کد خبر: ۴۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان از آغاز مجدد خاموشی‌ها در مناطق مختلف شهر کرمان خبر داد.

به‌دنبال افزایش دمای هوا در مناطق مختلف از جمله کرمان، اجرای جدول خاموشی‌ها و قطع مقطعی برق در این شهر و برخی دیگر مناطق استان نیز دوباره و پس از وقفه‌ای چند هفته‌ای طی روزهای اخیر در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، حسین علیزاده مدیر دیسپاچینگ (مدیریت و توزیع) شرکت توزیع برق شمال استان کرمان روز سه شنبه گفت: که با توجه به گزارش‌های هوشناسی و افزایش دما، هفته جاری گرمترین هفته در سال جاری است که همین مساله باعث بالا رفتن مصرف و به هم خورد توازن تولید و مصرف می‌شود و برای پایداری شبکه ناچار به اعمال خاموشی ها هستند.

وی هفدهم تیرماه امسال و همزمان با افزایش خاموشی ها در سطح کشور گفته بود با همکاری خوب و موثر صنایع بزرگ این استان و مدیریت مصرف، از امروز هیچ خاموشی در بخش‌های تجاری و خانگی این استان نخواهیم داشت. وی تاکید کرده بود که هرگونه خاموشی احتمالی در استان کرمان نیز قبل از اعمال حتما از طریق اطلاعیه های شرکت توزیع برق به آگاهی مشترکان خواهد رسید.

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تاکید کرد: برنامه و جداول خاموشی ها به صورت منظم در سایت شرکت توزیع برق شمال کرمان به نشانی www.nked.co.ir برای اطلاع رسانی مشترکان بارگذاری می شود.

وی افزود: خاموشی ها بر اساس جدول اعلام شده در سایت شرکت انجام می شود و مشترکان علاوه بر سایت شرکت توزیع برق شمال کرمان با نصب اپلیکیشن «برق من» می توانند از زمان و مکان دقیق خاموشی ها به صورت پیامکی مطلع شوند.

ادامه خاموشی ها تابع وضعیت کشور است

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تاکید کرد: با توجه به پیوستگی شبکه برق سراسری، ادامه برنامه خاموشی ها تابع وضعیت کشور و روند تولید و مصرف برق است.

وی اظهار داشت: بحث کنترل مدیریت مصرف، بار و پایداری شبکه باید در نظر گرفته شود و نکات حفاظتی را نیز مدنظر قرار دهیم که گاهی خاموشی های خارج از برنامه رخ دهد نیز کاهش یابد.

علیزاده افزود: در حال حاضر با توجه به همکاری صنایع بزرگ و کشاورزان، ادارات و مردم، وضعیت نسبتا پایداری در برق استان داریم اما از مردم می خواهیم که با رعایت اصول مدیریت مصرف بهینه برق در تحقق زمینه پیشگیری از خاموشی ها ما را یاری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

حکم دادگاه برای متهمان ارزی 4 ایراد اساسی دارد

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

حاضریم برای صنعت مس آب به کرمان ببریم اما حاضر نیستیم از این آب برای باغات پسته استفاده کنیم

ساماندهی تردد‌ها در منطقه ثبت جهانی بیابان لوت در دستور کار است

آیا دولت روحانی خزانه خالی به رئیسی تحویل داد؟

۸۰ درصد جایگاه‌های سوخت به صورت آفلاین فعال شده اند/ حل مشکل تا ظهر امروز

ارائه گزارش عملکرد شش ماهه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه

بولتن تصویری اخبار روزانه- چهارم آبان ماه

ترانه در کرمان مهجور مانده است

فعال شدن بیش از 60 جایگاه سوخت

پربازدید ها

بازگشایی مدارس در استان کرمان چرا و چگونه انجام می‌شود؟

تجمع برخی کارکنان آب و فاضلاب مقابل استانداری/ مدیرعامل آبفا پاسخ خبرگزاری دولت را نداد

بیش از ۸۵ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان تا کنون واکسینه شده اند/ زمان بازگشایی مدارس دقیق نیست

بارش باران تا چهارشنبه مهمان جنوب استان کرمان است

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

ریزش مو بعد از بیماری کرونا

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)