کد خبر: ۳۸۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از توزیع ۷۸ سری جهیزیه در این مرحله از رزمایش خبر داد و بیان کرد: امروز این ۷۸ سری جهیزیه در ۹ شهرستان استان توزیع می شود و مرحله دوم توزیع ۲۵۰ سری جهیزیه بعد از ماه صفر و یک مراسم توزیع جهیزیه نیز در اسفندماه سال جاری خواهیم داشت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که سه سری توزیع جهیزیه تا پایان سال در سطح استان داشته باشیم لذا تقاضا داریم خیرین در حد توانشان در این کار بزرگ مشارکت داشته باشند.

به گزارش ایسنا، سردارحسین معروفی در حاشیه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه (احسان و تعاون) با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اجرای طرح کمک های مومنانه گفت: رزمایش امروز در راستای تامین جهیزیه برای جوانانی است که به دلیل مشکلات اقتصادی نتواستند جهیزیه خود را تامین کنند.

وی با بیان این مطلب که هزینه های این جهیزیه‌ها از طریق سپاه، بسیج و کمک خیرین تامین شده است، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که سه سری توزیع جهیزیه تا پایان سال در سطح استان داشته باشیم لذا تقاضا داریم خیرین در حد توانشان در این کار بزرگ مشارکت داشته باشند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از توزیع ۷۸ سری جهیزیه در این مرحله از رزمایش خبر داد و بیان کرد: امروز این ۷۸ سری جهیزیه در ۹ شهرستان استان توزیع می شود و مرحله دوم توزیع ۲۵۰ سری جهیزیه بعد از ماه صفر و یک مراسم توزیع جهیزیه نیز در اسفندماه سال جاری خواهیم داشت.

وی افزود: امروز در شهرستان منوجان ۱۴ سری، در شهرستان کرمان ۱۳ سری، در شهرستان کهنوج ۷ سری، در شهرستان رفسنجان ۵ سری، در شهرستان انار ۳ سری، در شهرستان قلعه گنج یک سری، در شهرستان بم یک سری، در شهرستان ارزوییه یک سری و ستاد مرکزی سپاه استان ۳۰ سری جهیزیه توزیع می شود که هر جهیزیه ۱۳ قلم شامل بخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، دو تخته فرش، جارو برقی، سرویس فابلمه، ساعت دیواری، سرویس قاشق و چنگال، سرویس ظرف چینی ۵۰ پارچه و ... است که ظرف چند روز آینده تحویل این افراد داده می شود.

معروفی ضمن درخواست از خیرین برای مشارکت در این کار بزرگ بیان کرد: همه اقلام توزیعی ساخت داخل است و چون به صورت متمرکز تهیه می کنیم قیمت آن ارزان تر می شود و اگر خیرین کمک بیشتری کنند شاید بتوانیم تا پایان سال بیش از ۵۰۰ سری جهیزیه تهیه و در اختیار زوج‌های جوان نیازمند قرار دهیم و به دنبال آن هستیم با همراهی و همکاری خیرین تا پایان سال ۱۰۰۰ زوج جوان را سر و سامان دهیم.

وی بیان کرد: مردم نذورات ایام محرم و صفر خود را اهدا کنند و ما اصرار بر کمک نقدی نداریم. ما کمک های غیر نقدی را نیز به بسته های معیشتی تبدیل و در بین افراد آسیب دیده توزیع خواهیم کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تالار بزرگ کرمان باید حتما دهه فجر به بهره برداری رسد/در پرداخت صورت وضعیت های این پروژه مشکلی وجود ندارد

آمار اشتغال ایجاد شده با آمار ثبت شده در سامانه رصد همخوانی ندارند/ فقط ۹ هزار شغل طی ۶ ماه در شهرستان کرمان ایجاد شده که زیبنده نیست/مسئولین دستگاه‌های اجرایی با جدیت، عمل به تعهدات را پیگیری کنند/ در کار سرمایه گذاران سنگ اندازی نکنید

هیچ فشاری بر مودیان از سوی استان پذیرفته شده نیست/ در ۹۵ شاخص توسعه استان کرمان پایین تر از متوسط کشور است/تقاضای کرمان برای تامین ۷۵۰ میلیون دلار منابع جهت اجرای پروژه های پتروشیمی بافت و پلاسمای خون/۷۴۲ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در استان کرمان داریم/بخش عمده مشکل این واحدها تامین مالی است

بازرگان بین المللی و عازم کانادا کلاهبردار از آب درآمد/ اخاذی چند میلیاردی با وعده پوشالی ازدواج

بی‌ارتباطی معنادار دروس دانشگاهی با نیاز واقعی بازار کار نگران کننده است

کارگزاران ‌از ‌ لاریجانی حمایت نمی‌کند/مهم‌ترین اولویت کشور، توسعه اقتصادی است/طبقه متوسط در حال نابودی و متلاشی‌شدن است/حتی کسانی که جمهوری اسلامی را قبول ندارند باید سعی کنند برای ایران از مشکلات موجود بکاهند

کاهش چشم گیر صادرات و واردات استان در سه ماهه اول امسال/خودروسازان استان کرمان نتوانستند واردات خود را انجام دهند/ از اول تیر سه نمایشگاه برگزار کردیم

جفا به بازرگان

مواجهه پارلمان اصولگرایان با مسئله‌ای به‌نام شفافیت/‌مدعیان شفافیت در جلسه غیرعلنی

واکسن آنفلوانزا هفته آینده در داروخانه‌های استان کرمان توزیع می‌شود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)

در کرمان کمبود کود شیمیایی داریم/هزار تن کرک در استان کرمان تولید می‌شود   (۲ نظر)