کد خبر: ۴۰۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان
گفتارنو/گروه سیاسی:رئیس چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: با وجود اینکه دموکراسی ایراداتی دارد اما به نظر می رسد در جامعه بشری امروز روشی بهتر آن برای حل مسائل سیاسی وجود ندارد و لازمه پیشرفت و عمق بخشی به دموکراسی تحزب است.

لازمه پیشرفت و عمق بخشی به دموکراسی تحزب است/تحزب حتی زمانی که افراد در قدرت هم نیستند، می تواند نتیجه بخش باشد

گفتارنو/گروه سیاسی:رئیس چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: با وجود اینکه دموکراسی ایراداتی دارد اما به نظر می رسد در جامعه بشری امروز روشی بهتر آن برای حل مسائل سیاسی وجود ندارد و لازمه پیشرفت و عمق بخشی به دموکراسی تحزب است.
به گزارش گفتارنو، محمد میرزایی روز جمعه در چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان با اشاره به اینکه ما برای راهکارهایمان محدودیت هایی داریم و وقتی کسی اصلاح طلب شد دنبال راه های خشونت آميز نیست افزود: با توجه به سینوسی بودن امواج سیاسی در همه کشورها ممکن است احزاب در بعضی وقت ها در اوج و حضیض باشند و علی‌رغم اینکه در تجربه ۴۰ ساله دیده شده است زمانی که ما امیدی هم نداشتیم قضایا به گونه ای رقم خورده که نتیجه انتخابات چیزی فراتر از تصور ما بوده است.
عضو ارشد جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان با بیان اینکه ما وظیفه داریم در زمانی که در حضیض هستیم تقویت تشکیلات از طریق آموزش و همچنین به دنبال راه حل برای رفع مشکلات باشیم تصریح کرد: همه به این نتیجه رسیدند که کشور زمانی می تواند؛ پیشرفت کند که برنامه محور باشد و زمانی که حزب اصلاح طلب در اوج هم نیست باید به دنبال برنامه و راهکار صحیح برای رفع مشکلات کشور باشد.
چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان با بیان اینکه عمق بخشیدن تشکیلات و دنبال راهکار رفتن جزو وظایف همیشگی ما است تصریح کرد‌: برای عمل به برنامه هایی که برای حل مشکلات کشور ترسیم کرده ایم؛ نیازمند به قدرت هستیم بنابراین باید همیشه فعالانه در فکر عمق بخشیدن به احزاب و دنبال راهکارهای درست برای حل مشکلات کشور باشیم.
میرزایی با تاکید براینکه انتخابات فرصتی است تا ما نقطه نظرات خود را بیان کنیم گفت: متاسفانه همگی یادمان است در برنامه های تلویزیونی ریاست جمهوری قبل چقد به هم حرف های زشت زدند در حالی که در این فضا باید نقطه نظرات بیان شود.
وی با اشاره به برجام بیان داشت: امروز حتی اصولگرایان به این نتیجه رسیدند که برجام نقایصی داشته اما قطعا سیاست درستی بوده است.
رئیس چهارمین کنگره جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان گفت: با انتخاب رئیس جمهور جدید آمریکا به نظر می رسد که دموکراسی دوباره بین ما و غربی‌ها می تواند حکم فرما شود و جای امیدواری است که از این طریق بتوانیم برخی از مشکلاتمان را رفع کنیم.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه دموکراسی ایراداتی دارد اما به نظر می رسد در جامعه بشری امروز روشی بهتر آن برای حل مسائل سیاسی وجود ندارد و لازمه پیشرفت و عمق بخشی به دموکراسی تحزب است.
میرزایی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان باید به روش اصطلاح طلبی پیش بروند و باید به جنبه امعه محوری تحزب توجه کنند گفت: تحزب حتی زمانی که افراد در قدرت هم نیستند، می تواند نتیجه بخش باشد.
وی خاطرنشان کرد: این امیدواری به وجود آمده که برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فضا بازتر شود.
وی خاطرشنان کرد: اگر مسئله برجام و هسته ای به خوبی پیش رود، مردم امیدوارتر و زمینه مشارکت حداکثری آنها در انتخابات فراهم می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه به رهبری برای حضور رئیسی در انتخابات ندارم

