کد خبر: ۴۲۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
ارسال به دوستان
ذخیره
درخواست استاندار کرمان از وزیر بهداشت
استاندار کرمان با اشاره به جمعیت قابل توجه اتباع خارجی غیرمجاز در استان گفت: در طول هفته شاهد تصادفات خودروهای حامل اتباع خارجی هستیم که درمان همه این موارد رایگان انجام می‌شود لذا درخواست داریم وزارت بهداشت استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان را در این زمینه به صورت ویژه ببیند و اعتبارات کمکی برای درمان اتباع غیرمجاز در نظر گرفته شود.

برای درمان اتباع غیر مجاز اعتبار در نظر گرفته شود

استاندار کرمان با اشاره به جمعیت قابل توجه اتباع خارجی غیرمجاز در استان گفت: در طول هفته شاهد تصادفات خودرو‌های حامل اتباع خارجی هستیم که درمان همه این موارد رایگان انجام می‌شود لذا درخواست داریم وزارت بهداشت استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان را در این زمینه به صورت ویژه ببیند و اعتبارات کمکی برای درمان اتباع غیرمجاز در نظر گرفته شود.
به گزارش ایسنا، علی زینی وند شامگاه هفتم مهرماه در نشست وزیر بهداشت با اعضای هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: از زمان همه گیری ویروس کرونا تاکنون روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان تمام قد و شبانه روزی پای کار و از حوزه‌های موفق در مقابله با کرونا بودند.
وی افزود: با توجه به جمعیت و پراکندگی استان، کرمان جزو موفق‌ترین استان‌های کشور در مدیریت کرونا بود و در حال حاضر که در حالت فروکش بیماری هستیم به دلیل پراکندگی استان ۸۵۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمرستان‌های استان بستری هستند، اما مرگ و میر‌ها به خوبی کنترل شده است.
زینی وند تصریح کرد: هماهنگی خوب میان اعضای شورای تامین استان و احترام همه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا از عوامل موفقیت استان است و کمک موثر خیران، شرکت‌های صنعتی و معادن، ارتش، سپاه و دیگر ارگان‌ها در مقابله با کرونا بسیار موثر بود.
استاندار کرمان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جمعیت حدود ۱۳ درصدی اتباع غیرمجاز خارجی در استان کرمان گفت: در طول هفته شاهد تصادفات خودرو‌های حامل اتباع خارجی هستیم که درمان همه این موارد رایگان انجام می‌شود.
وی از وزیر بهداشت خواست تا استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان را در این زمینه به صورت ویژه ببینند و اعتبارات کمکی برای درمان اتباع غیرمجاز در نظر گرفته شود.
زینی وند همچنین درخواست کرد: تکمیل و تجهیز بیمارستان‌های انار، فهرج، عنبرآباد و بم به دلیل پراکندگی استان و در قالب مصوبه سفر وزیر بهداشت به استان کرمان در اولویت قرار گیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

63 بیمار کرونایی در کشور جان باختند / فقط ۳۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند

عوارض آزادراه‌ها به نرخ سابق بازگشت

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در  گل‌گهر برگزار شد

عزاداران حسینی حتما از ماسک استفاده کنند

مهمترین دغدغه ما برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و رعایت پروتکل‌هاست

سفر هیات دولت به کرمان باز هم لغو شد

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در کرمان اعلام شد

تشدید نظارت دامپزشکی کرمان بر کشتار دام در ماه محرم

جاده مواصلاتی کرمان-راور-دیهوک از استانداردهای مناسب برخوردار نیست / ضرورت رفع نقاط حادثه خیز

چند ماده غذایی مفید برای کاهش درد

پر بحث

صداوسیمای کرمان نام فرودگاه کرمان را تغییر داد!؟/ تکمیلی: خبرگزاری صداوسیما اشتباه خود را تصحیح کرد   (۲۳ نظر)

بایکوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سخنان معاون رئیسی در رفسنجان   (۸ نظر)

مرعشی: هر ایده‌ای که بخواهم اجرا کنم متوقف می‌شود/ تجربیات افراد متعلق به خودشان نیست   (۴ نظر)

کدخدائی، پورغلامعلی و ابراهیمی گزینه‌های جدی فرمانداری رفسنجان   (۳ نظر)

تغییر قریب‌الوقوع استاندار کرمان   (۲ نظر)

۲۵۰۰ اثر به جشنواره ملی شعر سردار دل‌ها در جنوب کرمان ارسال شد   (۲ نظر)

کارهای بزرگ به آدم های کوچک سپرده شده است/ کارنامه دولت غیرقابل قبول است   (۲ نظر)

برجام پایان یافته است/ در بحث اقتصاد و در زیربنا دولت عملکرد مناسبی داشته است   (۲ نظر)

از تیشه بده اره بگیر زاهدی و پورابراهیمی تا تشر سردار معروفی/ زاهدی: آقای فداکار را از زمانی که دانشجو بود می‌شناسم/ پورابراهیمی: اگر برخی‌ها آقای فداکار را از دوره دانشجوئی می‌شناسند من ایشان را از زمان جنگ می‌شناسم   (۱ نظر)

مهدی آگاه درگذشت   (۱ نظر)