کد خبر: ۳۹۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان خبر داد:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: طوفان سه روز گذشته خسارت‌های زیادی در بخش کشاورزی، باغات و اراضی زراعی به بار آورده و آمار خسارت‌ها به ویژه در جازموریان و شهرستان رودبار جنوب بسیار بالاست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: طوفان سه روز گذشته خسارت‌های زیادی در بخش کشاورزی، باغات و اراضی زراعی به بار آورده و آمار خسارت‌ها به ویژه در جازموریان و شهرستان رودبار جنوب بسیار بالاست.
به گزارش ایسنا مجید سعیدی درباره خسارات وارد شده به استان کرمان براثر طوفان شن اظهار کرد: طوفان سه روز گذشته خسارت‌های زیادی در بخش کشاورزی، باغات و اراضی زراعی به بار آورده و آمار خسارت‌ها به ویژه در جازموریان و شهرستان رودبار جنوب بسیار بالاست.
وی افزود: براثر شدت طوفان قطع برق، قطع راه روستایی و قطع ارتباط جاده اصلی مسیر فهرج – زاهدان، ریگان – ایرانشهر، نرماشیر - بم و زهکلوت به دلگان در سیستان و بلوچستان و زهکلوت به رودبار را داشتیم.
سعیدی با اشاره به شکستگی درختان و خسارت طوفان به شبکه انتقال برق بیان کرد: طوفان و سرمازدگی شدید باعث خسارت به بخش کشاورزی در جنوب و شرق استان کرمان شده که برآورد خسارات در حال انجام است.
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: متاسفانه کشاورزی در حاشیه تالاب جازموریان با مشکل مواجه است، چراکه این محدوده شن بادی و خاک رس است و به راحتی این ماسه‌ها روان می‌شوند و در زمان طوفان مشکلات زیادی به وجود می‌آرود.
وی افزود: همچنین براثر طوفان شن قطار زاهدان - کرمان از ریل خارج شد. یک دستگاه اتوبوس نیز از جاده خارج شد که خوشبختانه مسافران آسیب ندیدند.
سعیدی با اشاره به خسارت طوفان به شبکه برق و درختان در شمال استان کرمان اظهار کرد: تعدادی سقف‌های شیروانی خانه‌ها در راور نیز خراب شده و غلظت آلاینده‌ها در انار و راور در زمان طوفان افزایش زیادی داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

پرواز از مبدا و مقصد ۳۲ کشور به ایران ممنوع شد

۲۵ درصد کارکنان شرکت‌های پخش به کرونا مبتلا شدند/ مسوولان استان پتانسیل صنعت پخش استان را نشناخته‌اند/مطالبه عوارض پسماند توسط شهرداری محمل قانونی ندارد/کارشناسان دارایی سلیقه‌ای عمل می‌کنند/ عملا متولی شرکت‌های پخش مشخص نیست

رئیسی : سفر نوروزی تنها مربوط به شهر‌های دارای وضعیت آبی و زرد کرونایی است

مادر سردار شهید علی شفیعی آسمانی شد

چرا هنوز بايدن به برجام بازنگشته است؟

آرمین: شعار راهبردی اصلاح‌طلبان حل نهادینه مشکلات اقتصادی با تاکید بر تحول در سیاست خارجی باشد/ 4 گرایش در درون اصلاحات وجود دارد

مرعشی: سیاست عرصه واقعیت‌هاست/ سیاست‌مداران اصلاح‌طلب نباید هیچ‌گاه خودشان را اسیر آرمان‌های روشنفکرانشان کنند/ سیاست‌مدار کسی است که در بدترین شرایط می‌تواند راهی را برای پیشرفت کشور باز کند/ پایگاه اجتماعی لاریجانی قوی نیست

روحانی: قیمت فعلی ارز کاهش خواهد یافت / تلاش داریم با آزادسازی منابع ارزی بلوکه شده، سریع‌تر قیمت ارز را به قیمت واقعی آن نزدیک کنیم / قیمت فعلی به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست / سودجویی کاسبان تحریم، عوارض جنگ اقتصادی را تشدید کرد

۳۸ ميليارد تومان از اموال مازاد دولت در استان فروخته شد/ تمديد مهلت جذب اسناد خرانه توسط دستگاههاي اجرايي استان تا پايان ارديبهشت۱۴۰۰/ ۴۵ درصد اعتبارات تملك دارايي‌هاي سرمايه‌اي جذب شده است

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)