گروه‌ها و شخصیت‌های جبهه اصلاح طلب، تعیین کاندیدای نهایی را توسط "جبهه اصلاح طلبان ایران”پذیرفته اند

آتش‌سوزی در خروجی دهانه پل تیر در محور جبالبارز جیرفت به سمت کرمان

وزیر بهداشت: تزریق خارج از ضابطه به مراجع قضایی معرفی شود/ قسم خورده ایم به مردم رسیدگی کنیم/ بر اجرای پروتکل ها اصرار بی وقفه داشته باشید

تاثیر واکسن کرونا تنها ۶ ماه ماندگار است

بخشودگی دوبرابری دیرکرد جرائم رانندگیری/پایان دی ماه سال ۱۴۰۰ آخرین فرصت بخشودگی دوبرابری دیرکرد جرایم

شروط وزارت بهداشت برای واردات واکسن با ارز نیمایی/واکسیناسیون کرونا رایگان و فقط از طریق مراکز بهداشتی درمانی انجام شود

استان کرمان با تنش آب شرب مواجه است/ تنش کم‌آبی در سه شهرستان کرمان، رفسنجان، زرند

اعترافات قاتل بی‌رحم دختربچه ۱۳ ساله جیرفتی

عاملان شهادت افسر پلیس در سیرجان پس از 12 سال دستگیر شدند/ زمین‌گیر شدن قاچاقچیان مواد مخدر در دل کویر

پربازدید ها

سعید محمد: مهدی جهانگیری تبرئه شد/ محکومیت او در پرونده جدید برای خرید 600 هزار یورو ارز مسافرتی توسط یکی از زیردستانش است

روحانی: وقتی شرایط کرونا خوب می‌شود همه می‌گویند دلیل موفقیت ما بودیم، وقتی شرایط تغییر می‌کند همه می‌خواهند به گردن دیگری بیندازند/ هفته سختی پیش رو داریم

مرعشی: جامعه به‌دنبال حرف‌های جدید است و هنوز آن را پیدا نکرده است/ انتخابات باید محل رقابت برنامه‌ها باشد اما در کشور ما صحنه جنگ شعارهاست/ مشارکت هیجانی نیازمند دادن پاسخ متناسب است که در این مورد واقعاً تردید وجود دارد

آیا انتخابات خردادماه با قانون جدید برگزار می‌شود؟

استاندار: رفع محدودیت‌های کرونایی منوط به تغییر رنگ بندی شهرهاست/ اعمال محدودیت بستگی به مردم هر شهر دارد/ ناگزیر به برخورد سلبی شدیم

مرعشی: ممکن است نامزد پنهان را دقیقه نود رونمائی کنیم/ توصیه رهبری به سید حسن خمینی هیچ پیام انتخاباتی به اصلاح‌طلبان ندارد/ حسن آقای خمینی در انتخابات پیش رو به نفع کاندیدای جبهه اصلاحات موضع خواهد گرفت/ جناحی که خودش را پیروز انتخابات 1400 می‌داند علاقه‌ای ندارد که انتخابات پرشور برگزار شود

تصادفات خودروهای حامل افاغنه باعث اجحاف و زحمت نیروی انتظامی می شوند/قاچاق اتباع خارجی برای استان معضل است

سازندگان کلیپ ضرب و شتم یک روحانی یک پدر و پسر بودند که می‌خواستند از کشور فرار کنند

۱۰ پاسخ به پرسش «چرا باید رای دهیم؟»

یک فعال اصولگرا: به نفع رییسی است که در قوع قضائیه بماند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند   ( نظر)

مرعشی: قرار نیست میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه ائتلافی شکل گیرد/ظریف ثبت‌نام نمی‌کند   ( نظر)

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت   ( نظر)