کد خبر: ۳۹۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
 مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: قریب به 2500 مدرسه زیر 50 نفر در استان کرمان داریم که اکثرا در مناطق روستائی و عشایری قرار دارند و زیرساخت های اینترنتی در این مناظق کمتر است.

 حدود 2500 مدرسه زیر 50 نفر در استان کرمان داریم/ممکن است در مقاطع تحصیلی مختلف کلاس های غیرحضوری جواب ندهد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: قریب به 2500 مدرسه زیر 50 نفر در استان کرمان داریم که اکثرا در مناطق روستائی و عشایری قرار دارند و زیرساخت های اینترنتی در این مناظق کمتر است.

به گزارش ایسنا، احمد اسکندری نسب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش اظهار کرد: آموزش و پرورش رسالت خطیر تعلیم و و تربیت نسل آینده را به عهده دارد و آینده کشور بستگی به تلاش این نهاد مهم دارد و آموزش و پرورش سنگ زیربنای توسعه است.

وی افزود: اگر می خواهیم جامعه توانمند، پویا و خلاق داشته باشیم، باید آموزش و پرورش خلاق و کارآمدی داشته باشیم.

اسکندری نسب در ادامه تصریح کرد: در 9 ماه گذشته 855 مصوبه در شوراهای آموزش و پرورش سطح استان کرمان داشته ایم و بیش از 80 درصد از آنها اجرایی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا، از روزهای ابتدایی با شعار "آموزش تعطیل نیست" هر خانه تبدیل به کلاس درس شد و آموزش و پرورش کار را به شکل حضوری، غیرحضوری، آموزش تلویزیونی و توزیع بسته های یادگیری دنبال کرد.

وی اظهار کرد: ممکن است در مقاطع تحصیلی مختلف کلاس های غیرحضوری جواب ندهد لذا ستاد ملی کرونا در هفته گذشته تصویب کرد با رعایت نکات بهداشتی به صورت حضوری پایه های اول و دوم ابتدایی، دانش آموزان فنی و حرفه ای و کار و دانش که کلاس کارگاهی دارند و مدارس زیر 50 نفر در مناطق دارای وضعیت زرد و آبی در مدارس حضور داشته باشند.

اسکندری نسب تصریح کرد: قریب به 2500 مدرسه زیر 50 نفر در استان کرمان داریم که اکثرا در مناطق روستائی و عشایری قرار دارند و زیرساخت های اینترنتی در این مناظق کمتر است.

وی بیان کرد: در ماه های اخیر با استفاده از ظرفیت همه دستگاه ها به ویژه بسیج دانشجویی و بسیج فرهنگیان، این عزیزان داوطلبانه در روستاها حضور یافتند و اجازه ندادند دانش آموزی از تحصیل باز بماند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

۳۸ ميليارد تومان از اموال مازاد دولت در استان فروخته شد/ تمديد مهلت جذب اسناد خرانه توسط دستگاههاي اجرايي استان تا پايان ارديبهشت۱۴۰۰/ ۴۵ درصد اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي جذب شده است

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)