کد خبر: ۴۱۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
ارسال به دوستان
ذخیره
با مناسب‌سازی ۱۱ شعبه اخذ رای برای افراد دارای معلولیت و سالمندان در شهرستان کرمان پازل حماسه حضور در ملک سلیمانی در ششمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و سیزدهمین دوره انتخابات شورا‌های شهر و روستا کامل شد.
تکمیل پازل حماسه حضور در ملک سلیمانی
با مناسب‌سازی ۱۱ شعبه اخذ رای برای افراد دارای معلولیت و سالمندان در شهرستان کرمان پازل حماسه حضور در ملک سلیمانی در ششمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و سیزدهمین دوره انتخابات شورا‌های شهر و روستا کامل شد.
به گزارش ایرنا، امروز روز همه ملت ایران است تا با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان دشمنان و یاوه‌گویان بزنند.
در میدان عمل امروز شاهد حضور چشمگیر افراد دارای معلول در کرمان هستیم که آمده‌اند با مشارکت سیاسی خود برگ زرینی از حضور خود را در این انتخابات ثبت کنند.
این افراد امروز همانند مردم عادی و بدون توجه به مشکلات خود، به پای صندوق‌های اخذ رای در سراسر کرمان آمده‌اند تا بتوانند با رای خود، خواسته‌هایشان را به رییس جمهوری آینده ایران اسلامی، منتقل کنند.
وقتی با بعضی از آن‌ها همکلام می‌شوم، هیچگونه اظهار گله و ناراحتی در صحبتهایشان به چشم نمی‌خورد و با لحنی آرام می‌گویند: اگرچه تاکنون همه خواسته‌های این قشر محقق نشده، اما این مساله مانع از حضورمان در صحنه نخواهد شد.
مطالبات معلولان کرمانی از رییس جمهور آینده
معلول رای اولی کرمانی در محل اخذ رای در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه انتخابات مهم‌ترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشورمان است گفت: اگر مشارکت نکنیم کارشکنی کشور‌های بیگانه در کشور ما بیشتر می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مشکلات با اولویت مسایل اقتصادی در آینده مرتفع شود افزود: از رییس جمهوری منتخب آینده انتظار داریم که در وهله اول قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را به طور جد پیگیر باشد.
معلول رای اولی کرمانی تصریح کرد: همچنین رییس جمهوری گزارشی از حقوق معلولان در دولت آینده ارائه و بودجه لازم برای آنان در نظر بگیرد.
معلول ۴۰ ساله کرمانی نیز معیشب، مناسب سازی فضای شهری و اجرای سه درصد استخدامی ویژه معلولان را از دیگر دغدغه‌های این جامعه عنوان کرد و افزود: اکنون افزایش بیش از حد قیمت‌ها در جامعه و همچنین تورم به گونه‌ای شده که شرایط را برای افراد دارای معلولیت سخت کرده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر یارانه‌ها به یک تناسب بین افراد جامعه توزیع می‌شود و این عادلانه نیست گفت: بسیاری از معلولان در دهک‌های هفت و زیر آن قرار دارند و لازم است که دولت از این افراد حمایت کند.
مدیر بهزیستی شهرستان کرمان نیز در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شهرستان کرمان دارای ۱۶ هزار نفر افراد دارای معلولیت است افزود: با پیگیری‌های انجام شده بیش از ۱۱ شعبه اخذ رای در شهر کرمان جهت اخذ رای برای افراد دارای معلولیت و سالمندان مناسب‌سازی شده است.
علی اکبر ستایی مختاری گفت: همچنین با تیم صندوق سیار اخذ رای نیز هماهنگی لازم جهت حضور در مراکز بهزیستی و اخذ رای عزیزان مقیم در مراکز انجام شده است.
وی از عموم مردم و به ویژه جامعه هدف بهزیستی خواست تا با حضور پرشور خود در انتخابات به ندای رهبر لبیک گویند.
همچنین یک صندوق رای سیار برای جانبازان و معلولان قطع نخاعی در نظر گرفته شده که تاکنون ۳۲ نفر از آنان آرا خود را به صندوق رای انداخته‌اند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)