کد خبر: ۴۱۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان گفت: صبح امروز در صف‌های بلند با مردم که صحبت می‌کردم برخی از ساعات اولیه صبح منتظر آغاز فرایند رای گیری بودند که این امر نشان دهنده آغاز یک انتخابات پرشور در کرمان و ایران اسلامی است
استاندار کرمان: صف‌های طولانی مردم بیانگر آغاز انتخاباتی پرشور است
استاندار کرمان گفت: صبح امروز در صف‌های بلند با مردم که صحبت می‌کردم برخی از ساعات اولیه صبح منتظر آغاز فرایند رای گیری بودند که این امر نشان دهنده آغاز یک انتخابات پرشور در کرمان و ایران اسلامی است.
به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز جمعه در گلزار شهدای شهر کرمان با بیان اینکه قبل از آغاز فرایند رای گیری همراه با تعداد زیادی از مسئولان به گلزار شهدا و مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آماده ایم تا با آرمان‌های امام و شهدا تجدید پیمان کنیم، تصریح کرد: آمده ایم یادآوری کنیم شهدایی که اینجا آرمیده اند جان خود را در راه آزادی ایران اسلامی از دست داده اند.
وی اظهار داشت: وظیفه ما این است پیوند مردم با نظام را حفظ کنیم و به مردم بگوییم با وجود داشتن گله مندی‌ها از مشکلات اقتصادی و معیشتی برای حفظ نظام به میدان بیایند و گلایه‌های خود را به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی که به حق است کنار بگذارند و پشت کردن به صندوق رای و رای ندادن راه حل مشکلات نیست بلکه باید پای صندوق‌های رای بیایند و با انتخاب خود مشکلاتشان را حل کنند.
استاندار کرمان از مردم خواست رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند هر چند محدودیتی برای رای دادن در هر زمانی وجود ندارد.
زینی وند از مردم خواست همین اول صبح به صندوق‌های رای مراجعه و با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کنند.
وی تاکید کرد: امروز نیز مانند ادوار گذشته شاهد حضور مردم در انتخابات هستیم.
استاندار کرمان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند پیوند جمهوری اسلامی با حضور پر رنگ مردم است لذا حضور مردم می‌توانند تهدید‌های خارجی و مشکلات داخلی را رفع کند و موجب وفاق و برابری در فردای انتخابات شود.
زینی وند اظهار داشت: فردا روز برابری و اتحاد ما است و امروز هر کدام از مردم می‌آیند و به نامزد مورد انتخاب خود رای می‌دهند، اما فردا روزی جدیدی برای ایران و زمانی برای برادری و اتحاد بیشتر برای ایران است.
وی با بیان اینکه حضور مردم در سرافرازی ایران موثر خواهد بود افزود: این مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر می‌کند و مردم از مسولان همواره جلوتر هستند.
استاندار کرمان تاکید کرد: کرمان مورد توجه دنیا است و به دلیل حضور سردار سلیمانی پایتخت مقاومت دنیا است لذا از مردم می‌خواهیم با حضور پررنگ خود این پیام را به دنیا بدهند که وظیفه خود را در قبال ایثارگری‌های کرمان به خوبی انجام خواهند داد.
 به گفته استاندار کرمان، ۲ میلیون و ۱۹۷ هزار و ۵۷۲ نفر واجد شرایط رای در این استان وجود دارد که از این تعداد ۵۵ هزار و ۶۲۶ نفر رای اولی هستند.
 زینی وند افزود: از مجموع افرادی که در استان کرمان واجد شرایط رای دادن هستند، یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۱۲۰ نفر مرد و یک میلیون و ۷۹هزار و ۴۵۰ نفر زن هستند.
وی بیان کرد: بیشترین افراد واجد شرایط رای در شهرستان کرمان با ۵۶۲ هزار و ۱۳۷ نفر و کمترین افراد واجد شرایط مربوط به شهرستان کوهبنان با ۱۶ هزار و ۶۳۶ نفر است.
استاندار کرمان گفت: مردم این استان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در انتخابات حضور خوبی داشته اند و رای آن‌ها از میانگین کشوری بیشتر بوده که نشان از دلبستگی و همراهی با آرمان‌های انقلاب را دارد.
وی با بیان اینکه به دلیل ویروس کرونا انتخابات امسال افزایش شعبه و صندوق رای داشتیم تصریح کرد: تعداد ۲ هزار و ۸۳۹ شعبه ثابت و سیار کار اخذ رای از افراد را در سراسر استان کرمان انجام می‌دهند و برای افرادی که در قرنطینه یا بیمارستان هستند نیز شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

آیا دلیل سه فوت مشکوک در سیرجان قصور پزشکی بوده است؟

ذوب‌آهن صفر - مس رفسنجان ۳/ ربیعی و شاگردانش روی نوار پیروزی

حذف کامل دفترچه بیمه سلامت از اول دی ماه

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

جزئیات رنگ بندی جدید کرونایی کشور/ صفر شدن مرگ و میر در 13 استان کشور

واژگونی اتوبوس «اصفهان به بندرعباس» یک کشته و ۵ مجروح بر جا گذاشت

پربازدید ها

باید یک فرد ولایی و مردمی در سطح استان کار‌ها را به‌دست بگیرد و پیش ببرد/ کسانی که ۸ سال پادویی اروپا و آمریکا را کرده و می‌کنند اکنون زبان باز کرده و طلبکار شده‌اند

گفت‌وگوها برای رفع تحریم‌هاست نه مذاکره هسته‌ای/ موضوع استاندار سریع‌تر تعیین تکلیف شود

دیپلمات های اروپایی: پیشنهادهای ایران باعث ناامیدی شده/ انریکه مورا: چهارشنبه یا پنجشنبه آینده به مذاکرات باز می‌گردیم

افزایش ۱۲ درصدی پرونده‌های قضائی در سال جاری

کارشناس: رسیدن به توافق به مراتب دشوار‌تر شده

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)