کد خبر: ۴۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
عضو شورای شهر کرمان: احتمالا هفته آینده شهردار کرمان را معرفی خواهیم کرد
عضو شورای اسلامی شهر کرمان گفت: اکنون در حال بررسی شش گزینه نهایی هستیم که احتمالا هفته آینده شهردار کلانشهر کرمان را معرفی خواهیم کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرمان گفت: اکنون در حال بررسی شش گزینه نهایی هستیم که احتمالا هفته آینده شهردار کلانشهر کرمان را معرفی خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا فتح الله مویدی درباره انتخاب شهردار کرمان اظهار کرد: تعدادی از افراد کاندیدای شهرداری شدند که برخی از آنها انصراف دادند و تعدادی واجد شرایط نبودند.

وی با بیان اینکه طبق قانون شهردار باید حداقل نه سال سابقه مدیریت میدانی داشته باشد، افزود: بسیاری از افرادی که برای شهرداری کرمان ثبت نام کرده بودند، این شرط را نداشتند.

عضو شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد: اکنون در حال بررسی شش گزینه نهایی هستیم که احتمالا هفته آینده شهردار کلانشهر کرمان را معرفی خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: تا این لحظه نگاه سیاسی در انتخاب شهردار نداریم و گزینه‌های هر دو جناح را بررسی کرده‌ایم.

مویدی با تاکید برآنکه منافع مردم را بر منافع حزب و جناح خود ترجیح می‌دهم، تصریح کرد: حدود ۲۰ سالی که در شورای شهر کار کرده ام همواره مدافع حقوق مردم بوده‌ام.

وی اظهار کرد: در انتخاب شهردار مسائل سیاسی را مدنظر قرار نمی‌دهیم و فرد توانمندی که بتواند مشکلات شهر را با کمک شورای شهر حل کند، انتخاب خواهیم کرد.

عضو شورای شهر کرمان در پاسخ به اینکه با توجه به سابقه شما در شورای شهر، تفاوت این شورا با شوراهای دیگر چیست؟ بیان کرد: اعضای شورای ششم شهر کرمان افراد انقلابی، جهادی، تحول گرا و توانمند هستند و تا کنون در انتخاب شهردار مسائل سیاسی را دخیل نکرده اند.

وی با بیان این مطلب که هنوز اظهار نظر درباره عملکرد این شورا زود است، عنوان کرد: امیدوارم که شهرداری انتخاب کنیم که مشکلات مردم در زمینه خدمات شهری را حل و رضایتمندی شهروندان را بیشتر جلب کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روند کاهشی ابتلا به کرونا در کرمان

نماینده شورای شهر در شورای شهرستان بافت انتخاب شد

رئیس اتاق کرمان: نظام مصرف آب در استان نیازمند بازنگری است

استاندار کرمان: کشور‌ها با قوانین مزاحم سقوط می‌کنند نه جنگ و لشکرکشی

بسیج جناحی فکر نمی‌کند/ دولت در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند/ امروز گزینه التماس برای رفع تحریم‌ها به اقتدار در برابر تحریم‌ها مبدّل شده است

نماینده مجلس: تحصن کارگران معدن آسمینون منوجان پایان یافت

اهدای عضو نوجوان ۱۲ ساله بافتی به ۳ بیمار جان دوباره بخشید

مطالعات کشوری تبدیل باغین به بخش انجام می‌شود

تحریم‌های ظالمانه آمریکا بیماری را سخت کرده است

برخورد مرگبار دو خودرو حامل اتباع افغان در محور بم – ایرانشهر

پر بحث

اگر گلباف و شهداد با هم به توافق برسند که یک شهرستان شوند، این کار با سرعت قابل اجراست   (۱۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

حاج ماشاالله زنگی آبادی خیر مدرسه ساز درگذشت   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید   (۱ نظر)

اساساً منتقد ادبی به معنای تخصصی و حرفه‌ای نداریم / فضای نشر از "باند بازی" و "رانت" رنج می‌برد /ترجمه ادبی وضعیت آشفته و بی در و پیکری دارد / گرفتاری‌های مترجم ایرانی، هیچ ارتباطی به خود کار ترجمه ندارند/ مهمترین دغدغه‌ی من در زندگی "فلسفه و معنای زندگی" است/ گاهی کلاف زندگی را گم می‌کنم   (۱ نظر)

فرج الله اسدی از فعالان سیاسی اصلاح طلب کرمان دار فانی را وداع گفت   (۱ نظر)