کد خبر: ۴۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۳
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان: دولت استانداری توسعه‌گرا انتخاب کند
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان اعلام کرد: مجمع نمایندگان استان از دولت می‌خواهد که استانداری برای کرمان انتخاب کند که بتواند در شان مردم خدمت کند و توسعه نگر باشد و از آب، هوا و زمین برای مردم خلق ثروت کند و ما نمایندگان مجلس دنبال چوب لای چرخ دولت گذاشتن، نیستیم.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان اعلام کرد: مجمع نمایندگان استان از دولت می‌خواهد که استانداری برای کرمان انتخاب کند که بتواند در شان مردم خدمت کند و توسعه نگر باشد و از آب، هوا و زمین برای مردم خلق ثروت کند و ما نمایندگان مجلس دنبال چوب لای چرخ دولت گذاشتن، نیستیم.
به گزارش ایسنا شهباز حسن پور ظهر امروز هفتم مهرماه در آیین افتتاح یک مجتمع گردشگری و پذیرایی در سیرجان به مناسبت هفته گردشگری گفت: گردشگری یعنی عدالت در توزیع ثروت؛ احداث پتروشیمی، کارخانجات و ... خوب است، اما از طریق آن‌ها ثروت به عدالت توزیع نمی‌شود.
وی از فواید صنعت گردشگری سخن به میان آورد و اظهار کرد: با فعال شدن بخش گردشگری، جمعیت کثیری در بخش خدمات مشغول به کار می‌شوند و ۶۰ تا ۶۵ درصد مردم اکثر شهر‌های پیشرفته و گران دنیا در بخش خدمات فعال هستند.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه سخنانش خطاب به مسئولین عنوان کرد: احترام به مردم باید در بالاترین حد خودش و حقوق شهروندی در حدی باشد که مردم احساس امنیت و آرامش کنند و خود را در آبادانی کشور سهیم بدانند.
وی تصریح کرد: هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری وجود ندارد و زیرساخت‌ها را ایجاد کردیم، اما قطار توسعه به آهستگی حرکت می‌کند.
حسن پور اظهار کرد: در این دولت کار‌های خوبی انجام شده، اما مهمترین اقدام دولت سیزدهم واکسیناسیون گسترده علیه بیماری کرونا بود.
وی با اشاره به ویژگی‌های هیئت دولت تصریح کرد: وزیر میراث فرهنگی از افراد بسیار موثر در جمهوری اسلامی است و با توجه به فرهنگ و آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری غنی کشور انتظار داریم ایشان زمینه ورود ۱۰ میلیون گردشگر به کشور را فراهم کند.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در ادامه از مسائل سیاسی سخن به میان آورد و بیان کرد: سیاست و هدف اصلی مسئولین کشور عزت، حکمت و استقلال جمهوری اسلامی ایران است و خبر‌های خوشی از برگشتن کشور‌های مذاکره کننده برجام به میز مذاکره داریم.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید خودش را باور داشته باشد، اظهار کرد: در شش ماهه اول امسال حدود ۷۵۰۰ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن استان کرمان به خزانه واریز شده و ۲۰ درصد این حقوق را بخش خصوصی می‌توانست استفاده کند که متاسفانه تاکنون هیچی استفاده نکردند.
حسن پور اظهار کرد: ۵۲ درصد جمعیت کشور زیر پوشش بیمه‌های همگانی هستند و این عدد در سیرجان و بردسیر از متوسط کشوری بسیار بالاتر است.
وی به علت پیشرفت شهرستان‌های سیرجان و بردسیر نیز اشاره کرد و افزود:، چون مردم سیرجان و بردسیر مطالبه گر شدند پیشرفت کردند و این روحیه باید در سایر شهر‌های استان کرمان نیز نهادینه شود.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره مسائل به وجود آمده درباره انتخاب استاندار کرمان نیز گفت: به جای این مسائل باید مطالبه گری در زمینه اقدامات مسئولین در بخش‌های اشتغال، اقتصاد، مسائل فرهنگی، اجتماعی و ... داشته باشیم.
وی صراحتا اعلام کرد: مجمع نمایندگان استان از دولت می‌خواهد که استانداری برای کرمان انتخاب کند که بتواند در شان مردم خدمت کند و توسعه نگر باشد و از آب، هوا و زمین برای مردم خلق ثروت کند و ما نمایندگان مجلس دنبال چوب لای چرخ دولت گذاشتن، نیستیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

تشدید نظارت دامپزشکی کرمان بر کشتار دام در ماه محرم

جاده مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک از استانداردهای مناسب برخوردار نیست / ضرورت رفع نقاط حادثه خیز

چند ماده غذایی مفید برای کاهش درد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)