کد خبر: ۳۹۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: همایش مجازی بزرگداشت میرزاعلی اکبر خان نفیسی معروف به ناظم الاطبا در کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: همایش مجازی بزرگداشت میرزاعلی اکبر خان نفیسی معروف به ناظم الاطبا در کرمان برگزار می‌شود.
به گزارش گفتارنو محمدرضا علیزاده ادامه داد: همایش مجازی ناظم الاطبای کرمانی؛ چهارشنبه اول بهمن ماه و از ساعت 9 صبح در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان با حضور جمع محدودی از اساتید؛ محققان و مسوولان برگزار می‌شود. این برنامه به صورت مجازی از چند پلتفرم مختلف در رسانه‌های اجتماعی همزمان پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: همایش مجازی مرحوم «میرزا علی اکبر خان نفیسی» معروف به «ناظم الاطباء» چهارشنبه اول بهمن ماه با رونمایی از ۵ جلد از آثار مرحوم نفیسی برگزار می‌شود.
علیزاده تصریح کرد: چاپ مجموعه آثار میرزا علی اکبر نفیسی از کارهایی بود که کمیته علمی در دستور خود قرار داد؛ این آثار در دو دسته آثار پزشکی و غیرپزشکی تقسیم شد و ۵ جلد از کتب وی پس از تصحیح و بازخوانی به چاپ رسیده است و در همایش مذکور رونمایی خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

خانه مطبوعات استان کرمان درگذشت مرحوم غلامحسین حضرتی را تسلیت گفت+سوابق

افزایش خطر ابتلا به سرطان با مصرف "نمک‌های رنگی"

بازار خودرو از رکود خارج می‌شود؟

31 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بم کشف شد

لیست کالاهای مشمول تخفیف ۲۵ درصدی اعلام شد

بازدید از موزه‌ها روز شنبه رایگان است

طرح مولد سازی اقتصاد ایران را بحرانی‌تر از وضعیت بحران‌زده فعلی می‌کند/ دولت بابت گرو گذاشتن اوراق مشارکت ۹۰ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی گرفته است/ در اقتصاد، آزادسازی بر خصوصی‌سازی تقدم دارد/ در بازار منابعی وجود ندارد که دولت بتواند با فروش اموال خود درآمدی داشته باشد

شیوه نامه بهداشتی برگزاری مراسم اعتکاف ۱۴۰۱ منتشر شد

هم میهن: گفت‌وگوی رئیس جمهور حرف جدیدی نداشت/ از کارشناسان درخواست کنید که تحلیلی بر این گفت‌وگو بنویسند/ اینکه بگوییم تورم را ۶۰ درصد تحویل گرفتیم کاملا نادرست است

در آمد ایرانی‌ها چگونه کاهش پیدا کرد؟