کد خبر: ۳۹۷۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: نباید به بهانه تبلیغات و جلب نظم مرم، خدمات دولت را منکوب کنیم. همین دولت هم در شرایط سخت خیلی کار کرد و دولت ها قطعاتی از سابقه نظام جمهوری اسلامی هستند.

استاندار کرمان گفت: نباید به بهانه تبلیغات و جلب نظم مرم، خدمات دولت را منکوب کنیم. همین دولت هم در شرایط سخت خیلی کار کرد و دولت ها قطعاتی از سابقه نظام جمهوری اسلامی هستند.
علی زینی وند ظهر امروز اول بهمن ماه در جلسه ستاد دهه فجر استان کرمان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، بعید است برنامه ها و مراسم دهه فجر را بتوانیم به روال سال های قبل را برگزار کنیم لذا باید خود را برای برگزاری مراسم در شرایط کرونائی آماده کنیم.
وی با بیان اینکه ما در استان کرمان تجربه موفق برنامه های سالگرد شهید سلیمانی در هفته مقاومت را داریم که وزیر بهداشت نیز از استان تشکر کرد، افزود: این مدل خوبی است که سایر استان ها چنین تجربه ای مانند ما نداشتند و می توانیم با استفاده از این تجربه همه برنامه های دهه فجر را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کنیم.
زینی وند با بیان اینکه تولید محتوا شاید مهم ترین نیاز امروز انقلاب باشد، تصریح کرد: نظام اسلامی نظامی منحصر به فرد با شاخصه های خود است که تا امروز توانسته این نظام را نگه دارد و بالنده و مقتدر به حیات خود ادامه میدهد و از آرمان های خود کوتاه نیامه که این مسائل جای تحلیل دارد.
استاندار کرمان بیان کرد: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی یک نوزائی جدید در گفتمان انقلاب و در تاریخ روابط بین المل ایجاد کرد که باید به این شاخصه ها پرداخت.
وی با اشاره به اینکه باید مراقب باشیم گروه هدف و نسل جوان هدف را بشناسیم، افزود: در حال حاضر بیش از 50 درصد از نسلی که با آنها صحبت می کنیم انقلاب و حتی جنگ را ندیده اند و گاهی اوقات دچار خطا می شویم و به دلیل اینکه برخی موارد برای ما جزو بدیهیات است، فکر می کنیم نسل جوان نیز همان برداشت را دارند؛ غافل از اینکه آنها این موارد را تجربه نکرده و در طول یک دهه گذشته با گسترش فضای مجازی به اتاق فکرهایی در ان سوی دنیا وصل شده اند که بخشی از هزینه و تولید گفتان این اتاق فکرها در جهت خدشه وارد کردن بر همین هویتی است که فکر می کنیم برای جوانان مصرح است.
زینی وند اظهار کرد: اگر امروز به ندرت در دانشگاه ها می بینیم جوان ما برای استقبال از شهید گمنام در دانشگاه رغبت نشان نمی دهد، کوتاهی از ماست و اگر آرمان های انقلاب و هدف شهدایی که رفتند را خوب تبیین می کردیم، همه جوانانی که حتی اگر اعتقادی به مسائل اسلامی نداشته باشند، به عنوان قهرمانان ملی در مقابل شهدا و عظمت آنها زانو می زنند و تعظیم می کنند.
استاندار کرمان با تاکید بر مخاطب شناسی در تولید محتوا و گفتمان اظهار کرد: اکنون به برکت خون شهید سلیمانی فرصتی برای استان کرمان پیش آمده که موردتوجه آزادیخواهان دنیاست و می تواند نوزائی منظبق با آرمان های انقلاب را تحت عنوان مکتب شهید سلیمانی برای جوانان تبیین کند.
وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی اظهار کرد: باید مکتب حاج قاسم را فراگیر کنیم و وضعیت کرونائی فرصتی برای تولید محتوای جذاب است.
زینی وند تصریح کرد: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، بیانیه گام دوم و ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها فرصت های خوبی برای تولید محتوا در ایام دهه فجر است و باید از این فرصت برای تبیین نگاه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری به زن استفاده کنیم و نباید تفاسیر خود را به نام تفاسیر انقلاب و رهبری بگذاریم و باید به نقش واقعی زنان نگاه شود.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه نباید روح مردمی بودن برنامه های دهه فجر را بگیریم، افزود: مردم با توجه به کرونا، شرایط داخلی و بین المللی(تحریم) همچنان در مضیقه هستند و باید دهه فجر بهانه ای برای تداوم کمک های مومنانه با تعداد بیشتر باشد.
وی با اشاره به اینکه سال اخر دولت است و خیلی‌ها می‌خواهند نامزد انتخابات بشوند، گفت: نباید به بهانه تبلیغات و جلب نظم مرم، خدمات دولت را منکوب کنیم. همین دولت هم در شرایط سخت خیلی کار کرد و دولت ها قطعاتی از سابقه نظام جمهوری اسلامی هستند.
زینی وند با اشاره به اینکه مشارکت بالا در انتخابات نیاز به امیدآفرینی در جامعه دارد نه مچ گیری، تصریح کرد: مردم همه ما را یک مجموعه می‌بینند و خدمت می‌خواهند.
وی بیان کرد: باید سخنرانی های دهه فجر را به سخنرانی اتحاد و برادری تبدیل کنیم. سردار سلیمانی که محبوب دل‌ها شد به خاطر انصافش بود و همه باید در خدمت مردم و تبیین آرمان های نظام و انقلاب باشیم.

پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامههای دهه فجر
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تاکید بر تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات و پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه های هه فجر است.
حسین انجم شعاع ظهر امروز اول بهمن ماه در جلسه ستاد دهه فجر استان کرمان اظهار کرد: تاکید بر این است برنامه های گرامیداشت دهه فجر امیدبخش، امید آفرین و با رعایت شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.
وی افزود: هر ساله 10 شب برنامه جشن را در دهه فجر داشتیم که امسال قصد داریم در یکی از سالن های شهر کرمان با جمعیت محدود این جشن را با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار کنیم تا فضای دهه فجر نیز تداعی شود.
انجم شعاع با تاکید بر تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات و پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر، تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان انقلابی یکی از برنامه های دهه فجر است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به برنامه های مردمی و اقدامات پیش بینی شده دستگاه های مختلف برای ایام الله دهه فجر بیان کرد: شعار محوری امسال "انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر چون کوه استوار" انتخاب شده و امیدواریم برنامه ها توسط دستگاه و نهادهای مختلف تاثیرگذار و جدی برگزار شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

پرواز از مبدا و مقصد ۳۲ کشور به ایران ممنوع شد

۲۵ درصد کارکنان شرکت‌های پخش به کرونا مبتلا شدند/ مسوولان استان پتانسیل صنعت پخش استان را نشناخته‌اند/مطالبه عوارض پسماند توسط شهرداری محمل قانونی ندارد/کارشناسان دارایی سلیقه‌ای عمل می‌کنند/ عملا متولی شرکت‌های پخش مشخص نیست

رئیسی : سفر نوروزی تنها مربوط به شهر‌های دارای وضعیت آبی و زرد کرونایی است

مادر سردار شهید علی شفیعی آسمانی شد

چرا هنوز بايدن به برجام بازنگشته است؟

آرمین: شعار راهبردی اصلاح‌طلبان حل نهادینه مشکلات اقتصادی با تاکید بر تحول در سیاست خارجی باشد/ 4 گرایش در درون اصلاحات وجود دارد

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

۳۸ ميليارد تومان از اموال مازاد دولت در استان فروخته شد/ تمديد مهلت جذب اسناد خرانه توسط دستگاههاي اجرايي استان تا پايان ارديبهشت۱۴۰۰/ ۴۵ درصد اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي جذب شده است

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

پربازدید ها

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

مادر سردار شهید علی شفیعی آسمانی شد

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

چرا هنوز بايدن به برجام بازنگشته است؟

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)