کد خبر: ۴۱۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس‌کل دادگستری استان کرمان بیان داشت: ۱۰۵ محکوم زندان های کرمان شامل عفو و تخفیف مجازات شده که از این تعداد، ۹۹ نفر با استفاده از عفو رهبری آزاد شدند و مجازات اعدام یک نفر نیز به حبس تبدیل شده است.

رئیس‌کل دادگستری استان کرمان گفت: ۱۰۵ نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی این استان مورد عفو رهبر معظم انقلاب اسلامی و تخفیف مجازات قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، یدالله موحد روز سه‌شنبه در تشریح این خبر افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس پیشنهاد ریاست قوه قضاییه با عفو و تخفیف مجازات پنج هزار و ۱۵۶ نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی همزمان با ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه موافقت کردند.

وی اظهار داشت: ۱۰۵ محکوم زندان های کرمان شامل عفو و تخفیف مجازات شده که از این تعداد، ۹۹ نفر با استفاده از عفو رهبری آزاد شدند و مجازات اعدام یک نفر نیز به حبس تبدیل شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: همچنین در راستای عفو رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه، پنج نفر از محکومان این استان نیز مشمول تقلیل مجازات شده اند.

وی ادامه داد: از مجموع مددجویانی که به مناسبت ولادت امام رضا (ع) و هفته قوه قضاییه مورد عفو قرار گرفته اند، چهار نفر زن و مابقی مرد بوده اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

رئیس اتاق کرمان: نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

پربازدید ها

توضیحات دادستان کرمان درباره پرونده یکی از خودروسازی استان

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)