کد خبر: ۴۰۰۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان در چهارمین کنگره این تشکل سیاسی عنوان کرد:
دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: سرنوشت محتوم همه جوامع بشری استقرار نظام های سیاسی کارآمد و مردم‌سالار خواهد بود و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی ما این ظرفیت را دارد.

سرنوشت محتوم همه جوامع بشری استقرار نظام های سیاسی کارآمد و مردم‌سالار است/استقرار مردم سالاری کامل و اصلاح امور یک شبه محقق نمی‌شود/به منظور میدان دادن به جوانان در این دوره از انتخابات جمعیت نامزد نشدم/آنچه اصلاح طلبان را به اهداف خود نزدیک می‌کند امیدواری، صبوری و ممارست و تحمل همه ناملایمات است

گفتارنو، گروه سیاسی: دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: سرنوشت محتوم همه جوامع بشری استقرار نظام های سیاسی کارآمد و مردم‌سالار خواهد بود و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی ما این ظرفیت را دارد.

به گزارش گفتارنو، محمد فرشاد روز جمعه در چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان (تاک) با اشاره به عملکرد جمعیت افزود: جمعیت توسعه و آزادی در پنج گذشته تشکیلات خود را آغاز و سه کنگره برگزار کرده است.
وی با اشاره به اینکه قرار بود کنگره در اسفندماه سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا محقق نشده است گفت: امسال وزارت کشور موافقت کرده تمامی احزاب، کنگره‌ها و مجامع خود را به صورت آنلاین برگزار کنند و جمعیت تاک براساس موازین قانونی این کنگره را برگزار کرده است.
دبیر کل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان با بیان اینکه جمعیت تاک در سالجاری ۱۲ جلسه دفتر سیاسی و جلسات متعدد از کمیته‌ها را به صورت حضوری و مجازی تشکیل داده است تصریح کرد: هم اکنون در هر ۲۳ شهرستان استان کرمان دفاتر حزب تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه همه می دانیم استقرار نظام مردم‌سالاری به صورت کامل و کارآمد؛ ساز وکار مناسب خودش را یعنی به تشکیل احزاب کارآمد نیاز دارد گفت: از طرف دیگر معتقدیم نظام‌های سیاسی پیوسته و متناسب با نیازهای روز سیر تکاملی و اصلاحی خود را بگذارند و مدیریت جامعه همواره نیاز به اصلاح شیوه های اداره جامعه دارد.
فرشاد تاکید کرد: استقرار مردم سالاری کامل و اصلاح امور یک شبه محقق نمی‌شود بلکه باید هزینه‌های زیادی پرداخت کرد و بی مهری‌ها را با صبوری تحمل و برای برون رفت از مشکلات تلاش کرد و این راه گاهی با ناملایماتی به دنبال دارد و آنچه که اصلاح طلبان را به اهداف خود می‌رساند و یا نزدیک می‌کند امیدواری، صبوری و ممارست و تحمل همه ناملایمات خواهد بود.
دبیرکل جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان تصریح کرد: سرنوشت محتوم همه جوامع بشری استقرار نظام های سیاسی کارآمد و مردم‌سالار خواهد بود که خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی ما این ظرفیت را دارد و امام راحل و مقام معظم رهبری به شراکت دادن مردم در تعیین سرنوشت خود تاکید داشتند.
وی با اشاره به اینکه با گذشت پنج سال از عمر جمعیت تاک ضروری است که یک تحول در این تشکلات به وجود آید و از پتانسیل و اندیشه جوانان در این حزب بیشتر استفاده شود و چرخه نخبگان و مسئولان حزب به خوبی انجام شود گفت: بر همین اساس و به منظور میدان دادن به جوانان، من و دکتر میرزایی(رئیس فعلی شورای مرکزی) تصمیم گرفتیم در این دوره در انتخابات شورای مرکزی نامزد نشویم و چنانچه دبیرکل بعدی و شورای مرکزی بعدی صلاح دانستند برای همکاری در سایر ارکان آماده‌ایم.
وی ادامه داد: امیدواریم عضو گیری گسترده از میان دانش آموزان و دانشجویان و فعال سازی اتاق های صنفی و اجتماعی در دستور کار این جمعیت باشد.
دبیر کل جمعیت توسعه و آزادی توجه به انتخابات شوراها را جزو راهبردهای این حزب در سال 1400 دانست و گفت: اعضای جمعیت بایستی با همکاری سایر احزاب اصلاح‌طلب در مراکز شهرستان‌های افرادی موثر را برای شورای شهر معرفی کنند.
وی آموزش اعضا را از دیگر محورهای راهبردی این تشکل در سال آینده عنوان کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

۱۰ پاسخ به پرسش «چرا باید رای دهیم؟»

آیا انتخابات خردادماه با قانون جدید برگزار می‌شود؟

استاندار: رفع محدودیت‌های کرونایی منوط به تغییر رنگ بندی شهرهاست/ اعمال محدودیت بستگی به مردم هر شهر دارد/ ناگزیر به برخورد سلبی شدیم

مرعشی: قرار نیست میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه ائتلافی شکل گیرد/ظریف ثبت‌نام نمی‌کند

 همه نسبت به آینده مسئولیت داریم/ باید امید را به جامعه برگرداند/ به عنوان یک کنش گر در عرصه حضور خواهم داشت/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند/ حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است

انعقاد قرارداد میان ایران و روسیه برای خرید ۶۰ میلیون دوز واکسن اسپوتنیک وی

واکسن اسپوتنیک وی لختی خون ایجاد نمی‌کند

مسدود شدن راه‌های ارتباطی ۳۱ روستا بر اثر طوفان شدید در ریگان

تمام مسیرهای ورودی به پردیسان قائم، آرامستان و گلزار شهدای شهر کرمان مسدود شد

طغیان رودخانه شهداد در اثر بارندگی شدید/ ۳۷ منزل دچار آبگرفتگی شدند

پربازدید ها

 همه نسبت به آینده مسئولیت داریم/ باید امید را به جامعه برگرداند/ به عنوان یک کنش گر در عرصه حضور خواهم داشت/ هیچ وقت کاری نمی کنیم که جمهوری اسلامی لطمه ببیند/ حکومت «یکدست افراطی» برای کشور خطرناک است

مرعشی: قرار نیست میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه ائتلافی شکل گیرد/ظریف ثبت‌نام نمی‌کند

با آمدن آقای رئیسی مخالف هستم/ باید به چهره های جدید راه داد

در گزارش دستگاه اطلاعاتی آمریکا درباره ایران چه نکاتی ذکر شده است؟

نحوه معرفی كانديدای انتخابات رياست‌جمهوری در «جبهه اصلاحات ايران» چگونه است؟

آیا حضور سیدحسن سطح نزاع و تنش را در انتخابات بالا می‌بُرد؟

دولت کارآمد متکی به احزاب است/ آرا صندوق، موجودی کشور در بانک‌مرکزی سیاسی است

فتوای آیت‌الله مکارم در خصوص روزه ‌گرفتن دختران ۹ ساله

سیدحسن خمینی عزادار شد

در حاشیه صحبت‌های فائزه هاشمی در کلاب هاوس

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند   ( نظر)

مرعشی: قرار نیست میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه ائتلافی شکل گیرد/ظریف ثبت‌نام نمی‌کند   ( نظر)

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت   ( نظر)