کد خبر: ۴۲۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۱
ارسال به دوستان
ذخیره
روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: خبرنگار؛ دیده‌بان دانایی است که به تماشا می‌ایستد و به تماشا تعارف می‌کند. جهادگری که راستی را طلب می‌کند و آرزومند رستگاری است.

خبرنگاران، دیده‌بانان دانایی

روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: خبرنگار؛ دیده‌بان دانایی است که به تماشا می‌ایستد و به تماشا تعارف می‌کند. جهادگری که راستی را طلب می‌کند و آرزومند رستگاری است.
مهدی شفیعی مدیرعامل مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، یکشنبه ۱۷ مرداد با درج یادداشتی در روزنامه ایران می‌نویسد: دشوار است چشم در چشم خطر و دست در دست بلا بایستی و بنویسی و بی هیچ منتی بباری و نشماری. این روز‌ها که جهان؛ پای در برزخ بیماری دارد، خبرنگار، خطرنگار است و بی‌ترسِ جان، نسخه مراقبت می‌نویسد و به دلسوزی و بی‌توقع، کلمه به کلمه؛ نگرانی‌اش را فریاد می‌زند. سخاوتِ لایزالی که به‌رغم رنج معیشت، نجات‌جوی مردمی است که چشم به خوش‌خبری خبرنگاران دارند.
این روز‌های دشوار، خبرنگاران؛ راویان در سایه‌ای هستند که باید روایت شوند و ناگفته باقی نمانند. در خجسته‌روز عزیز خبرنگار برای همکاران شریفم در مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران که در همه فراز و نشیب‌ها، دلسوزانه قلم زدند و همقدم بودند؛ سعادت و سلامت از پروردگار مسألت می‌نمایم و آرزو می‌کنم سروِ قدِ همه دیده‌بانان خبر سربلند و سرفراز باقی بماند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مدیرکدام شرکت معدنی بازداشت شده است؟

متاسفانه هم مردم و هم مسئولین به یک نوع عادی انگاری رسیده اند/انار، سیرجان و شهربابک در وضعیت قرمز

لزوم تحلیل جامعه‌شناختی و روانشناختی از نقش عنصر دین در دفاع مقدس

در حوزه خدمات رسانی تفاوتی بین شیعیان و اهل سنت در کشور نیست

امروز کسی ایجاد محدودیت برای فضای مجازی را برنمی تابد/ کودکان به فضای امن مجازی نیازمند هستند

تعطیلی یک واحد معدن در کرمان به‌دلیل عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی

واگذاری زغالسنگ به دالاهو واقعیت ندارد

حکم دادگاه برای متهمان ارزی 4 ایراد اساسی دارد

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

حاضریم برای صنعت مس آب به کرمان ببریم اما حاضر نیستیم از این آب برای باغات پسته استفاده کنیم

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)