کد خبر: ۳۹۷۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره به اینکه فعلاً سامانه بارشی بر روی نقشه دیده نمی‌شود، گفت: شاهد کاهش بارندگی‌ها در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم.

رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره به اینکه فعلاً سامانه بارشی بر روی نقشه دیده نمی‌شود، گفت: شاهد کاهش بارندگی‌ها در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم.
به گزارش مهر حمیده حبیبی با بیان اینکه بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در پاره‌ای از مناطق استان کرمان وزش باد نسبتاً شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود، ادامه داد: همچنین از روز پنجشنبه بر سرعت وزش باد در اکثر مناطق افزوده خواهد شد و طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه آینده وزش باد نسبتاً شدید همراه با خیزش گردو خاک خواهد بود.
وی ادامه داد: بر همین اساس احتمال اختلال در تردد راه‌های مواصلاتی استان کرمان به تمامی استان‌های مجاور وجود خواهد داشت.
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان همچنین از روند کاهش دما نیز طی روزهای یاد شده در استان خبر داد و افزود: کاهش دمای صبح جمعه کاملاً احساس می‌شود و تا اواسط هفته ادامه دارد.
حبیبی با هشدار در خصوص احتما سرمازدگی محصولات کشاورزی در جمعه شب گفت: کاهش دما در سطح استان رخ می‌دهد ولی این بار کاهش دما در مناطق شرقی خیلی بیشتر از مناطق جنوبی خواهد بود.
وی گفت: به باغداران مناطق جنوبی استان کرمان هشدار داده می‌شود که با توجه به شرایط دمایی و خطر سرمازدگی طی چند روز آینده از انتقال نهال از گلخانه به باغ حداقل تا اواسط هفته آینده خودداری کنند.
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه فعلاً سامانه بارشی بر روی نقشه دیده نمی‌شود، افزود: هم اکنون شاهد کاهش بارندگی‌ها در استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مجلس بعد از روی کارآمدن دولت سیزدهم داچار انفعال شده

جزئیات دستور رهبری درباره سیف و معاونانش

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

ابتکار استان کرمان در برگزاری جشنواره رسانه و عدالت می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد

تاثیرگذاری رسانه‌ها در سالم‌سازی جامعه بیشتر از دستگاه‌های رسمی است

رسانه‌ها در تحقق گقتمان عدالت نقش بسیار مهمی بر عهده دارند

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

از تشریح وضعیت کرونا تا پیشنهاد درباره سخنرانان سالگرد سردار سلیمانی

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

پربازدید ها

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

70 رسانه استان کرمان در جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان شرکت کردند

رصد کرونایی مسافران هوایی با کد ملی و ممنوعیت‌های هوشمند

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)