کد خبر: ۴۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶ نفر، شامل: ۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است، تصریح کرد: سن فوتی ها ۸۱ ،۷۷ ،۷۶ ،۷۴، ۶۶ و ۵۹ سال است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان ار وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا ویروس را اعلام کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹، تا ساعت ۱۵ دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ را اعلام کرد. 

او با بیان اینکه موارد جدید بستری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمان ۴۵ مورد است، گفت: از این تعداد، ۲۵ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۵ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۲ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۳ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بوده اند. 

شفیعی بیان کرد: خوشبختانه طی شبانه روز گذشته، موردی از ابتلا به بیماری کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گزارش نشده است.

او گفت: هم اکنون موارد مثبت بستری قطعی مبتلا به کرونا در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان، ۳۹۰ نفر، شامل ۲۳۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۹ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۰۳ نفردر حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۳۸ نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون را ۲۱ هزار و ۴۸۵ مورد اعلام کرد. 

او با اشاره به اینکه تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶ نفر، شامل: ۳ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است، تصریح کرد: سن فوتی ها ۸۱ ،۷۷ ،۷۶ ،۷۴، ۶۶ و ۵۹ سال است. 

 شفیعی بیان داشت: مجموع جان باختگان ابتلای قطعی کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون ۲ هزار و ۹۵۵ نفر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود

جهانگیری: در مقطعی از تلویزیون به عنوان «اتاق شیطان یاد» می‌شد، اما امروز در همه روستاها از تجهیزات دنیای ارتباطات استفاده می‌شود / نباید زمانی که با یک پدیده جدید روبرو می شویم تنها به فکر عوارض سیاسی و اجتماعی و ممنوعیت استفاده از آن باشیم / اینترنت از مواضع آشکار عدالت خواهی است / امروز نمی‌توان به مردم دروغ گفت / امکانپذیر نیست که در دنیای امروز مطلبی را از مردم مخفی و یا بر آنها تحمیل کرد

دوگانگی اصلاح طلب و اصلاح طلبی معضل امروز است/ با کنار رفتن اصلاح طلبان از قدرت جریان فرصت طلب هم کناره گیری خواهند کرد

قیمت سکه، طلا و ارز ۱۴۰۰.۰۵.۰۹/ پیشروی سکه در کانال ۱۱ میلیون تومان

رئیس اداره راه و شهرسازی منوجان به اتهام اخذ رشوه دستگیر شد

اینستاگرام پست نماینده موافق طرح فضای مجازی را حذف کرد

اینستاگرام پست نماینده موافق طرح فضای مجازی را حذف کرد

روحانی: در تصمیمات ستاد کرونا موردی مخالف اصول علمی و بی‌توجه به تجربه جهانی نمی‌بینیم / در ۸ سال گذشته در زمینه بهداشت و درمان کار بی‌نظیری در کشور انجام شده / دوگانه‌های شکل گرفته در طول شیوع کرونا را کنار زدیم / اگر حتی یک واکسن مشکل داشته باشد، نزدن آن بدتر از زدن است

پربازدید ها

رئیس اداره راه و شهرسازی منوجان به اتهام اخذ رشوه دستگیر شد

حریرچی: هر فرد مبتلا به کرونای دلتا ۵ تا ۹ نفر را درگیر می‌کند / امکان انتقال سویه دلتا از طریق افراد واکسینه شده وجود دارد / باید سرعت واکسناسیون افزایش پیدا کند / در برخی از استان ها، استقبال مناسبی از واکسیناسیون نشده؛ ۴۰ درصد افراد برای واکسیناسیون مراجعه نکرده‌اند / عده‌ای برای کسب درآمد و گذراندن زندگی منکر کرونا می‌شوند

سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)