کد خبر: ۳۸۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل استاندارد استان کرمان:
مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: در نظارت ها حق تولید کننده و مصرف کننده را با هم می بینیم. منافع دو طرف را در نظر می گیریم و از حیث نظارت ها مردم به هیچ عنوان نگران نباشند.

مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: در نظارت ها حق تولید کننده و مصرف کننده را با هم می بینیم. منافع دو طرف را در نظر می گیریم و از حیث نظارت ها مردم به هیچ عنوان نگران نباشند.

مدیرکل استاندارد استان کرمان گفت: در نظارت ها حق تولید کننده و مصرف کننده را با هم می بینیم. منافع دو طرف را در نظر می گیریم و از حیث نظارت ها مردم به هیچ عنوان نگران نباشند.

به گزارش ایسنا، اسماعیل عاقلی درباره نظارت بر استانداردهای مواد غذایی در استان کرمان گفت: با نگرانی که ویروس کرونا در سطح کشور و دنیا به وجود آورد، بحث نظارت بر سلامت و امنیت غذایی بیش از گذشته احساس می شد.

وی ادامه داد: در مقاطعی به دلیل اینکه برخی از کالاها به ویژه مواد شویند رشد مصرف و تولید آن در کشور افزایش پیدا کرد، جا داشت استانداردهای لازم در مراکز عرضه و تولید را داشته باشیم تا اطمینان بخشی به مردم در این کالاها داده شود.

عاقلی به نظارت بر واحدهای تولیدی و صنعتی استان کرمان اشاره کرد و گفت: نظارت های ما بر واحدهای تولیدی و صنعتی مانند قبل وجود داشت به طوری که در ایام شیوع ویروس کرونا (۵ ماه گذشته)، ۱۱ مورد پلمب خط تولید در استان کرمان داشتیم.

مدیرکل استاندارد استان کرمان با اشاره به اینکه از ۱۵۳۵ واحد تولیدی  و صنعتی فعال در استان کرمان، ۶۷۳ واحد تولیدی تحت پوشش نظارت های اداره کل استاندارد می باشند اظهار کرد: در ۵ ماهه گذشته، ۵۶۳ مورد بازرسی فنی از واحدهای تولیدی و خدماتی استان صورت گرفت که ۱۵۹ مورد مربوط به صنعت غذایی بوده و ۱۳۸ مورد نیز نمونه گیری از واحدهای صنعتی صورت گرفته است.

وی در تشریح این بازرسی ها گفت: با بازرسی های صورت گرفته در این بازه زمانی، ۲۳۱ مورد تذکر، ۲۲۰ مورد اخطار، ۱۱ مورد پلمب خط تولید، ۳۸۸ مورد جمع آوری کالا در محل عرضه و ۱۸ مورد نیز رسیدگی شکایت را داشتیم

مدیرکل استاندارد استان کرمان در پاسخ به این سوال که آیا سختگیری ها به اندازه کافی در نظارت ها وجود دارد؟  گفت: در نظارت ها حق تولید کننده و مصرف کننده را با هم می بینیم. منافع دو طرف را در نظر می گیریم و از حیث نظارت ها مردم به هیچ عنوان نگران نباشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تالار بزرگ کرمان باید حتما دهه فجر به بهره برداری رسد/در پرداخت صورت وضعیت های این پروژه مشکلی وجود ندارد

آمار اشتغال ایجاد شده با آمار ثبت شده در سامانه رصد همخوانی ندارند/ فقط ۹ هزار شغل طی ۶ ماه در شهرستان کرمان ایجاد شده که زیبنده نیست/مسئولین دستگاه‌های اجرایی با جدیت، عمل به تعهدات را پیگیری کنند/ در کار سرمایه گذاران سنگ اندازی نکنید

هیچ فشاری بر مودیان از سوی استان پذیرفته شده نیست/ در ۹۵ شاخص توسعه استان کرمان پایین تر از متوسط کشور است/تقاضای کرمان برای تامین ۷۵۰ میلیون دلار منابع جهت اجرای پروژه های پتروشیمی بافت و پلاسمای خون/۷۴۲ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در استان کرمان داریم/بخش عمده مشکل این واحدها تامین مالی است

بازرگان بین المللی و عازم کانادا کلاهبردار از آب درآمد/ اخاذی چند میلیاردی با وعده پوشالی ازدواج

بی‌ارتباطی معنادار دروس دانشگاهی با نیاز واقعی بازار کار نگران کننده است

کارگزاران ‌از ‌ لاریجانی حمایت نمی‌کند/مهم‌ترین اولویت کشور، توسعه اقتصادی است/طبقه متوسط در حال نابودی و متلاشی‌شدن است/حتی کسانی که جمهوری اسلامی را قبول ندارند باید سعی کنند برای ایران از مشکلات موجود بکاهند

کاهش چشم گیر صادرات و واردات استان در سه ماهه اول امسال/خودروسازان استان کرمان نتوانستند واردات خود را انجام دهند/ از اول تیر سه نمایشگاه برگزار کردیم

جفا به بازرگان

مواجهه پارلمان اصولگرایان با مسئله‌ای به‌نام شفافیت/‌مدعیان شفافیت در جلسه غیرعلنی

واکسن آنفلوانزا هفته آینده در داروخانه‌های استان کرمان توزیع می‌شود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)

در کرمان کمبود کود شیمیایی داریم/هزار تن کرک در استان کرمان تولید می‌شود   (۲ نظر)