کد خبر: ۳۸۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه مکتب حاج قاسم مکتب انسانیت و هُل ندادن و مراقبت از یکدیگر است گفت: مکتب شهید سلیمانی مکتب مچ گرفتن نیست بلکه دست گرفتن است و مکتب یاری رساندن به دیگری است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر اینکه مکتب حاج قاسم مکتب انسانیت و هُل ندادن و مراقبت از یکدیگر است گفت: مکتب شهید سلیمانی مکتب مچ گرفتن نیست بلکه دست گرفتن است و مکتب یاری رساندن به دیگری است.

سردار"حسین معروفی" عصر امروز ۲۱ مردادماه در همایش نقش رسانه در مکتب حاج قاسم سلیمانی گفت: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، مکتب عاشورا و مکتب امام راحل است و حاج قاسم این مکتب را عملیاتی کرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مکتب حاج قاسم را مکتب پاکیزگی و صداقت، اخلاص، مردم داری، عشق به قرآن، عشق به ولایت، عشق به ناموس، عشق به مردم و ... دانست و تاکید کرد: حاج قاسم ناموس پرست بود. حاج قاسم سلیمانی برای ناموس ایران ارباً اربا شد.

وی با تاکید بر اینکه مکتب حاج قاسم مکتب انسانیت و هُل ندادن و مراقبت از یکدیگر است افزود: مکتب شهید سلیمانی مکتب مچ گرفتن نیست بلکه دست گرفتن است و مکتب یاری رساندن به دیگری است.

معروفی بیان کرد: حاج قاسم سلیمانی همواره تاکید داشت تقسیم‌بندی سیاسی در کشور راه نیندازیم. همه فرزندان و دختران ایران فرزندان ما هستند این همان نگاه و مکتب حاج قاسم است. در کجای دنیا سراغ دارید یک انسان در مقابل دشمنان اسلام فرماندهی کند و یک نفر را هل ندهد و فقط دست بگیرد و تمام معادلات دنیا را به‌هم بریزد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه مکتب حاج قاسم از مکتب اهل بیت جدا نیست اظهار کرد: استان کرمان سرچشمه این مکتب است و رسانه های این استان باید به زیبایی نظامات این مکتب را تبیین و تشریح کنند.

وی با بیان اینکه نظامات مکتب حاج قاسم را به دانشگاه داده‌ایم تا زیر نظامات مکتب را مشخص کنند، اظهار کرد: حاج قاسم هیچ کس را هل نداد. این نظام رفاقت در جبهه حق است. در کجای دنیا دیده‌اید که سرلشکر عارف به تمام معنا باشدپ این یک مکتب است و وقتی عشقبازی در زمین اهل بیت کرده باشی معنای اخلاص را درک خواهید کرد. وقتی دستت در دست ائمه بود، همه کارهایت رنگ خدا به خودمی گیرد و این مکتب، مکتب شهید سلیمانی است که باید در جامعه ما ساری و جاری شود.

معروفی با تاکید بر اینکه رسانه‌های زیبا اندیش و زیبا عمل می‌توانند این مکتب را ترویج دهند افزود: انتظار ما از رسانه های استان و کشوری این است که با هر فکر و گرایشی، این مکتب را پیش گرفته تا جلوی دعواها و منیت‌ها گرفته شود. انتظار داریم رسانه‌ها کنار ما بوده و ما هم در کنار رسانه ها باید باشیم.

وی با اشاره به برخی بداخلاقی های صورت گرفته در فضای رسانه ای کشور عنوان کرد: متاسفانه شاهد برخی دعواهای سیاسی در رسانه‌های کشور هستیم که به یکدیگر می‌تازند که مثلا فلانی اصولگراست یا اصلاح طلب! آبروی مومن از خانه خدا مهمتر است اما شاهدیم  بی حساب و کتاب آبروی دیگران را له می‌کنندپ در برخی از مواقع ممکن است با یک قلم زدن نادرست یک گروه را به بی‌راه بکشید. قلم حرمت دارد و نباید از این قلم در راه انحراف استفاده کرد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تبیین خصوصیات اخلاقی سردار دلها، بیان کرد: همه اعراب منطقی جهان به حاج قاسم ارادت دارند. همه آنها عاشق حاج قاسم هستند. آیا حاج قاسم در ۲۱ سال اخیر آرامش داشت؟ خانواده حاج قاسم ۲۱ سال با یک شهید زندگی کرده‌اند لذا یکی از نظامات مکتب حاج قاسم خانواده است.

