کد خبر: ۴۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
ارسال به دوستان
ذخیره
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، به منظور آموزش و ارتقاء سطح دانش و تخصص واحد‌های روابط عمومی در شرکت‌های زیرمجموعه، دومین دوره کارگاه‌های تخصصی مربوطه را در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ مهر ۱۴۰۰در سالن اجتماعات شرکت راهوار مس شهر مس سرچشمه برگزار می‌کند.

هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، به منظور آموزش و ارتقاء سطح دانش و تخصص واحد‌های روابط عمومی در شرکت‌های زیرمجموعه، دومین دوره کارگاه‌های تخصصی مربوطه را در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ مهر ۱۴۰۰در سالن اجتماعات شرکت راهوار مس شهر مس سرچشمه برگزار می‌کند.
مهندس، میلاد شمس مدیر عامل هلدینگ سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: با توجه به لزوم معرفی فعالیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های بورسی و همچنین آماده سازی شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه برای ورود به تالار بورس کشور، فراهم کردن زیرساخت‌های روابط عمومی و اطلاع رسانی از جمله دغدغه‌های هلدینگ در ماه‌های گذشته بوده است. آموزش نیروی انسانی یکی از مهمترین نیاز‌های شکل گیری واحد‌های روابط عمومی کارآمد در مجموعه می‌باشد.
مهندس شمس با اشاره به اهمیت رسیدن به ارزش واقعی سهام، افزود: با توجه به پتانسیل‌های موجود و لزوم معرفی فعالیت‌ها و توانمندی ها، بدیهی است فعالیت مستمر و تخصصی در حوزه روابط عمومی، تاثیر بسزایی در رسیدن به ارزش واقعی سهام خواهد داشت.
مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه اظهار داشت: به همین منظور، دومین دوره کارگاه‌های آموزشی در زمینه دانش و مهارت‌های لازم در حوزه روابط عمومی، در شهر مس سرچشمه و با حضور نیروی‌های روابط عمومی شرکت‌های تابعه هلدینگ برگزار خواهد شد.
گفتنی است که هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، عرضه سهام شرکت‌های زیرمجموعه در بورس را در دستور کار قرار داده است. پس از مراحل پذیرش سهام شرکت صنایع مس افق کرمان، به زودی عرضه اولیه سهام این شرکت، انجام می‌شود.
شفافیت مالی و عملیاتی و پایش فعالیت شرکت‌های زیرمجموعه، از جمله نکات مهمی است که شرکت‌های بورسی می‌بایست مورد توجه قرار دهند. بدیهی است برخورداری از واحد‌های روابط عمومی در جهت هم افزایی بین بخش‌های مختلف سازمان و معرفی و اطلاع رسانی فعالیت ها، نقش مهمی در شاکله شرکت‌های بورسی خواهد داشت و از هم اکنون باید زمینه ایجاد این واحد‌ها را به وجود بیاوریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

اقتصاد کشور به‌دلیل تورم به‌شدت ملتهب است/ توصیه من همیشه اتخاذ تصمیمات سخت بوده / باید راهی پیدا کرد که مانع از وقوع سیل شد/ من هیج زمانی را به اندازه امروز خطرناک نمی‌بینم

وزیر کشور حکم شعرباف را صادر کرد

۹۴ درصد افراد بالای ۶۰ سال، ۷۲ درصد افراد بالای ۱۸ سال و ۶۷.۵ درصد افراد بالای ۱۲ سال واکسینه شده اند

۱۸ استاندار در نوبت رأی اعتماد/ وحیدی: انتخاب استانداران طولی نمی‌کشد

زلزله در زرند/ تماس تلفنی وزیر کشور با استاندارکرمان در پی وقوع زلزله در یزدانشهر زرند/ فرماندار زرند به گفتارنو: اعزام تیم‌های ارزیاب به نقاط مختلف شهرستان

انتظارات از دولت باید منطقی باشد/ دولت جدید تغییرات را سریعتر انجام دهد/ برای مذاکره عجله‌ای نداریم

واکسیناسیون بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان استان کرمان

افشای جزئیاتی از یک قتل ناموسی در رفسنجان

اولین نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر از سه‌شنبه آغاز بکار می‌کند

بولتن تصویری اخبار روزانه- بیست و یکم مهرماه

پر بحث

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو   (۲ نظر)

از شانس بالای شعرباف و سالاری تا احتمال انصراف قاری قرآن/ شورای شهر موضوع فقدان 9 سال سابقه مدیریت میانی شعرباف را چگونه حل و فصل می‌کند؟   (۲ نظر)

دوست داشتم و دارم قاسم بدون پسوند یا پیشوندی باشم/ من اگر سلاح به دست گرفته‌ام برای ایستادن در مقابل آدمکشان است نه برای آدم کشتن/ در چشمان خود نمک می ریزم که پلک‌هایم جرأت بر هم آمدن نداشته باشــد تا نکند در غفلت من آن طفل بی‌پناه را سر ببرند   (۱ نظر)

بیانیه علی لاریجانی پس از ردصلاحیت   (۱ نظر)

نژادحیدری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان انتخاب شد   (۱ نظر)

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند   (۱ نظر)