کد خبر: ۴۱۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان افزود: در این رابطه ماموران کلانتری ۱۷ با حضور فوری در این محور خودروی مسروقه را شناسایی و متوقف کردند که مشخص شد سارق آن اهل استان گیلان بوده و این خودرو را از شهر حاجی آباد به سرقت برده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: ۲ فقره خودروی سرقتی از حاجی آباد و اصفهان در سیرجان و نرماشیر توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری فرماندهی انتظامی استان کرمان، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد از کشف یک دستگاه وانت مزدا سرقت شده از شهرستان حاجی آباد و دستگیری سارق آن که اهل یکی از استان های شمالی کشور بود، خبر داد.

وی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز مانیتورینگ استان کرمان مبنی بر تردد یک دستگاه وانت مزدا ۲ کابین سرقتی در محور بندرعباس - سیرجان بلافاصله ماموران به این محور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان افزود: در این رابطه ماموران کلانتری ۱۷ با حضور فوری در این محور خودروی مسروقه را شناسایی و متوقف کردند که مشخص شد سارق آن اهل استان گیلان بوده و این خودرو را از شهر حاجی آباد به سرقت برده است.

وی با اشاره به نقش نظارت تصویری و حضور ضربتی پلیس در کشف اینگونه سرقت ها اظهار داشت: این سارق که گرفتار اعتیاد و دارای ۱۰ فقره سابقه سرقت خودرو از استان های مختلف نیز بود به منظور انجام بازجویی و تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی نرماشیر نیز گفت: یک دستگاه خودروی زامیاد سرقت شده از اصفهان کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان توقیف و ۲ سارق ان دستگیر شدند.

سرگرد علیرضا علی آبادی افزود: در پی اعلام سامانه پایش تصویری، مبنی بر ورود یک دستگاه خودرو زامیاد سرقتی از استان اصفهان به حوزه استحفاظی شهرستان نرماشیر، رسیدگی به موضوع با اجرای طرح مهار در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این رابطه ماموران یگان امداد، محور بم - نرماشیر را تحت کنترل خود قرار دادند و به محض مشاهده خودروی مذکور طی عملیاتی منسجم آن را متوقف و در این رابطه ۲ نفر را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: شهروندان به هشدارهای انتظامی توجه ویژه ای داشته باشند و خودروهای خود را به سیستم های بازدارنده از جمله ردیاب مجهز کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

مرعشی تشریح کرد: چند سیاست حزب کارگزاران در دوره جدید

اروپا به ایران: فوراً دسترسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به کرج را بازگردانید

توضیحات دادستان کرمان درباره پرونده یکی از خودروسازی استان

مخالفت مرکز پژوهش‌های مجلس با طرح افزایش تعداد نمایندگان

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)