کد خبر: ۴۰۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
ارسال به دوستان
ذخیره
 یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در سال‌های اخیر اتفاق‌هایی برای کشور و کارگزاران نظام پیش آمد که امید مردم را هدف قرار داد و مردم در حال ناامید شدن کامل بودند تا اینکه آقای رئیسی آمد و مبارزه با فساد را جدی کرد و بارقه امید ایجاد شد.

 یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در سال‌های اخیر اتفاق‌هایی برای کشور و کارگزاران نظام پیش آمد که امید مردم را هدف قرار داد و مردم در حال ناامید شدن کامل بودند تا اینکه آقای رئیسی آمد و مبارزه با فساد را جدی کرد و بارقه امید ایجاد شد.

به گزارش اعتماد آنلاین منوچهر متکی، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان در همایش کمیته جوانان این شورا با عنوان " جوان، پیشران انتخاب ۱۴۰۰" اظهار داشت: هیات اجرایی موفق شد کمیته های متعددی را از جمله کمیته کارگران، بانوان، جوانان، صنعت‌گران کشاورزی و امنیت غذایی، کمیته دانشجویان، اساتید و پزشکان ساماندهی کند. کمیته جوانان با ۲۱ نفر تشکیل شد. از این رو برخی گمان نمی‌کردند در این فاصله بسیار کوتاه در ارتباطات بسیار خوب و صمیمانه برگزار کننده چنین همایشی باشیم.

وی افزود: در طول هفته گذشته کمیته جوانان درباره جامعه شناسی جوانان و یافتن راه‌های برون رفت از وضع موجود به وضع مطلوب، همفکری و بحث و تبادل نظر کردند که آن را تبدیل به مانیفستی برای دولت آینده خواهیم کرد. جوانان ایران در طول تاریخ این کشور نقش‌آفرین بودند.

متکی یادآور شد: بعد از نادرشاه و افشاریه بیش از ۲۰۰ سال این کشور اقتدارش را روز به روز از دست داد تا جایی که بزرگترین قدرت این مملکت در رژیم گذشته یعنی شاه به فرمان سفیر انگلیس و آمریکا می‌بایست حکمرانی می‌کرد و امام در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ بزرگترین ارمغانی که برای ما آورد استقلال، کشور بود.

سخنگوی شورای وحدت با بیان اینکه مردم ایران پیام امام را گرفتند و انقلاب را به وجود آوردند، گفت: خداوند قسم خورده که هرجا ما کار کردیم پیروز هستیم اما ادامه راه امام با پاکدستی، درستی و همراهی با رهبری را می‌طلبد و لذا نظام اسلامی بر دو محور محتوای پاک و کارگزاران پاک می چرخد.

کدام کاندیدای اصولگرا، جبهه پایداری، شورای ائتلاف و شورای وحدت را متحد می کند؟

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: در سال‌های اخیر اتفاق‌هایی برای کشور و کارگزاران نظام پیش آمد که امید مردم را هدف قرار داد و مردم در حال ناامید شدن کامل بودند تا اینکه آقای رئیسی آمد و مبارزه با فساد را جدی کرد و بارقه امید ایجاد شد.

این عضو ارشد شورای وحدت اصولگرایان اضافه کرد: پس از آن در گام دوم مجلس به وجود آمد که علیرغم نارسایی‌ها و مشکلات تصمیم‌سازی اما در نهایت به جای خوبی رسید هر چند نیاز به بهتر شدن دارد؛ اکنون در آستانه برداشتن گام سوم هستیم؛ باور به ظرفیت جوانان را مقام معظم رهبری هویت واقعی بخشید که جوانان را باور کنیم و چقدر زیبا در کنار مقام معظم رهبری جوانی گفت که جنگ را ۱۸ سال ها پیروز کردند و شصت و چند ساله‌ها اقتصاد را با شکست مواجه کردند.

متکی گفت: با دولت جدید از شرایط کنونی عبور می‌کنیم و شورای وحدت با چنین هدفی شکل گرفت و به میدان آمد و هدف کوتاه مدت آن انتخابات و هدف درازمدت‌ش همگرایی نیروهای معتقد به نظام ولایی ارزشی و اصولگرا است تا بتواند تمام توان خودش را به اجرا بگذارد و شورایی مبتنی بر «و اعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا» و نیز شورای استوار با دعوت به همگرایی و وحدت شکل دهد. این مطالبه ما از همه اصولگرایان است.

