کد خبر: ۴۰۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان با بیان اینکه بیشترین تعاونی ها به ترتیب در کرمان در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات است گفت: این استان در تمام گرایش ها تعاونی فعالی دارد و این تعاونی ها حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر عضو دارد.

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در کرمان عضو تعاونی هستند/ به حوزه های دانش بنیان، برندگینگ و بازاریابی در حوزه تعاونی بیشتر توجه شود

استاندار کرمان گفت: تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های قشر تحصیل کرده، توانمندی های مردم، تجمیع سرمایه های خرد و سوق دادن آن‌ها به سمت تولید و خلق ثروت نقش بسزایی دارند.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز سه شنبه در آیین افتتاحیه پروژه ٧٢ واحدی تعاونی مسکن کارکنان اداره کل تعاون استان کرمان که همزمان با ۲۸۶ طرح تعاونی کشور از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد با اشاره به اینکه شاهد توجه و تولید گفتمان اهمیت تعاونی ها در حوزه های مختلف بودیم، افزود: کرمان یکی از استان های پیشرو در حوزه تاسیس و فعالیت‌های تعاونی است.

وی با بیان اینکه بیشترین تعاونی ها به ترتیب در کرمان در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات است گفت: این استان در تمام گرایش ها تعاونی فعالی دارد و این تعاونی ها حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر عضو دارد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه تعاونی ها در تجمیع تجارب و توانمندی های قشر تحصیل کرده و توانمندی های مردم و تجمیع سرمایه های خرد و سوق دادن آنها به سمت تولید و خلق ثروت اهمیت دارد گفت: پیشنهاد می شود وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حوزه های دانش بنیان، حوزه برندگینگ و حوزه بازاریابی که هم اکنون ضعف عمده ما در حوزه اقتصاد است و می تواند زنجیره اقتصاد را تکمیل کند در حوزه تعاونی بیشتر توجه کند.

زینی وند افزد: کرمان آمادگی دارد به صورت پایلوت در حوزه های پیشنهادی فعالیت کند تا تعاونی های این استان را به عنوان تعاونی های موفق در کشور معرفی کنیم.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در کشور ما برخی از تعاونی ها به دلیل اتفاقاتی که افتاده دید مردم را نسبت به ظرفیت عظیم اقتصادی اندکی منفی کرده اند تصریح کرد: نیاز است در عرصه رسانه ملی و اطلاع رسانی به تعاونی های موفق بیشتر توجه شود.

زینی وند با بیان اینکه استان کرمان ظرفیت جذب اعتبارات مطلوبی در حوزه تعاونی ها دارد گفت: با توجه به ظرفیت استان می طلبد؛ توجه ویژه ای در حوزه تسهیلات مسکن شود.

مراسم افتتاح ۲۸۶ پروژه تعاونی در سراسر کشور صبح امروز با حضور "محمد شریعتمداری" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "محمد کبیری" معاون امور تعاون افتتاح شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قوت گرفتن نیامدن رئیسی و آمدن قالیباف

جبهه اصلاحات کرمان از نامزدهای شورای شهر که علاقمند به حضور در لیست این جبهه هستند دعوت به عمل آورد

محسن هاشمی روز شنبه به جمع بندی می‌رسد

صادقی:نامزد جبهه اصلاحات فقط از میان اصلاح‌طلبان انتخاب می‌شود

ستاد‌های اصلاح طلبان کی و چگونه تشکیل می‌شود؟

26 سال است که تاوان اتفاقات دوم خرداد را می‌دهیم/ امسال مانند سال 76 در پیچ تاریخ قرار گرفته‌ایم/ مشکلات امروزه جامعه از انقلاب نیست، از انتخاب بد است/ انتخاب امسال ما باید ظهور ساز باشد/ اگر رئیسی به انتخابات نیاید مردم ایشان را نخواهند بخشید

روحانی: همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در انتخابات شرکت داشته باشند/ دولت یازدهم و دوازدهم در سخت‌ترین شرایط تاریخ ایران حداقل در یک قرن گذشته حتی در جنگ جهانی اول و دوم بود

نرخ مشارکت و نتیجه سبد رای کاندیداها احتمالا چقدر خواهد بود؟

علی مطهری پس از ثبت نام: همه باید حرف خود را بزنند خط قرمز آشوب و بلواست

برخی از نامزد‌های ریاست جمهوری حرف‌های دشمن را تکرار می‌کنند/ این حرف‌ها توسط افرادی مطرح می‌شود که بار‌ها از مردم رای گرفته اند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)