کد خبر: ۴۱۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان با اشاره به اینکه باید تبلیغات را در بستر فضای مجازی ببریم، اظهار کرد: فرمانداران خودشان را برای بدترین سناریو برای برگزاری انتخابات آماده و شعب اخذ رای را برای برگزاری در پیک پنجم کرونا آماده کنند.
فرمانداران خودشان را برای بدترین سناریو در برگزاری انتخابات آماده کنند
استاندار کرمان با اشاره به اینکه باید تبلیغات را در بستر فضای مجازی ببریم، اظهار کرد: فرمانداران خودشان را برای بدترین سناریو برای برگزاری انتخابات آماده و شعب اخذ رای را برای برگزاری در پیک پنجم کرونا آماده کنند.
به گزارش ایسنا؛"علی زینی وند" پیش از ظهر امروز هشتم خردادماه در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا اظهار کرد: وضعیت کنونی استان (شهر‌های قرمز کرونایی) قابل پیش بینی بود به دلیل همجواری با هرمزگان و سیستان و بلوچستان و سه شهرستان قرمز ما در معرض تردد و مراوده با این استان‌ها هستند.
وی افزود: احتمالا وضعیت بدتر از آنچه که نشان می‌دهد، هست و وضعیت بسیار نگران کننده‌ای است و این نگرانی زمانی بیشتر می‌شود که براساس گزارش وزارت بهداشت، افزایش بسیار زیاد مبتلایان ویروس هندی در انگلیس و کشور‌های دیگر اتفاق افتاده هرچند به دلیل واکسیناسیون گسترده، مرگ و میر‌های کنترل شده است.
زینی وند تصریح کرد: ممکن است ما در شهریورماه به سطح کشور‌های دیگر در واکسیناسیون برسیم، اما اگر پیکی که در هند و کشور‌های دیگر وجو دارد و مواردی که در برخی استان‌ها دارد بروز می‌کند، حتما افزایش مرگ و میر خواهیم داشت.
استاندار کرمان بیان کرد: بیمارستان‌ها باید آمادگی خود را افزایش داده و دستگاه‌های اجرایی، نیرو‌های مسلح و ... آماده باشند و همه فرمانداران آمادگی داشته باشند.
وی افزود: متاسفانه ممکن است در دو هفته آینده کل کشور وارد پیک جدید بشود و باید ورودی‌های بین استانی به ویژه سمت سیستان و بلوچستان و هرمزگان به شدت کنترل شود.
زینی وند با تاکید بر اجرای طرح شهید سلیمانی و کنترل تردد‌ها از سوی نیروی انتظامی تصریح کرد: تالارها، دورهمی و نشست‌ها به ویژه در شهر‌های جنوبی استان که اخباری داریم شورا‌ها جلسه می‌گذارند، باید به شدت جلوگیری و کنترل شوند و کاندیدا‌ها اگر گوش نمی‌دهند به دستگاه قضاء معرفی شوند.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه باید تبلیغات را در بستر فضای مجازی ببریم، اظهار کرد: فرمانداران خودشان را برای بدترین سناریو برای برگزاری انتخابات آماده و شعب اخذ رای را برای برگزاری در پیک پنجم کرونا آماده کنند.
وی افزود: اگر شرایط به همین روال پیش برود به نظر می‌رسد باید انتخابات را در شرایط پیک پنجم کرونایی برگزار کنیم.
زینی وند تصریح کرد: تالار‌ها و ورزشگاه‌ها باید تعطیل باشد و مدیران نباید طرح دورکاری را زیر سئوال ببرند.
وی بیان کرد: فرمانداران از هرگونه تجمعی جلوگیری کنند و برای انتخابات نیز دستورالعمل وجود دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)