وی در پایان تصریح کرد: اگر آقای رئیسی در انتخابات شرکت کنند. عامل اتئلاف شورای ائتلاف، جبهه پایداری و شورای وحدت می‌شوند حتی اگر ساختار جداگانه داشته باشند اگر هم نیایند بیش از پیش وحدت این سه ساختار را طلب می‌کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه به رهبری برای حضور رئیسی در انتخابات ندارم

گروه‌ها و شخصیت‌های جبهه اصلاح طلب، تعیین کاندیدای نهایی را توسط "جبهه اصلاح طلبان ایران”پذیرفته اند

آتش‌سوزی در خروجی دهانه پل تیر در محور جبالبارز جیرفت به سمت کرمان

وزیر بهداشت: تزریق خارج از ضابطه به مراجع قضایی معرفی شود/ قسم خورده ایم به مردم رسیدگی کنیم/ بر اجرای پروتکل ها اصرار بی وقفه داشته باشید

تاثیر واکسن کرونا تنها ۶ ماه ماندگار است

بخشودگی دوبرابری دیرکرد جرائم رانندگیری/پایان دی ماه سال ۱۴۰۰ آخرین فرصت بخشودگی دوبرابری دیرکرد جرایم

شروط وزارت بهداشت برای واردات واکسن با ارز نیمایی/واکسیناسیون کرونا رایگان و فقط از طریق مراکز بهداشتی درمانی انجام شود

استان کرمان با تنش آب شرب مواجه است/ تنش کم‌آبی در سه شهرستان کرمان، رفسنجان، زرند

اعترافات قاتل بی‌رحم دختربچه ۱۳ ساله جیرفتی

عاملان شهادت افسر پلیس در سیرجان پس از 12 سال دستگیر شدند/ زمین‌گیر شدن قاچاقچیان مواد مخدر در دل کویر

پربازدید ها

سعید محمد: مهدی جهانگیری تبرئه شد/ محکومیت او در پرونده جدید برای خرید 600 هزار یورو ارز مسافرتی توسط یکی از زیردستانش است

روحانی: وقتی شرایط کرونا خوب می‌شود همه می‌گویند دلیل موفقیت ما بودیم، وقتی شرایط تغییر می‌کند همه می‌خواهند به گردن دیگری بیندازند/ هفته سختی پیش رو داریم

مرعشی: جامعه به‌دنبال حرف‌های جدید است و هنوز آن را پیدا نکرده است/ انتخابات باید محل رقابت برنامه‌ها باشد اما در کشور ما صحنه جنگ شعارهاست/ مشارکت هیجانی نیازمند دادن پاسخ متناسب است که در این مورد واقعاً تردید وجود دارد

آیا انتخابات خردادماه با قانون جدید برگزار می‌شود؟

استاندار: رفع محدودیت‌های کرونایی منوط به تغییر رنگ بندی شهرهاست/ اعمال محدودیت بستگی به مردم هر شهر دارد/ ناگزیر به برخورد سلبی شدیم

مرعشی: ممکن است نامزد پنهان را دقیقه نود رونمائی کنیم/ توصیه رهبری به سید حسن خمینی هیچ پیام انتخاباتی به اصلاح‌طلبان ندارد/ حسن آقای خمینی در انتخابات پیش رو به نفع کاندیدای جبهه اصلاحات موضع خواهد گرفت/ جناحی که خودش را پیروز انتخابات 1400 می‌داند علاقه‌ای ندارد که انتخابات پرشور برگزار شود

تصادفات خودروهای حامل افاغنه باعث اجحاف و زحمت نیروی انتظامی می شوند/قاچاق اتباع خارجی برای استان معضل است

سازندگان کلیپ ضرب و شتم یک روحانی یک پدر و پسر بودند که می‌خواستند از کشور فرار کنند

۱۰ پاسخ به پرسش «چرا باید رای دهیم؟»

یک فعال اصولگرا: به نفع رییسی است که در قوع قضائیه بماند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

مسئولان در آستانه انتخابات «حزب دوست» می‌شوند/ جنگ بی‌سابقه اقتصادی آمریکا علیه ایران را شکل‌گیری فضای امروز نباید نادیده گرفت/ اصلاح‌طلبان نمی‌دانند با کدام نامزد باید وارد انتخابات شوند   ( نظر)

مرعشی: قرار نیست میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان میانه ائتلافی شکل گیرد/ظریف ثبت‌نام نمی‌کند   ( نظر)

هنرمند پیشکسوت تلویزیون درگذشت   ( نظر)