وی حاج قاسم را سید الشهدای مقاومت دانست و بیان کرد: برای اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده ایم و چند سناریو برای آن تعریف کرده؛ سناریوی با کرونا و سناریوی بدون کرونا و برای مدت ۱۰ روز برنامه خواهیم داشت، لذا استان کرمان را  باید استان حاج قاسمی کنیم و انتظار داریم رسانه‌های استان از هم اکنون به نهادینه کردن مکتب حاج قاسم سلیمانی در این استان بپردازند.

معروفی اظهار کرد: جدا کردن ملت‌ها از انقلاب اسلامی هدف اصلی دشمن است و اگر بر جریان تحریف غلبه کنیم بر جریان تحریم هم می‌توانیم غلبه کنیم. پس باید حقیقت‌ها را بگوییم و حقیقت‌های انقلاب اسلامی را تشریح کنیم.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تأثیر 35 تا 40 درصدی تحریم‌ها عدد کمی نیست/ عجیب نیست اگر تحریم‌های ظالمانه روی اقتصاد کشور اثر بگذارد/ طبق قانون اساسی هیچ مقامی نمی‌تواند هیچ شهروندی را اجبار کند که از حزبی بیرون برود/ در تدوین سه طرح انتخاباتی مجلس با من مشورتی نشده/ بهتر است قوانین مجلس مبتنی بر لوایح باشد/هر یک روزی که وزیر صمت نداشته باشیم بهره‌وری‌های زیادی از دست می‌رود

تالار بزرگ کرمان باید حتما دهه فجر به بهره برداری رسد/در پرداخت صورت وضعیت های این پروژه مشکلی وجود ندارد

آمار اشتغال ایجاد شده با آمار ثبت شده در سامانه رصد همخوانی ندارند/ فقط ۹ هزار شغل طی ۶ ماه در شهرستان کرمان ایجاد شده که زیبنده نیست/مسئولین دستگاه‌های اجرایی با جدیت، عمل به تعهدات را پیگیری کنند/ در کار سرمایه گذاران سنگ اندازی نکنید

هیچ فشاری بر مودیان از سوی استان پذیرفته شده نیست/ در ۹۵ شاخص توسعه استان کرمان پایین تر از متوسط کشور است/تقاضای کرمان برای تامین ۷۵۰ میلیون دلار منابع جهت اجرای پروژه های پتروشیمی بافت و پلاسمای خون/۷۴۲ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در استان کرمان داریم/بخش عمده مشکل این واحدها تامین مالی است

بازرگان بین المللی و عازم کانادا کلاهبردار از آب درآمد/ اخاذی چند میلیاردی با وعده پوشالی ازدواج

بی‌ارتباطی معنادار دروس دانشگاهی با نیاز واقعی بازار کار نگران کننده است

کارگزاران ‌از ‌ لاریجانی حمایت نمی‌کند/مهم‌ترین اولویت کشور، توسعه اقتصادی است/طبقه متوسط در حال نابودی و متلاشی‌شدن است/حتی کسانی که جمهوری اسلامی را قبول ندارند باید سعی کنند برای ایران از مشکلات موجود بکاهند

کاهش چشم گیر صادرات و واردات استان در سه ماهه اول امسال/خودروسازان استان کرمان نتوانستند واردات خود را انجام دهند/ از اول تیر سه نمایشگاه برگزار کردیم

جفا به بازرگان

مواجهه پارلمان اصولگرایان با مسئله‌ای به‌نام شفافیت/‌مدعیان شفافیت در جلسه غیرعلنی

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)

در کرمان کمبود کود شیمیایی داریم/هزار تن کرک در استان کرمان تولید می‌شود   (۲ نظر)