کد خبر: ۳۸۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان با اشاره به اینکه انتخاب و انتصاب مدیر مشکل است، بیان کرد: افراد زیادی می خواهند در انتصابات مدیران دخالت کنند در حالی که قانون تکلیف را معلوم کرده و بهترین راه حل، تبعیت از قانون است.

افراد زیادی می خواهند در انتصابات مدیران دخالت کنند/اصرار بر گرفتن پست شک برانگیز است/ادامه مسئولیت مدیری که سیستم وی را قبول ندارد شاید خلاف شرع هم باشد

 استاندار کرمان صبح امروز پنجم آبان ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به نقش مدیران در سازمان دولتی اظهار کرد: مدیر نقش مهمی در هر سازمان دارد و می تواند کارآئی مجموعه تحت مدیریت خود را افزایش بدهد به ویژه در سیستمی که کامل نیست، نقش مدیر موثرتر است.

محمدجواد فدائی با اشاره به اینکه در سیستم اداری ما خیلی از مسائل تعریف نشده و مدیر باید برای آنها تصمیم بگیرد، افزود: در سیستمی که کامل نیست انتخاب مدیر خیلی مهم است و فردی که به عنوان مدیر منصوب می شود، باید هم تخصص داشته باشد هم تعهد؛ باید مدیری که در جمهوری اسلامی منصوب می شود هم متدین و هم متعهد باشد که پیدا کردن افراد با شرایط مطلوب کار دشواریست و مدیرانی که هم متخصص و هم متعهد باشند، به سادگی یافت نمی شود.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان درباره تغییر مدیران با اشاره به اینکه اقتضائات حکومت ایجاب می کند فردی در شرایطی جابه جا شود، تصریح کرد: اقتضای زمان و مکان در مدیریت ایجاب می کند این تصمیمات گرفته شود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه انتخاب و انتصاب مدیر مشکل است، بیان کرد: افراد زیادی می خواهند در انتصابات مدیران دخالت کنند در حالی که قانون تکلیف را معلوم کرده و بهترین راه حل، تبعیت از قانون است.

وی با اشاره به اینکه مسئله دیگر در انتخاب مدیران، موضع گیری خود افراد است، افزود: ممکن است فردی توانمندی مدیریت را داشته باشد اما نباید بر گرفتن پست اصرار داشته باشد که این اصرار شک برانگیز است.

فدائی اظهار کرد: کسی که مدیریت جائی را به عهده دارد اما احساس می کند سیستم وی را قبول ندارد، در این صورت ادامه مسئولیت شاید خلاف شرع هم باشد و رعایت مسائل مطرح شده، در کارآئی سیستم اداری خیلی موثر است.

استاندار کرمان گفت: همه ما باید از قانون تبعیت و در انتخاب مدیران باید اهم فی الاهم مطرح باشد و افرادی انتخاب شود که توان مدیریت داشته و کارآیی سازمان را افزایش داده و متدین، متعد بوده و تقوای الهی را رعایت کنند و باید نظارت ها را قوی تر کرد تا جامعه متضرر نشود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت استان کرمان در شیوع کرونا عنوان کرد: در پیک جدید بیماری در استان کرمان، قله در حال رفیع تر شدن است و در حال حاضر حدود ۱۰۰۰ نفر بیمار مبتلاء به کرونا بستری در بیمارستان ها داریم و تعداد افراد بستری در آی سی یو و استفاده کننده از دستگاه های تنفسی بیشتر شده و ناچار به اعمال محدودیت هائی شده ایم.

فدائی با اشاره به اینکه مسئله مهم رعایت ضوابط بهداشتی و دقت در این موارد است، تصریح کرد: امکانات محدود است و کادر درمان خسته شده اند که با اعمال محدودیت ها تلاش می کنیم به این حوزه ها کمک کنیم و اینجا بار دیگر از کادر درمان تقدیر می کنیم.

