کد خبر: ۴۲۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
ارسال به دوستان
ذخیره
کتاب «خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان و بررسی وضعیت نحوه ارائه آنها» توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شامگاه شنبه در نشست شورای راهبردی توسعه استان رونمایی شد.

کتاب خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان رونمایی شد

کتاب «خدمات دستگاه‌های اجرایی استان کرمان و بررسی وضعیت نحوه ارائه آنها» توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شامگاه شنبه در نشست شورای راهبردی توسعه استان رونمایی شد.
به گزارش ایرنا، این کتاب در ۹۵۰ صفحه با نظارت جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان، هماهنگی و بازبینی محمدرضا وحیدی و گردآوری و تدوین مریم ابراهیمی‌پور، میترا ابراهیمی تکلو، فائزه صفا و محمدهادی هنرجو در سال ۱۴۰۰ به رشته تحریر درآمده است.
این کتاب در واقع مروری است بر قوانین مرتبط با خدمات و خدمات رسانی در سطح دستگاه‌های اجرایی استان کرمان که بخش نخست آن به بررسی وضعیت ارائه خدمات در استان، فصل دوم بررسی نحوه خدمات رسانی به تفکیک دستگاه‌های اجرایی استان و فصل سوم و ضمیمه به اهداف تعیین شده برنامه‌های پنجگانه دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۴۰۰ می‌پردازد.
همانگونه که در پیشگفتار این کتاب آمده است، خدمات دستگاه‌های اجرایی و نحوه ارائه آن از اهمیت به‌سزایی برخوردار است به گونه‌ای که شناسنامه وضعیت حقوق شهروندی محسوب می‌شود و ارائه مطلوب این خدمات وابسته به یک حکمرانی مطلوب در نظام اداری است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان شامگاه شنبه در این خصوص در نشست شورای راهبردی توسعه استان کرمان گفت: کتاب یاد شده، خدمات قابل ارایه دستگاه‌ها و هدف گذاری سال ۱۴۰۰ در کرمان را نمایش می‌دهد و این کتاب به همت همکاران توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت استان تحریر شده است.
رودری افزود: همه خدمات قابل ارایه دستگاه‌های اجرایی استان کرمان در این کتاب به تفکیک ثبت شده و در هدف گذاری آن آمده که کاری قابل رصد و پایش است و می‌تواند در فرایند توسعه استان نیز موثر واقع شود.
وی تصریح کرد: همچنین خدمات متفاوت دستگاه‌ها در حوزه‌ها و ابعاد مختلف در این کتاب مشخص شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)