کد خبر: ۳۹۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس هیات مدیره خیریه «کمک» خبر داد
 رئیس هیات مدیره خیریه «کمک» گفت: «دکتر فدایی استاندار سابق کرمان، هدایایی را که در طول دوره‌ی خدمت خود در استانداری دریافت کردند را به موسسه خیریه کمک اهدا کردند».

 دکتر فدائی هدایای دوران استانداری خود را به کودکان مبتلا به سرطان اهدا کرد

رئیس هیات مدیره خیریه «کمک» گفت: «دکتر فدایی استاندار سابق کرمان، هدایایی را که در طول دوره‌ی خدمت خود در استانداری دریافت کردند را به موسسه خیریه کمک اهدا کردند».

به گزارش فردای کرمان، دکتر زهرا فرهمندی‌نیا  با اشاره به اهدای 44 مورد از هدایای دوره‌ی استانداری دکتر فدائی به خیریه «کمک» برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان، بیان کرد: «آقای دکتر فدائی از 10 سال پیش همیشه به بیماران سرطانی ما کمک می‌کردند و زمانی که رئیس دانشگاه باهنر بودند و پیش از آن‌که استاندار شوند نیز از کودکان سرطانی حمایت می‌کردند».

وی ادامه داد: «هم‌زمان با ابلاغ حکم دکتر فدائی به عنوان استاندار کرمان، خیریه کمک در حال راه‌اندازی بود و با توجه به این‌که ایشان فرد خیّری بودند و همیشه در این راه کمک می‌کردند، به عنوان رئیس هیات امنای خیریه کمک انتخاب شدند».

رئیس هیات مدیره خیریه «کمک» اظهار کرد: «در مدتی که ایشان استاندار و رئیس هیات امنای خیریه کمک بودند نیز از هیچ تلاشی برای کمک به کودکان مبتلا به سرطان مانند کمک به راه‌اندازی مرکز پزشکی هسته‌ای و یا راه‌اندازی مرکز رادیوتراپی دریغ نکردند و همواره یاری‌گر ما بودند».

وی گفت: «پس از این‌که دکتر فدائی از سمت خود کناره‌گیری کردند، هدایایی که در طول دوران استانداری از اشخاص مختلف دریافت کرده بودند مانند تابلو نقره، تابلو فرش، گلیم‌فرش، یکسری کتاب‌ها مانند دیوان حافظ و سعدی که حدود 44 مورد می‌شود را به خیریه کمک اهدا کردند تا برای درمان و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان هزینه شود».

دکتر فرهمندی‌نیا خاطرنشان کرد: «تعدادی از این هدایا مانند تابلوهای نقره، تابلو فرش‌ و گلیم‌فرش را می‌توان به فروش رساند و برای بیماران مبتلا به سرطان هزینه کرد».

وی با بیان این‌که این کار بسیار بزرگی بود که توسط دکتر فدائی انجام شد افزود: «در آینده زمانی که بازارچه‌ای برای حمایت از بیماران سرطانی راه‌اندازی شود این هدایا به حراج گذاشته می‌شود که معمولا در این موارد به دلیل این‌که فروش برای کمک به بیماران سرطانی انجام می‌شود، کالاها با قیمت‌های خیلی خوب به فروش می‌رسند».

رئیس هیات مدیره خیریه «کمک» اظهار کرد: «در شرایط فعلی به دلیل شیوع بیماری کرونا موقعیت برای برگزاری نمایشگاه و بازارچه مناسب نیست و شاید در فضای مجازی هم آن‌طور که باید نتوانیم مشتری برای فروش این هدایا جذب کنیم و بهتر است زمانی که شرایط از نظر بیماری کرونا بهتر شود، فروش این هدایا انجام شود».

وی شاخص‌ترین هدیه‌ی دکتر فدائی را سه جلد قرآن دانست و گفت: «از نظر ارزش معنوی این سه جلد قرآن شاخص‌ترین هدایایی هستند که استاندار سابق کرمان به خیریه کمک اهدا کردند».

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

رئیس اتاق کرمان: نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

پربازدید ها

توضیحات دادستان کرمان درباره پرونده یکی از خودروسازی استان

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)