استاندار کرمان در ادامه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره اهانت به مسئولین کشوری بیان کرد: معظم له تاکید کردند که هتک حرمت حرام است. انتقاد با هتک حرمت متفاوت است و زمانی که با توهین همراه باشد، اثر منفی دارد و موجب جبهه گیری می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

هفته آینده ادارات تعطیل هستند

فراخوان طرح دیدگاه‌های مرتبط با تمهیدات برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

ایران با همکاری چند کشور واکسن کرونا تولید می‌کند

تحرکات این جریان‌های «خودولایت‌مدارخوانده» دو سال قبل هزینه‌های سنگینی را بر کشور تحمیل کرد/ مطالبات انقلابی را با تحریفات التقاطی، به سمت و سویی می‌برند که ضمن ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت، پیام‌های نفاق‌افکنانه نیز به جامعه بین‌الملل ارسال کند

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود

رئیس اتاق بازرگانی کرمان: شرکت های فنی مهندسی کرمان برای تامین نقدینگی در حال فروش ماشین آلات خود هستند

هشدار درباره عوارض خطرناک دستکاری در تاریخ تولد نوزاد

انفجار یک منزل مسکونی در شهر کرمان

ایران: احیای برجام بیش از پیش، اسرائیل و سعودی‌ها را آشفته خواهد کرد/ کیهان: کسانی که این روزها هنوز هم ترجیع‌بند «مذاکره با آمریکا» را بر زبان دارند، در اوج حماقت هستند/ آرمان: ترامپ شکست‌خورده‌اي است که اسرائيل و عربستان هم از شکستش ناراحتند

مرعشی درگذشت نماینده پیشین شهربابک را تسلیت گفت

پربازدید ها

برخورد با دستگاه‌هایی که کاهش حضور کارکنان را اجرا نکنند

مرعشی درگذشت نماینده پیشین شهربابک را تسلیت گفت

استان کرمان باید شرکت‌های دانش بنیان بیشتر و فعال‌تری می‌داشت/مدیران مقصر اصلی رتبه پایین کسب و کار استان هستند/ نیاز به انقلاب اداری در نظام اداری داریم/مدیران سنگ انداز در مسیر توسعه استان را برکنار خواهم کرد/به دنبال شو و تبلیغ نیستم زیرا هیچ قصدی برای کاندیداتوری ندارم

نماینده مجلس: اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به ۱۴۰۰ می‌رسد

فراخوان طرح دیدگاه‌های مرتبط با تمهیدات برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

علی لاریجانی نامزد حزب کارگزاران سازندگی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیست/ مسئولیت اِجماع اصلاحات بر عهده شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان است

تحرکات این جریان‌های «خودولایت‌مدارخوانده» دو سال قبل هزینه‌های سنگینی را بر کشور تحمیل کرد/ مطالبات انقلابی را با تحریفات التقاطی، به سمت و سویی می‌برند که ضمن ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت، پیام‌های نفاق‌افکنانه نیز به جامعه بین‌الملل ارسال کند

هفته آینده ادارات تعطیل هستند

رونمایی از نخستین ‌نامزد 1400/حسین دهقان، نامزد پاستور شد

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۸ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

تسلیت قالیباف برای درگذشت حاج سیدیحیی جعفری / حزب اسلامی کار درگذشت آیت الله جعفری را تسلیت گفت   (۱ نظر)

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود   ( نظر)

وزیر بهداشت: سخنان احمدی نژاد درست نیست؛ هیچ وجهی برای استفاده از داروهای کرونا در ایران دریافت نشده است   ( نظر)

شناسایی و دستگیری سارق کنتورهای آب در کرمان   ( نظر)

برای ادای دین به سردار دل ها، «شاید پیش از اذان صبح» را به چاپ می رسانم   ( نظر)

پیکر امام جمعه پیشین کرمان تشییع و به خاک سپرده شد   ( نظر)