کد خبر: ۳۹۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
ارسال به دوستان
ذخیره
واکنش‌ها به خبرهای مرتبط با لاستیک بارز
یک روز پس از آنکه خبرگزاری دانشجو، رسانه سازمان بسیج مستضعفان به نقل از یک منبع آگاه از برکناری علی‌اکبر مشرفی و دستگیری دو نفر از مدیران ارشد شرکت لاستیک بارز به اتهام فساد خبر داد، مشرفی با تائید برخی بازداشت‌ها برکناری خود را تکذیب کرد.

مشرفی: برکنار نشده‌ام/ دادستان کرمان: «دستگیری مدیران ارشد کارخانه لاستیک در کرمان» صحت ندارد

یک روز پس از آنکه خبرگزاری دانشجو، رسانه سازمان بسیج مستضعفان به نقل از یک منبع آگاه از برکناری علی‌اکبر مشرفی و دستگیری دو نفر از مدیران ارشد شرکت لاستیک بارز به اتهام فساد خبر داد، مشرفی با تائید برخی بازداشت‌ها برکناری خود را تکذیب کرد.
به گزارش گفتارنو، روز گذشته برخی رسانه‌ها از جمله خبرگزاری دانشجو و خبرگزاری فارس ضمن انتشار سخنان علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازداشت دو نفر از مدیران شرکت لاستیک بارز به اتهام فساد، از قول یک منبع آگاه در شستا از برکناری مشرفی از سرپرستی شرکت لاستیک خبر داده بودند.{اینجا بخوانید}
اما پس از انتشار این خبر در رسانه‌های استان کرمان، علی اکبر مشرفی خبر برکناری خود را رد کرد.
پیش از این، غیبت مشرفی در جلسات شورای شهر کرمان در محافل خبری منتشر شده بود. گفته شده بود که مشرفی که عضو شورای شهر کرمان نیز هست، به دلیل بیماری قلبی امکان حضور در جلسات شورای شهر کرمان را ندارد. 
سایت خبری «آرمان» در حالی به نقل از مشرفی نوشته که همچنان سرپرست لاستیک بارز است که در نسخه تصویری این گفت‌وگو، مشرفی اشاره‌ای به سرپرستی خود بر شرکت لاستیک نمی‌کند و تاکید می‌کند همچنان عضو هیات مدیره شرکت لاستیک است. 
علی اکبر مشرفی در توضیح این خبر با تائید خبر بازداشت برخی مدیران شرکت به آرمان کرمان گفته است: واقعیت با آنچه که در فضای مجازی منتشر شده فاصله دارد، قوه قضائیه یکی از مدیران و یک کارمند شرکت را بازداشت کرده است در حالیکه هنوز جرم آن‌ها اثبات نشده است.
وی افزود: این مسئله ارتباطی با بنده ندارد و تخلف صورت گرفته پیش از انتصاب من به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز اتفاق افتاده است.
مشرفی تاکید کرد: پیش از وقوع این مسئله به علت بیماری که دارم، از اعضای هیئت مدیره درخواست کردم تا به کرمان باز گردم چرا که نمی‌توانم با هواپیما سفر کنم.
مشرفی گفت: با توجه به شرایط پیش آمده همچنان در سمت خود باقی ماندم و همچنان سرپرست گروه صنعتی بارز هستم، متاسفانه عده ای مخالف بیماری من را با این جریانات پیوند زده‌اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون تغییری در هیئت مدیره صنایع لاستیک بارز رخ نداده و فردی که گفته شده فرار کرده اولا از مدیران شرکت نبوده و در ثانی این فرد به انگلیس مهاجرت کرده است.
در همین حال دادستان کرمان هم در واکنش به این موضوع «دستگیری مدیران لاستیک بارز در کرمان» را تکذیب و به خبرگزاری میزان گفت: مطالب منتشر شده در برخی از خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری مبنی بر دستگیری مدیران ارشد کارخانه لاستیک در کرمان صحت ندارد و تکذیب می‌شود.
دادخدا سالاری به رسانه‌ها توصیه کرده: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهش تولید از رسانه‌ها انتظار می‌رود که در تدوین و انتشار اخبار دقت لازم را معمول داشته و از طرح شایعات و مطالب خلاف واقع که به بدنه اقتصادی جامعه و واحدهای تولیدی خسارت وارد می‌کند، خودداری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

رئیس اتاق کرمان: نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)