولین جشنواره فیلم کرمان معرفی شدند

بخش وسيعي از درآمدهاي حاصله در کشور وارد خزانه نمي‌شود

14 محدوده جدید اکتشافی داریم/ با تکنولوژی 55 سال گذشته در معادن کار می‌کنیم/حمل و نقل ریلی استان برای جابه‌جایی مواد معدنی باید توسعه پیدا کند

انتظار حمایت از معادن داخل کشور منطقی نیست/زغال سنگ کرمان باید کیفیت را افزایش دهد/ ذغال سنگ کرمان باید به‌موقع به سمت اصفهان منتقل شود

رای می‌آورد/ رزم‌حسینی برنامه ده ساله بنویسد

سید حسین مرعشی: این ها از خدا نمی‌ترسند/محمد هاشمی:عملکرد هرکسي در تاريخ ثبت و ضبط است

مجلس یازدهم به جای ارائه طرح جدید، لایحه جامع انتخابات را بررسی کند

وزارت کشور موانع اداری فعالیت احزاب را برطرف کند/ طرح مجلس برای تغییر نوع نظارت انتخابات شوراها باعث ایجاد نگرانی شده است؛ دولت با این طرح مخالفت کند/ سخنان مدافعان این طرح که می‌گویند شوراها تحت نظارت نیستند درست نیست

قیمت سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان

آسوشیتدپرس:سخنرانی روحانی آتشین بود،آمریکا تسلیم ایران خواهدشد

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)