کد خبر: ۴۲۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
ارسال به دوستان
ذخیره
چرا شورای شهر کرمان در انتخاب شهردار عجله کرد؟
شورای شهر کرمان که براساس گفت‌و‌گوی سخنگوی این شورا با رسانه‌ها تصور می‌شد قرار است روز دوشنبه شهردار کرمان را در جلسه علنی خود انتخاب کند، روز شنبه و در یک نشست غیرعلنی دست به انتخاب شهردار زد. موضوعی که تاکنون سابقه نداشته است.

سخنگوی شورا به گفتارنو: قرار بود روز دوشنبه شهردار را اعلام کنیم نه انتخاب

شورای شهر کرمان که براساس گفت‌و‌گوی سخنگوی این شورا با رسانه‌ها تصور می‌شد قرار است روز دوشنبه شهردار کرمان را در جلسه علنی خود انتخاب کند، روز شنبه و در یک نشست غیرعلنی دست به انتخاب شهردار زد. موضوعی که تاکنون سابقه نداشته است.
محمدرضا کمساری هفته گذشته در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته بود: در جلسه بعدی علنی شورا که دوشنبه هفته آینده برگزار می شود با جمع‌بندی‌هایی که صورت خواهد گرفت، تحقیقاتی که انجام شده است و با توجه به نظرات اعضای شورا، شهردار معرفی خواهد شد.
از این جمله چنین بر می‌آید که انتخاب شهردار بر اساس روال طبیعی جلسات شورای شهر قرار است روز دوشنبه برگزار شود. موضوعی که پس از انتخاب شهردار در جلسه غیرعلنی روز شنبه سوالاتی را در پی داشته است.
حالا سخنگوی شورای شهر در گفت‌وگو با گفتارنو در پاسخ به این سوال که قرار بود روز دوشنبه شهردار کرمان انتخاب شود می‌گوید قرار بود نتیجه تصمیم شورا درباره شهردار کرمان روز دوشنبه اعلام شود.
محمدرضا کمساری درخصوص انتخاب شهردار کرمان و معرفی وی در جلسه غیرعلنی شورای شهر گفت: قرار بر این بود که در جلسه امروز صبح با دو بزرگواری که برای این پست در نظر گرفته شده بودند به صورت تصویری ارتباط برقرار کنیم و صحبت‌هایشان را بشنویم.
وی بدون ارائه پاسخ صریح در خصوص چرایی انتخاب شهردار در نشست غیرعلنی شورا افزود: صحبت‌های هر دو نامزد شنیده شد و موضوع به رای گذاشته شد و شهردار کرمان با اکثریت آراء انتخاب شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمان تصریح کرد: قرار بود نتیجه دوشنبه اعلام شود که اعضای شورا اعلام کردند مانعی برای اعلام نتیجه وجود ندارد.
وی خاطرنشان ساخت: در خصوص معیارها و چگونگی انتخاب شهردار در جلسه روز دوشنبه شورا توضیحاتی ارائه خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مدیرکدام شرکت معدنی بازداشت شده است؟

متاسفانه هم مردم و هم مسئولین به یک نوع عادی انگاری رسیده اند/انار، سیرجان و شهربابک در وضعیت قرمز

لزوم تحلیل جامعه‌شناختی و روانشناختی از نقش عنصر دین در دفاع مقدس

در حوزه خدمات رسانی تفاوتی بین شیعیان و اهل سنت در کشور نیست

امروز کسی ایجاد محدودیت برای فضای مجازی را برنمی تابد/ کودکان به فضای امن مجازی نیازمند هستند

تعطیلی یک واحد معدن در کرمان به‌دلیل عدم رعایت ملاحظات زیست محیطی

واگذاری زغالسنگ به دالاهو واقعیت ندارد

حکم دادگاه برای متهمان ارزی 4 ایراد اساسی دارد

زن جوان: می‌خواستم اینگونه از همسرم که ۱۴ سال از من بزرگتر بود انتقام بگیرم

حاضریم برای صنعت مس آب به کرمان ببریم اما حاضر نیستیم از این آب برای باغات پسته استفاده کنیم

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)