کد خبر: ۴۲۳۰۲
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان: تا انتخاب مدیر جدید به هیچ وجه کار دستگاه ها نباید دچار اخلال شود
استاندار کرمان با اشاره به تغییر هیئت دولت اظهار کرد: وزرا مستقر شده اند و کارها سر و سامان گرفته بنابراین به هیچ وجه کار دستگاه ها نباید دچار اخلال شود و کم کاری از هیچ یک از مدیران و فرمانداران به هر دلیلی پذیرفتنی نیست.

کم کاری از هیچ یک از مدیران و فرمانداران به هر دلیلی پذیرفتنی نیست

استاندار کرمان گفت: استان کرمان جزو استان هایی است که پیک پنجم در آن طولانی شده اما با توجه به تدابیر اتخاذ شده میزان مرگ و میرهای استان نسبت به ابتلا کمتر بوده است.
به گزارش ایسنا علی زینی وند ظهر امروز ششم شهریورماه در نود و ششمین جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کرمان وضعیت کشور را مقداری بهتر دانست و در ادامه بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه وضعیت شکننده است بنابراین باید ظرفیت سازی همچنان ادامه یابد.
وی درمورد بازگشایی مدارس نیز گفت: آموزش و پرورش استان کرمان در طرح بازگشایی مدارس پیشنهادات خود را با توجه به وضعیت جغرافیایی و مدارس استان ارائه دهد تا تدابیر لازم برای بازگشایی مدارس محقق شود اما قبل از آن زیرسازی ها لازم برای ایمنی دانش آموزان صورت گیرد.
وی پیشنهاد واکسیناسیون خودرویی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: باید مراکز تزریق واکسیناسیون را بیشتر کنیم و به صورت جدی واکسیناسیون را افزایش دهیم.
زینی وند با اشاره به تغییر هیئت دولت اظهار کرد: وزرا مستقر شده اند و کارها سر و سامان گرفته بنابراین به هیچ وجه کار دستگاه ها نباید دچار اخلال شود و کم کاری از هیچ یک از مدیران و فرمانداران به هر دلیلی پذیرفتنی نیست.
وی با اشاره به برخی از تقاضاهای فرمانداران در زمینه جابه جایی، بازنشستگی و انتقالی شان، عنوان کرد: این تقاضاها در پایان دولت ها غیرطبیعی نیست اما به این بهانه ها نباید کار دستگاه ها مخصوصا در حوزه کرونا و ستاد تنظیم بازار مختل شود زیرا کوچک ترین تزلزل مدیران باعث آسیب مردم می شود.
استاندار کرمان تاکید کرد: تا زمانی که مسئولیت دارید و جانشین ما نیامده همچنان پرتحرک به وظایف قانونی خود عمل کنید و بحث استعفا و جابه جایی را مطرح نکنید و همه ما باید آمادگی تغییر مدیریت ها داشته باشیم.
وی بیان کرد: انتصابات فرماندار کار راحتی برای ما نیست هرچند وزیر کشور مجوز لازم را به استانداران برای تعیین تکلیف فرمانداران داده است اما این مهم حدود یک ماه تا ۴۵ روز به درازا می کشد اما مدیران احتمالا تا شش ماه آینده تغییر پیدا نمی کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

آب سرد مرکز پژوهش‌های مجلس روی سر طراحان تقسیم استان: این طرح با سیاست‌های کلی نظام و تجربه جهانی مغایرت دارد/ بی‌توجهی نمایندگان جیرفت و بم به تلاش گفتارنو برای اخذ نظرات آنان درباره تقسیم استان

پربازدید ها

آب سرد مرکز پژوهش‌های مجلس روی سر طراحان تقسیم استان: این طرح با سیاست‌های کلی نظام و تجربه جهانی مغایرت دارد/ بی‌توجهی نمایندگان جیرفت و بم به تلاش گفتارنو برای اخذ نظرات آنان درباره تقسیم استان

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)