کد خبر: ۴۲۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
ارسال به دوستان
ذخیره
دلیل برخی بی اخلاقی‌ها و کج روی‌ها در ورزش از زبان وزیر
وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز اگر در ورزش مقداری کج روی، بی اخلاقی و ناهنجاری مشاهده می کنید، اینها از زمانی رخ داد که برخی مربیان اخلاقیات، آداب ورزش و رسم پهلوانی را به ورزشکاران یاد ندادند.

دلیل برخی بی اخلاقی ها و کج روی ها در ورزش از زبان وزیر

وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز اگر در ورزش مقداری کج روی، بی اخلاقی و ناهنجاری مشاهده می کنید، اینها از زمانی رخ داد که برخی مربیان اخلاقیات، آداب ورزش و رسم پهلوانی را به ورزشکاران یاد ندادند.
به گزارش ایسنا سیدحمید سجادی شامگاه هفتم مهرماه در جمع ورزشکاران سیرجان و مربیان آکادمی های ورزشی این شهرستان خطاب به ورزشکاران اظهار کرد: از هر زاویه ای که به ورزش نگاه می کنید، باید برایتان ارزشمند باشد. باید رشته ورزشی خود را از ابعاد مختلف از جمله تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی و ... مورد بررسی قرار داده و آن را آگاهانه انتخاب کنید.
وی ادامه داد: در رشته های ورزشی خود ثابت قدم باشید و به مربیانتان اعتماد کنید و برای کسانی که قدمی برای ایجاد زیرساخت های ورزشی بر می دارند، احترام قائل باشید.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش با تهذیب و تحصیل هیچ منافاتی ندارد، اظهار کرد: برای تهذیب از مربیانتان کمک بگیرید و کاری بکنید که خانواده هایتان نگران تحصیل و آینده شما نباشند.
وی تاکید کرد: ورزش همه چیز شما نیست بلکه کشور همه چیز شماست و قرار نیست همه ما قهرمان شویم و لازم است به ورزش از ابعاد گوناگون نگاه کنید.
سجادی داشتن امید و هدف های بزرگ برای وزرشکاران را الزامی دانست و عنوان کرد: ورزش در دنیا اعتبار زیادی دارد و حتما ایران نیز مانند بیشتر کشورها به مرحله ای خواهد رسید که برای ورزشکارانش احترام ویژه ای قائل می شوند.
وی با بیان این مطلب که ورزش بدون حمایت خانواده ها به هیچ جا نمی رسد، تصریح کرد: باید همه باشگاه های ورزشی انجمن اولیا و مربیان داشته باشند.
وزیر ورزش و جوانان خطاب به مربیان ورزشی گفت: رفتار سازمانی خود در ورزش را تقویت کنید؛ نگاه بدون تبعیض و ورزش پاک و سالم در همه کشورهای دنیا با ارزش است.
وی افزود: امروز اگر در ورزش مقداری کج روی، بی اخلاقی و ناهنجاری مشاهده می کنید اینها از زمانی رخ داد که برخی مربیان از لحظه آشنایی افراد با ورزش، اخلاقیات، آداب ورزش و رسم پهلوانی را به آنها یاد ندادند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)