کد خبر: ۳۸۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
ارسال به دوستان
ذخیره
غفوریان در بخش دیگری از سخنان خود، به اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: بانک مسکن عاملیت پرداخت تسهیلات به  ۱۴۰ هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی را تقبل کرده است که در قالبهای مختلف تعریف ودستورالعمل ها  به استان ها  ابلاغ شده وبانک مسکن آمادگی پردخت تسهیلات را دارد.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: این بانک در طرح بازآفرینی شهری و احیا بافت فرسوده تا سقف ۲۲۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند.

به گزارش ایرنا، محمد غفوریان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: تسهیلات پرداختی بانک مسکن در طرح بازآفرینی شهری و احیا بافت فرسوده شامل ۴۰ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۹ درصد، ۹۰ میلیون تومان با نرخ ۱۶ و ۹۰ میلیون تومان با نرخ ۱۸ درصد است.

وی با بیان اینکه طرح بازآفرینی شهری و احیا بافت فرسوده یکی از برنامه های اولویت دار بخش مسکن است اظهار داشت: افراد شرکت کننده در این طرح از تخفیف شهرداری و نظام مهندسی نیز برخوردار می شوند. 

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان، انعکاس پیدا نکردن کامل خبر واگذاری تسهیلات این بانک در طرح احیا بافت فرسوده و بازآفرینی شهری را بزرگترین دلیل استقبال اندک از این طرح اعلام و تصریح کرد: رویکرد این بانک بر حرفه ای سازی، رعایت الگوی مصرف و فناوری های نوین است.
وی با بیان اینکه سقف تسهیلات بانک مسکن در بخش احیا بافت فرسوده افزایش پیدا کرده است از رسانه ها خواست در راستای اطلاع رسانی از اجرای این طرح همکاری کنند.

افزون بر ۱۹ هزار فقره تسهیلات در شعب بانک مسکن کرمان پرداخت شده است 

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان از پرداخت ۱۹ هزار و ۲۱۹ فقره تسهیلات به مبلغ هشت هزار و ۲۰۰ ملیارد ریال طی سال گذشته در این استان خبر داد.

وی با اشاره به عملکرد بانک مسکن در پرداخت تسهیلات به متقاضیان افزود: ۶۴۰ هزار فقره تسهیلات بانکی طی سال گذشته توسط بانک مسکن در کشور پرداخت شده که سهم استان کرمان حدود ۱۹ هزار و ۲۱۹ فقره است.

غفوریان ادامه داد: بانک مسکن با توجه به شرایط موجود در کشور و به دلیل شیوع ویروس کرونا با اجرای طرح غیرحضوری فرایند تشکیل پرونده اخذ تسهیلات از بانک، سلامت اجتماع و پرهیز از تجمعات غیرضروری را مدنظر قرار داده است.

وی با اشاره به حدود ۵۰ شهید خدمت از کارکنان بانک ها به دلیل ابتلا به کرونا گفت: کارکنان بانک ها بعد از کارکنان شبکه بهداشت و درمان آسیب پذیرترین اقشار درگیر با بیماری کرونا هستند.

بانک مسکن عاملیت پرداخت تسهیلات به  ۱۴۰ هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی را تقبل کرده است

غفوریان در بخش دیگری از سخنان خود، به اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: بانک مسکن عاملیت پرداخت تسهیلات به  ۱۴۰ هزار واحد مسکونی از طرح اقدام ملی را تقبل کرده است که در قالبهای مختلف تعریف ودستورالعمل ها  به استان ها  ابلاغ شده وبانک مسکن آمادگی پردخت تسهیلات را دارد.

وی گفت: طرح اقدام ملی مسکن در راستای کمک به تامین مسکن مناسب  برای مردم از سال گذشته آغاز شده و کرمان یکی از استان های پیشتاز در اجرای این طرح  است.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان با بیان اینکه رونق بخش اقتصادی یکی از مطالبات اصلی و ضروریات جامعه است چنانچه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز سال جاری را با عنوان جهش تولید نامگذاری کرده اند که بر اهمیت این مهم تاکید دارد تصریح کرد: رونق بخش مسکن می تواند موجبات رونق اقتصادی را فراهم کند که طرح های بازآفرینی شهری، مسکن مهر، اقدام ملی مسکن در این راستا در بانک مسکن به مرحله اجرا در آمده است.

وی بانک مسکن را بزرگ ترین بانک تخصصی صنعت ساختمان معرفی کرد ادامه داد: این بانک می تواند به عنوان پیشران و مولد موجب رونق بسیاری از بخش های پیشین و پسین ساختمان و رونق اشتغال شود و لازمه این مهم به همراهی رسانه ها و تنویر افکار عمومی نسبت به این بخش بستگی دارد.

پرداخت تسهیلات بانک مسکن در کرمان رشد ۱۱۰ درصدی داشته است 

وی گفت: ثبت نام و پالایش متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن از طریق وزارت راه و شهرسازی به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی انجام می شود و بانک مسکن پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی ۱۴۰ هزار واحد مسکونی را تعهد کرده است.

وی با بیان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری پرداخت تسهیلات بانک مسکن در کشور با رشد ۷۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه بوده است گفت: این مقدار در استان کرمان از میانگین کشوری بالاتر است.

وی تاکید کرد: هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات طی سه ماه نخست سال گذشته در شعب بانک مسکن استان کرمان پرداخت شده که این مقدار امسال در مدت مشابه رشدی افزون بر  ۱۱۰ درصد دارد که معادل ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

برگزیدگان اولین جشنواره فیلم کرمان معرفی شدند

بخش وسيعي از درآمدهاي حاصله در کشور وارد خزانه نمي‌شود

14 محدوده جدید اکتشافی داریم/ با تکنولوژی 55 سال گذشته در معادن کار می‌کنیم/حمل و نقل ریلی استان برای جابه‌جایی مواد معدنی باید توسعه پیدا کند

انتظار حمایت از معادن داخل کشور منطقی نیست/زغال سنگ کرمان باید کیفیت را افزایش دهد/ ذغال سنگ کرمان باید به‌موقع به سمت اصفهان منتقل شود

رای می‌آورد/ رزم‌حسینی برنامه ده ساله بنویسد

سید حسین مرعشی: این ها از خدا نمی‌ترسند/محمد هاشمی:عملکرد هرکسي در تاريخ ثبت و ضبط است

مجلس یازدهم به جای ارائه طرح جدید، لایحه جامع انتخابات را بررسی کند

وزارت کشور موانع اداری فعالیت احزاب را برطرف کند/ طرح مجلس برای تغییر نوع نظارت انتخابات شوراها باعث ایجاد نگرانی شده است؛ دولت با این طرح مخالفت کند/ سخنان مدافعان این طرح که می‌گویند شوراها تحت نظارت نیستند درست نیست

قیمت سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان

آسوشیتدپرس:سخنرانی روحانی آتشین بود،آمریکا تسلیم ایران خواهدشد

پربازدید ها

قیمت سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان

آسیب‌شناسی صادرات کشور در شرایط امروز

قیمت و ویژگی های اولین پیکاپ کرمان موتور مشخص شد

14 محدوده جدید اکتشافی داریم/ با تکنولوژی 55 سال گذشته در معادن کار می‌کنیم/حمل و نقل ریلی استان برای جابه‌جایی مواد معدنی باید توسعه پیدا کند

انتظار حمایت از معادن داخل کشور منطقی نیست/زغال سنگ کرمان باید کیفیت را افزایش دهد/ ذغال سنگ کرمان باید به‌موقع به سمت اصفهان منتقل شود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)