کد خبر: ۳۹۷۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل شرکت آبفای استان کرمان سخنان بحث برانگیز درباره طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود را تکذیب کرد
مدیرعامل آبفای استان کرمان با بیان اینکه "اینکه نوشته اند بافتی ها و جیرفتی ها به روستا ها و شهرهایشان برگردند کذب است" و اظهار کرد: در نشست خبری چنین چیزی نگفتم. بی تقوایی کردند و سر پل صراط یقه همه را می گیرم.

بی تقوایی کردند و سر پل صراط یقه همه را می گیرم!

مدیرعامل شرکت آبفای استان کرمان از تامین آب آشامیدنی سالم در پی ورود مدعی العموم برای شهرستان های جیرفت و عنبرآباد خبرداد و هرگونه بحث جداسازی مردم استان کرمان را در طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، محمد طاهری با اشاره به ورود دادستان مرکز استان کرمان به بحث آب شرب شهرستان های جیرفت و عنبرآباد گفت: یک طرح کوتاه مدت و یا اضطراری و یک طرح بلند مدت با این هدف در دستور کار است و این بسته طی روزهای آینده به کمک معاون عمرانی استاندار بررسی و طرح ها را یا با هم ادغام و به یک طرح تبدیل و یا اینکه به صورت جداگانه دنبال خواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه سد جیرفت برای تامین آب وجود دارد و فقط یک خط انتقال و تصفیه خانه نیاز است و در نهایت برای تسریع روند کار احتمال دارد دو طرح اضطراری و بلند مدت را به یک طرح تبدبل کنیم و شرکت آب منطقه ای با سرعت کار را جلو ببرد و یا شیوه دیگری را انتخاب نماییم تا مشکل آب سالم دو شهرستان حل شود.

طاهری تصریح کرد: در جلسه بررسی طرح تامین آب برای شهرستان های جیرفت و عنبرآباد هر چه تصمیم گیری بشود با تامین نقدینگی توسط سازمان برنامه و بودجه به هر کدام از دستگاه های اجرایی از جمله آب منطقه ای و آبفا اهاله بشود کار را شروع کنیم.

وی در واکنش به چرایی طرح این موضوع که در نشست خبری برای حل بحران کم آبی گفتید می خواهیم آب از سرشاخه های هلیل رود را برای بافتی ها، جیرفتی ها و رفسنجانی ها و سایر مردم استان که در کرمان هستند انتقال بدهیم گفت: رسانه ای که این خبر را کار کرده است در نشست خبری حضور نداشته و اظهاراتی که از طرف من منتشر شده اند را تکذیب می کنم. گفته من را چندین نشریه نوشته اند و هر انسان با انصاف و باتقوایی می تواند قضاوت کند.

مدیرعامل آبفای استان کرمان با بیان اینکه اینکه نوشته اند بافتی ها و جیرفتی ها به روستاها و شهرهایشان برگردند کذب است و اظهار کرد: در نشست خبری چنین چیزی نگفتم. بی تقوایی کردند و سر پل صراط یقه همه را می گیرم.

 اخیرا مطالبی از طرف مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مبنی بر اینکه اگر بافتی ها، جیرفتی ها، رفسنجانی ها و سایر مردم استان که در کرمان هستند به شهرهای خودبازگردند، آب حسین آباد کفاف کرمانی های اصیل را می دهد منتشر شد که مردم و منتقدین طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود به این اظهارات واکنش نشان دادند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

رئیس اتاق کرمان: نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

پربازدید ها

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)